Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="29162"]
Виховання, Мама

Народження дітей. Статистика нового покоління

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2013.10.17
0
Нове дослідження вчених тепер наочно довело, що народження дітей у сучасному суспільстві відрізняється за своїми тенденціями.
Дитина (фото: Fotolia)

Дитина (фото: Fotolia)

Нове дослідження вчених тепер наочно довело, що народження дітей у суспільстві відрізняється за своїми тенденціям від минулих років. Яка ж статистика нового покоління?

В наш час, згідно з ONS, середній вік породіль – 29,8 років. 2012 року 49% жінок народили у віці близько 30 років. У середньому 7 із 10 перебувають у шлюбі (69%).
Ще у 2011 році середній вік породіль був 29,7 років, а у 1975 році жінки частіше народжували приблизно у 26,4 років. Хоча ще раніше теж фіксували пік віку нових мам - 29,3 (1944 рік).

З 1975 року вчені спостерігають статистичний зростання середнього віку породіль. Жінки все частіше відкладають дітонародження до пізнішого віку. Причинами цього є: розширення здобуття жінками вищої освіти, підвищення участі жінки в роботі, зростання важливості кар'єри для жінки, економічна невизначеність, зростання цін на дітонародження та виховання дітей, житловий фактор та фактор нестабільності партнерських відносин.


Вчені також зазначили, що загалом лише 53% дітей народжуються у шлюбі. До того ж, сучасні нові матусі (369 000), що народили у свої 20 (до 30 років), у 2/3 випадків опиняються просто у співжитті з партнером або одні виховують дитину. Від 20 до 25 років лише 1/5 жінок- породіллів перебувають у шлюбі, а до 20 років – 37%.


Інше нове дослідження показує, що громадянський шлюб, як правило, розпадається протягом трьох років, створюючи сім'ю з одним з батьків. Зареєстровані шлюби все ж таки частіше зберігаються, в середньому вони ж більш заможні, здоровіші і мають кращу освіту. Вчені пропонують активно стимулювати заохочувати жінок за одруження до народження дітей, щоб дати дітям більше шансів.


Статистика нового покоління, яка показує, що народження дітей старшими жінками означає народження їх у шлюбі, має іншу небезпеку. Акушер-гінекологи представляють свою статистику для пізніших мам. Ці мами найчастіше страждають від ускладнень.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x