Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="276228"]
Все буде УКРАЇНА!, Мама

Проект «Тепло Дітям»: як можна отримати теплий дитячий одяг та засоби обігріву

Old date:
Current date: 2023.02.03
New date: 2022.11.09
0
БФ Діти Героїв опікується 1154 дітьми, які втратили одного чи обох батьків унаслідок війни. Загалом фонд планує взяти під опіку 5000 д.

БФ Діти Героїв опікується 1154 дітьми, які втратили одного чи обох батьків унаслідок війни. Загалом фонд планує взяти під опіку 5000 дітей, тому активно шукає підопічних, щоб допомогти їм пережити втрату найрідніших та забезпечити необхідними промовами. Якщо ви знаєте таких дітей — передайте контакти фонду їх опікунам.

Зважаючи на критичні проблеми з опаленням цього року, одним із найприоритетніших видів допомоги є забезпечення дітей теплим одягом, обігрівачами та дровами.

Завдяки проекту “Тепло Дітям” вже 302 підопічні фонди отримали осінній одяг, а 192 – зимовий. Крім того, БФ “Діти Героїв” забезпечивши дровами для опалення будинків 24 батьківщини до кінця осінньо-зимового періоду 2022-2023 років, а 319 сімей отримали обігрівачі. Проект ще триває, тому фонд продовжує надавати теплі речі та засоби обігріву, щоби якомога більше дітей зустріли холоди у теплі та комфорті.


Фонд надає допомогу у 6 напрямках, які включають психологічну, юридичну, фінансову, медичну, екстрену допомогу та соціалізацію. Організація супроводжує дітей аж до їх повноліття та наголошує на їх догідній, активній та освіченій житті.

Що потрібно, аби стати підопічним БФ “Діти Героїв”?

Заповнити форму та мати перелік необхідних документів:

  1. Паспорт матері/батька чи опікуна.
  2. Ідентифікаційний код матері/батька чи опікуна.
  3. Свідоцтво про народження дитини/дітей.
  4. Свідоцтво про смерть батька/матері (або обох батьків).
  5. IBAN (Міжнародний номер банківського рахунка).
  6. Згоду на обробку персональних даних.

У разі, якщо відсутнє свідоцтво про смерть, можна надати:

- Лікарський висновок про смерть;

— документ з військової частини, що підтверджує смерть;

— указ Президента України про присвоєння звань (Герой України, За мужність та ін.) із позначкою “посмертно”, де ПІБ загиблого має бути виділено в Указі.

Якщо ви хочете підтримати фонд – це можна легко зробити на сайті: https://childrenheroes.org/

Якщо у вас виникли питання — ви завжди можете вирішити їх, зателефонувавши за номером кол-центру +380 44 247 57 88 або написавши листи на наш електронний ящик [захищено електронною поштою]

Соцмережі фонду:

Facebook

LinkedIn

Instagram


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти