Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="229968"]
Мама

Чому не можна наступати на каналізаційні люки? Шокуюче відео

0
Дитина провалилася під землю на очах мами - будьте уважні, гуляючи з маленькими дітьми. Одне з важливих правил дитячої без

Дитина провалилася під землю на очах мами — будьте уважні, гуляючи з маленькими дітьми.

каналізаційні люки небезпека

Fotolia

Одне з важливих правил дитячої безпеки ніколи не наступати на каналізаційні люки.

У мережі з'явилося відео, яке дуже важко дивитися, хоч у цій історії та щасливий кінець. Мама вийшла на прогулянку з двома дітками – один малюк у колясці, а інший, приблизно трирічка, тупав самостійно. Але, на жаль, не поряд із мамою, а паралельним курсом. Коли на шляху маленького дослідника виявився каналізаційний люк, він одразу на нього встав. Під вагою дитини люк повернувся і дитина провалилася під землю просто на очах у мами.

На щастя, мама швидко зреагувала, як могла, відкинула кришку люка, підбігла інша мама і допомогла дістати дитину. Чи отримав малюк травми, не відомо, але те, що для цієї мами буде наука на все життя, це точно. А те, що це сталося не в Україні, зовсім не змінює.


Джерело: facebook.com/www.amic.ru


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 1,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти