Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="72502"]
Жіноче здоров'я, Мама

Чому людям із зайвою вагою важко схуднути?

0
Не завжди люди з надмірною вагою відразу сідають на дієти і намагаються активно худнути. Часто відбувається все з точністю на вибір

Не завжди люди з надмірною вагою відразу сідають на дієти і намагаються активно худнути. Часто все відбувається з точністю навпаки.

Жінка з тарілкою спагетті.

Fotolia

Гладкі люди видужують ще більше 

Вчені з Університету Ліверпуля дійшли висновку, що не завжди люди з надмірною вагою починають відразу ж вживати заходів щодо схуднення - дотримуватися дієти або вести здоровий спосіб життя. Саме навпаки — вони починають ще більше додавати у вазі і одужувати. Цей висновок експерти зробили на основі результатів дослідження 14 тисяч людей.

Фахівці хотіли дізнатися, як сприйняття образу тіла може впливати на вагу. Виявляється, якщо людині казали, що вона страждає від надмірної ваги — вона одужувала ще більше. А люди, які не здогадувалися, що в них занадто велика вага — навпаки, не одужували.

Це пов'язано з тим, що люди, які розуміли, що їм потрібно схуднути, найчастіше переїдали у стресових ситуаціях. Психологи пояснюють це тим, що людині складно усвідомити і прийняти те, що вона важить більше, ніж слід. Через це у нього підвищується гормон стресу кортизолу. А у стресовій ситуація прийняти рішення схуднути дається важко. Людям складно розпочати вести здоровий спосіб життя.


Психологи вважають, що люди, які страждають на ожиріння, зможуть швидше схуднути, якщо проблема зайвої ваги в суспільстві не вважатиметься якимось ганебним явищем

Зайва вага - фото

Burda Media

коментар психолога

Анастасія Бикова, психолог: «Часто буває так, що огрядні люди набирають ще більше ваги, «заїдаючи» свою проблему не корисною їжею або фаст-фудом. Їда приносить їм задоволення і знімає стрес на деякий час. Але проблема лише посилюється набором маси тіла. Що ж у такому разі робити? Таким людям потрібна сильна мотивація до схуднення, а також підтримка близьких, які мають вселити впевненість у тому, що у них все вийде”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Вагітність: як не набрати зайву вагу

Чому жінки набирають зайву вагу?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти