Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="263837"]
Харчування

Лікарі назвали 8 продуктів, які любить серце

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2021.03.23
0
Фахівці в галузі харчування розповіли, які продукти допоможуть зберегти здоров'я серцево-судинної системи та збільшити продукцію.

Фахівці в галузі харчування розповіли, які продукти допоможуть зберегти здоров'я серцево-судинної системи та збільшити тривалість життя.

Які продукти покращують здоров'я серця

Джерело: freepik

За даними фахівців, задля збереження здоров'я серця необхідно обов'язково вживати їжу рослинного походження. Фрукти та овочі, ягоди, гречка, злаки, бобові, коренеплоди, листова зелень — усі вони багаті на корисні вітаміни та мінерали, від яких залежить здоров'я організму в цілому та профілактика розвитку різних захворювань.

Вчені з Лондона провели низку досліджень, завдяки яким дізналися, скільки рослинних продуктів необхідно щодня додавати в раціон кожній людині. Виявляється, добова норма становить 800 грамів овочів та фруктів.

Фахівці, які проводили дослідження, вважають, що дотримання цього показника допоможе покращити стан здоров'я та продовжити життя. За їхніми даними, таким чином отримати знизити кількість передчасних смертей.


Скільки овочів та фруктів потрібно додавати до раціону

Джерело: freepik

Як дотримуватися добової норми?

Рекомендується розділити споживання овочів та фруктів на 10 порцій по 80 г протягом дня. Вживати можна перед та після основних прийомів їжі. Зробити це нескладно, оскільки це зразкова вага одного яблука чи банана.

Користь рослинної їжі

  • Рослинні продукти багаті на корисні вітаміни і мікроелементи. Вони сприяють захисту від захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, діабету та онкології. Також ці речовини благотворно впливають на стан шкіри та волосся, здоров'я очей та імунну систему в цілому.
  • У кожного овочів та фруктів свій набір корисних речовин, що робить його унікальним продуктом. До раціону варто додавати всі види різнокольорових плодів. Найкориснішими медики називають зелені та жовті овочі, серед яких перець, шпинат, броколі та інші.
  • Найбільше користі приносить вживання фруктів та овочів у сирому вигляді, оскільки при термічній обробці багато хто з них втрачає частину своєї цінності. А ось заморожені та сушені зберігають свої властивості. Доповненням до салатів краще вибирати рослинні олії замість сметани та майонезу.

Додавання в раціон рослинних продуктів у кількість збільшує шанси кожної людини поліпшити свій стан і зберегти молодість.

Варто відзначити, що кількість поживних речовин в овочах та фруктах відрізняється. Тому рекомендується складати меню на ділю так, щоб на вашому столі була різноманітність продуктів.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти