Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="259320"]
Живлення

Вчені назвали 3 продукти, які блокують коронавірус

0
Що потрібно включити до свого раціону, щоб посилити захисні функції організму? Це питання продовжує бути одним з найактуальніших

Що потрібно включити до свого раціону, щоб посилити захисні функції організму? Це питання продовжує бути одним із найактуальніших у період пандемії. Варіантами таких корисних продуктів поділилися фахівці США.

Продукти, які блокують коронавірус

Джерело: freepik

Як з'ясували вчені Університету Північної Кароліни під час свого дослідження, інфекція SARS-CoV-2 має слабке місце — «основна протеаза» Mpro. Цей фермент бере участь у реплікаційному механізмі вірусу, тому його блокування здатне нейтралізувати дію патогену.

Медики дізналися, що Mpro можна придушити різними хімічними сполуками із рослинних продуктів. Всі вони мають потужні антиоксиданти і протизапальні властивості. Такі сполуки фахівці виявили у кількох продуктах харчування та лікарських рослинах — у винограді, зеленому чаї, порошку какао та темному шоколаді.

Шоколад корисні властивості

Джерело: freepik

Комп'ютерне моделювання та лабораторні експерименти показали ефективність речовин у цих продуктах щодо придушення Mpro. Так, сполуки у порошку какао та шоколаді знизили активність протеази майже на 50%. Дослідники також зазначили, що у зеленому чаї є п'ять хімічних сполук, які нейтралізують фермент коронавірусу.


До речі, це не перше відкриття вчених щодо продуктів, здатних захистити від COVID-19. Раніше вчені з Франції провели дослідження та з'ясували, що капуста теж корисна для боротьби з коронавірусом. У країнах із низьким показником смертності від недуги дуже популярні різні види цього овочу. У зв'язку з цим, вважають медики, кількість летальних наслідків через ускладнення була значно нижчою.

Капуста та коронавірус

Джерело: freepik

Як з'ясувалося, капуста має «вбивають» коронавірус властивостями. У ній є речовини, які не дають інфекції викликати тяжкий перебіг хвороби. Наприклад, у квашеній капусті є антиоксиданти, що посилюють імунітет.

До раціону слід додати і продукти, які сприяють захисту від наслідків інфекції. Не секрет, що COVID-19 атакує насамперед легені, тому дуже важливо підвищити імунітет та еластичність стінок судин легеневої тканини. А допоможуть у цьому - злакові, бобові, горіхи та фрукти. Повний список шукайте за посиланням.

Звичайно, ніякі продукти не захистять від вірусів, але вони можуть допомогти у формуванні імунного захисту. А це сприятиме боротьбі з хворобою в цілому!Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти