Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="183257"]
МАМАМ ПРО МАМА: краса, догляд за собою, лайфхакі, Харчування

Маша Єфросиніна назвала 5 заборонених продуктів харчування

Old date:
Current date: 2022.08.20
New date: 2018.05.16
0
Ведуча Маша Єфросиніна поділилася з передплатницями своєю «п'ятіркою» продуктів, від яких вона відмовилася, і пояснила чому.

Ведуча Маша Єфросиніна поділилася з передплатницями своєю «п'ятіркою» продуктів, від яких вона відмовилася, і пояснила чому.

Джерело: instagram @mashaefrosinina

Інтерес до життя, і особливо до харчування Маші Єфросініної у її шанувальниць чималий, і це не дивно. Адже Маша, мама двох дітей, примудряється виглядати чудово, зберігати працездатність, активність, почуття гумору і, зрозуміло, чудову фігуру, незважаючи на всю свою зайнятість.
Джерело: Youtube/Маша Єфросініна

Маша Єфросиніна «зробила себе сама», зокрема, виробила власний ритм фізичних навантажень та правила харчування, які намагається не порушувати за жодних обставин. Вони не такі вже й суворі, але є деякі табу, які вона вважає вкрай важливими. На думку Єфросініної, саме ця п'ятірка продуктів у раціоні будь-якої жінки (і чоловіки теж) заважають залишатися в хорошій фізичній формі. Список Маша склала, виходячи з особистого досвіду, але й не без консультації з лікарями.

здоба

Я не їм здобу у будь-якому вигляді. Тісто, булки, все це здобне, пухке, велике, для мене особисто вишиковується в один асоціативний ряд: «хочеш виглядати, як тісто, їж тісто».


Джерело: Youtube/Маша Єфросініна

червоне м'ясо

Телятина, свинина, яловичина тощо. Це моє особисте правило, воно взяте виключно з самовідчуття, але я вам про нього розповідаю і, в тому числі, щоб ви звертали увагу, як ваш організм реагує на ті чи інші продукти. Може, у когось непереносимість яблук. Мій організм не переносить важкого червоного м'яса. Зрідка, дуже рідко, я вживаю птаха.

Джерело: Youtube/Маша Єфросініна

Газовані напої

Я не розумію, навіщо людям вливати в себе щось міхуре, газоутворююче, ще й з барвниками, цукрами та іншими підсолоджувачами… Я не даю дітям газовані напої, сама не вживаю і вкрай рідко п'ю воду з газом.


Джерело: Youtube/Маша Єфросініна

консервовані продукти

Все консервоване, все у банках, все, що потрібно відкривати. Моє дитинство пройшло на кільці в томаті, на «згущеному соку» в банку, яку я швидше розгризала зубами, ніж відкривала відкривалкою. Все законсервоване, запаковане, з консервантами – ця їжа «мертва», їжа ця штучна, і не їжа це зовсім.

Джерело: Youtube/Маша Єфросініна

Цукор

"Цукор - біла смерть", і в цьому щось є. Google вам на допомогу, ви зрозумієте весь жах, який вносить цукор у наше життя. Весь Інтернет завалений челенджами та флешмобами, коли жінки відмовляються від цукру на 14 або 21 день. Це якраз той період, коли ваша залежність від цукру повністю зникає. Почитайте, що жінки пишуть - наскільки краще вони стали почуватися, наскільки краще вони стали виглядати.Джерело: Youtube/Маша Єфросініна


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x