Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="273667"]
Харчування

Чим корисні гриби під час війни?

Old date:
Current date: 2023.03.30
New date: 2022.04.22
0
Якою б важкою не була ситуація в країні, дуже важливо підтримувати правильний раціон харчування. Одним із корисних продуктів під ч

Якою б важкою не була ситуація в країні, дуже важливо підтримувати правильний раціон харчування. Одним із корисних продуктів під час війни спеціалісти називають гриби. Називаємо 5 властивостей грибів, про які ви могли не знати.

Користь грибів

Джерело: Freepik

В умовах війни з росією виникає дефіцит продуктів. Щоб збалансувати харчування і тим самим забезпечити собі корисними мікроелементами, можна включити до раціону гриби. Багато хто не любить їх, бо вони тяжко перетравлюються. Проте саме гриби займали вагоме місце у раціоні наших предків.

Якщо у вас немає проблем з травленням, лісові гриби або магазинні печериці будуть корисні, адже вони насичують наш організм рослинним білком. Про це у своєму інстаграмі розповіла лікар-дієтолог, кандидат медичних наук Світлана Федяєва.

Чим корисні гриби?

За даними лікарки, цей продукт багатий на мікроелементи та речовини, які покращують роботу кишківника та навіть замедлюють старіння.


  1. Містять бета-глюкані – пребіотики, які сприяють розвитку нормальної мікрофлори у кишечнику.
  2. Впливають на вуглеводний обмін через збільшення кількості бактерий Prevontella.
  3. Вживання грибів тричі на тиждень знижує ризик розвитку цукрового діабету та деменції.
  4. Містять хітін, який покращує роботу кишечника та зменшує запори.
  5. «Грибний» цукор трегалозу бере участь у попередженні атеросклерозу, жирового гепатозу і навіть уповільнення старіння. Наприклад, печериці містять речовину, яка допомагає прибрати «запах старості», який можна помітити у людей похилого віку. Він з'являється внаслідок накопичення речовини ноненаль, що утворюється під час окислення жирів у шкірі з Омега-7 жирних кислот. Вживання грибів допоможе запобігти утворенню цього запаху.
  6. Гриби багаті речовиною ерготіонеїн - амінокислота, яка має антиоксидантні властивості.
Чим корисні гриби

Джерело: Freepik

Крім того, відомо, що гриби здійснюють антибактеріальну дію, а також впливають на зміцнення імунної системи та зниження рівня холестерину.

Вчені відзначають, що гриби також здатні нормалізувати високий кров'яний тиск, попередити розвиток хвороби Паркінсона, Альцгеймера та раку. Вони малокалорійні та багаті на поживні речовини – калій, селен, витамин В12, D тощо.

Схоже, цей продукт чудово підходить для підтримки нормального раціону харчування у стресових умовах війни. Не забувайте правильно їсти, адже від цього залежить ваша енергія та здоров'я в цілому!


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти