Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="250836"]
Питание

8 незамінних властивостей вареної кукурудзи

0
Починається сезон одного з улюблених багатьма літніх продуктів - кукурудзи. Ця жовто-оранжева цариця полів не тільки дуже смачна і

Починається сезон одного з улюблених багатьма літніх продуктів — кукурудзи. Ця жовто-оранжева цариця полів не тільки дуже смачна і ситна, завдяки великій кількості вітамінів і мінералів варена кукурудза має ряд корисних властивостей.

 8 незамінних властивостей вареної кукурудзи

Джерело: Pixabay

У кукурудзі міститься безліч різних вітамінів і мінералів, включаючи фосфор, магній, калій, кальцій, натрій, цинк, йод і залізо, які мають антистресову дію, позитивно позначаються на діяльності нервової системи та серця.

Фахівці стверджують, що для забезпечення свого організму денною нормою вітаміну В1, досить з’їсти всього 150 г вареної кукурудзи!

 8 незамінних властивостей вареної кукурудзи

Джерело: Pixabay

ПРОПОНУЄМО РОЗІБРАТИСЯ, В ЧОМУ ПОЛЯГАЄ КОРИСТЬ КУКУРУДЗИ.


  • У складі кукурудзяних зерен міститься багато холіну — вітаміну В4, який сприятливо діє на «клітинне» здоров’я організму, покращує функціонування нервової системи, знижує рівень холестерину і сприятливо діє на процеси метаболізму. Крім того, завдяки холіну організму вдається підтримувати нормальну масу тіла автоматично.
  • Завдяки вітамінам групи B, Е, А і РР, що входять до складу кукурудзи, вона дуже корисна для жінок! Ці вітаміни роблять цілющий вплив на стан волосся і шкіри, буквально перетворюючи зовнішній вигляд жінки. Крім того, медиками доведено, що кукурудза має омолоджуючі властивості.
  • Неоціненну користь варена кукурудза надає людям, які страждають на цукровий діабет, бо вона стабілізує рівень цукру. Також кукурудза корисна для алергіків, при недокрів’ї, ожирінні, анорексії, захворюваннях печінки та серця.
  • Кукурудзу також вживають для ослаблення симптомів гепатиту, жовчнокам’яної хвороби, холангіту і холециститу.
  • У складі кукурудзи міститься глутамінова кислота, яка стимулює поліпшення пам’яті та роботу головного мозку, нормалізує в ньому перебіг обмінних процесів.
  • Витяжки зерен кукурудзи мають пектини, які запобігають розвитку онкологічних захворювань. Крім того, кукурудза корисна й онкохворим — вона не дає прогресувати метастазуванню, поширенню пухлини по всьому організму.
  • Молода кукурудза також допоможе очистити організм від токсинів і шлаків, поліпшити загальний стан здоров’я і стан шлунка. Зокрема, кукурудзяні зерна мають оздоровчо-профілактичний вплив на травну систему, приводячи в норму шлунково-кишковий тракт та позбавляючи людину від закрепів.
  • Кукурудзяний крохмаль є відмінним будівельним матеріалом для формування м’язових волокон, тому спортсменам рекомендовано регулярно вживати кукурудзу і навіть замінювати нею хімічні добавки й препарати для нарощування м’язової маси.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UA

Статьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты