Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="81333"]
Краса, Мама

Новорічні зачіски для мами: укладання для відрослого коріння

Old date:
Current date: 2022.05.24
New date: 2015.12.30
0
Ми так часто обіцяємо собі, що у Новий рік увійдемо оновленими, найкрасивішими та найкрасивішими. І відкладаємо за навалившимся
preview_Kr820

Burda Україна

Ми так часто обіцяємо собі, що у Новий рік увійдемо оновленими, найкрасивішими та найкрасивішими. І відкладаємо за потоком справ, що навалився, менш важливі дрібниці — забарвлення волосся, наприклад.

І ось уже напередодні свята, а відрослі темні коріння з докором так і дивляться на нас із дзеркала. Що вдієш, треба змиритися і визнати, що і цей рік ми почнемо неідеальними…Або підійти до питання творчо.
Адже існують укладання та зачіски, які допоможуть з прикрої вади зробити яскраву деталь гарного образу!

Для цієї зачіски вам знадобляться:
- дрібні гумки - 2шт.,
- затискачі для волосся - 1-2 шт.,
— шпильки та невидимки.


Закріпіть волосся затискачами, залишаючи рівномірно пасма по контуру голови. З центральної пасма на темряві зберіть пучок, залишаючи широке вільне пасмо, і міцно зафіксуйте шпильками та невидимками.
З залишеного широкого пасма сплетіть косу, обкрутіть навколо пучка і сховайте її кінчик усередину. Кожен відділ коси трохи потягніть акуратно в різні боки, щоб вона виглядала пишніше.

Vk.com

Vk.com

 


З розпущеного волосся, залишеного по контуру, сплетіть тугу косу, починаючи з чола.


QBVMMB5DDcM

Vk.com

 


Кінець коси сховайте всередину волосся, так само, як і верхню, розправте її, щоб візуально зробити пишніше.


Vk.com

Vk.com

Vk.com

Vk.com


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x