Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="28050"]
Краса, Мама

Нова дієта – дієта з корсетом! Ви готові до такого?

0
Дієти поповнюються все новими та новими ідеями. Тепер вчені пропонують охочим схуднути дієту, пов'язану з минулим. Це для
Дієта з корсетом

Дієта з корсетом

Дієти поповнюються все новими та новими ідеями. Тепер вчені пропонують охочим схуднути дієту, пов'язану з минулим. Це дієта із корсетом. Мабуть, недавнє повернення моди до корсетів привернув увагу вчених.

У чому суть дієти з корсетом? Ви просто носите корсет кілька годин на день. Починати потрібно з 3-5 годин, а потім доходити до 12 години на добу.

Джессіка Альба (фото: www.dailymail.co.uk)

Джессіка Альба (фото: www.dailymail.co.uk)

Але навіть за 3-5 годин, за твердженням авторів дієти, пацієнти втрачають у талії близько 15,24 см.

Дієта з корсетом вважається одним з екстремальних способів набору всього, що забезпечує схуднення.


Але деякі знаменитості вже активно нею користуються. Наприклад, Джессіка Альба після вагітності «тренувала» свою талію в такий спосіб. Корсет стискає нижні ребра до відчуття дискомфорту, і клієнт просто їсть менше. Крім того, корсет – це додатковий шар одягу, який збільшує потовиділення, знижуючи вагу.

Одні лікарі рекомендують дієти з корсетом своїм пацієнтам. А інші називають це лише модним віянням, поверненням пережитку минулого, яке потім може викликати проблеми зі здоров'ям. Серед найбільш можливих: проблеми з легенями та біль у кістках. Крім того, є пацієнти, для яких дієта з корсетом стає нав'язливою ідеєю і вони носять його по 14-15 годин на добу.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти