Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="117260"]
Відео, Мама

Чи можна годувати грудьми, якщо мама захворіла

Old date:
Current date: 2022.09.27
New date: 2016.10.14
0
Мама, навіть, що годує, адже вона теж людина. А тому вона цілком може захворіти, особливо в сезон застуд та вірусних інфекцій. Як не

Мама, навіть, що годує, адже вона теж людина. А тому вона цілком може захворіти, особливо в сезон застуд та вірусних інфекцій. Як не заразити малюка і чи можна продовжувати годування груддю в період хвороби, розповіла консультант доби грудному вигодовуванню та молочний блогер Ніна Зайченко.

грудне годування, мама захворіла, Ніна Зайченко

Fotolia

Варіантів маминого нездужання може бути безліч і це не лише застуда. Трапляється, що молоці виявляється стафілокок, захворювання супроводжується підвищенням температури, загострюються хронічні хвороби. А що робити, якщо захворів на зуб і потрібно йти до стоматолога, може знадобитися наркоз. Неоднозначних ситуацій може виникнути безліч і треба знати, як поводитися правильно, щоб не нашкодити малюкові та не зіпсувати грудне вигодовування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грудне вигодовування: чому з'являються тріщини на сосках і як їх не допустити

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Основне питання, яке турбує всіх без винятку матусь немовлят - чи можна продовжувати годувати дитину, якщо у мами піднялася температура? Фахівець із грудного вигодовування Наталія Зайченко каже:


У ситуаціях з грипом, вірусною інфекцією, підвищеною температурою і навіть отруєнням годувати грудьми можна і навіть потрібно. Не те, що потрібно, а просто необхідно

Мама з немовлям.

Burda Media

І пояснює чому: молоко виготовляється з маминої крові та лімфи, це відомий факт. Під час хвороби організм активно виробляє антитіла, які здатні захистити хвору маму, вони ж опиняються в крові та потрапляють у грудне молоко. Таким чином, маминими антитілами захищена і дитина, якщо не припиняти грудне годування.

САМА ПОТРІБНА І КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ НА САЙТІ moirebenok.ua
З нами співпрацюють найкращі українські фахівці!

Проте, бувають ситуації, коли грудне годування доведеться на якийсь час припинити. Наприклад, стан мами настільки тяжкий, що лікарі наполягають на госпіталізації. Або, щоб одужати потрібно приймати ліки, не сумісні з грудним вигодовуванням. У такому разі Ніна Зайченко рекомендує тимчасово перевести малюка на відповідну віку молочну суміш, використовуючи сучасні пляшечки із сосками, що імітують сосок, а мамі підтримувати лактацію за допомогою зціджування. Коли лікар дозволить, можна буде повернутися до природного годування груддю.

Чи можна годувати грудьми, якщо мама захворіла? Чи можна годувати грудьми, якщо у мами піднялася температура? Чи можна годувати грудьми, якщо мама отруїлася? За яких хвороб не можна годувати грудьми? Що робити, якщо захворіла та не можна годувати грудьми? – дізнайтесь відповіді, подивившись відео молочного блогера Ніни Заченко


Джерело: YouTube, автор Ніна Зайченко — все про грудне вигодовування

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як правильно прикладати дитину до грудей. Відео
Дитина кусає груди під час годування.

 

Грудне вигодовування: які проблеми вирішує правильне прикладання до грудей
Дитина кусає груди під час годування.

 

ВВи чекаєте малюка і хочете, щоб він народився здоровим, а потім ріс міцним і щасливим? Ми допоможемо вам досягти цієї мети! Запрошуємо всіх майбутніх мам та тат на зустріч #мамаклуб від журналу «Моя дитина». Приходьте до нас, якщо хочете дізнатися, як налагодити грудне вигодовування, а потім годувати грудьми довго та із задоволенням!

немовлят на грудному вигодовуванні, вирішуємо проблеми при грудному вигодовуванні, мамаклуб

3

Харизматичний спікер, молочний блогер Ніна Зайченко розповість вам, все, що потрібно знати про годування груддю, причому зробить це так, що ви не забудете цю цінну інформацію після пологів!

  • Ви дізнаєтеся, до чого потрібно підготуватися для успішного годування груддю, щоб не потрапити на вудку некомпетентних фахівців та тих, хто поширює міфи навколо грудного вигодовування.
  • Познайомтеся з тим, як працює лактація, щоб самостійно вміти регулювати кількість молока у грудях та вчасно реагувати на потреби дитини.
  • Вам стануть доступні знання і навички, які використовують консультанти з грудного вигодовування для допомоги мамам, що годують, у післяпологовий період.
  • І, звичайно, ви отримаєте відповіді на всі питання, які тільки у вас виникнуть — підготуйте їх заздалегідь!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти