Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="230450"]
Дозвілля

Зірки – автори книг: 8 українських селебріті, які взялися за перо

0
Творчі люди, як правило, виявляють себе не лише у своїй професії. Так актори, що ведуть, співаки непогано викладають свої думки на

Творчі люди, як правило, виявляють себе не лише у своїй професії. Так актори, які ведуть, співаки непогано викладають свої думки на папері.

Ольга Фреймут, Ганна Седакова, Надія Мейхер

 

У вільний від роботи, а для багатьох і від дітей час селебріті пишуть. Пишуть про різне – хтось створює дитячі книги, когось приваблює кулінарія та неприборкане бажання поділитися своїм досвідом, часто публікують мемуари та спогади. Теми можуть бути різні, а шанувальникам завжди цікаво, чим живуть їхні улюбленці.


Ольга Фреймут

Телеведуча та багатодітна мама Ольга Фрейму пише давно і впевнено, причому виключно рідною, українською мовою – це і казки для дітей та книги для дорослих:

 • «Де є з ким спит Фреймут»
 • «Етикет. Школа пані Фреймут»
 • «Про кохання. Школа пані Фреймут»
 • «Маленький ревізор Дамсі. Математика»
 • «Маленький ревізор Дамсі. Алфавіт»
 • «Маленький ревізор Дамсі. Манері»

Валентина Хамайко

Ведуча та мама чотирьох дітей Валентина Хамайко дуже любить готувати. Тому вона написала та випустила книгу рецептів «Солодка неділя»

Анна Седокова

Співачка, колишня солістка поп-групи «Віа Гра» Ганна Седокова робить ставку на сексапільність, і книгу вона написала відповідну: «Мистецтво спокуси»

Анна Седокова

Джерело: livelib.ru

Надія Мейхер

Ще одна екс-солістка «Віа Гри» Надія Мейхер (Грановська) у 2009 році видала книгу своїх ліричних віршів «Сиюхвилинний потяг».

Надія Мейхер

Джерело: livelib.ru

Ольга Сумська

В арсеналі народної артистки України Ольги Сумської дві книги: «Готуємо разом. Сучасна українська кухня» та «Секрети краси».

Наталя Могилевська

Співачка Наталія Могилевська розповіла про свої правила життя та способи отримати ідеальну фігуру: «Худіємо разом».

Наталя Могилевська

Джерело: yakaboo.ua

Андрій Кузьменко

На згадку про харизматичного музиканта Андрія Кузьменка залишилися його книги:

 • «Я, Перемога та Берлін»
 • «Місто, в якому не ходять гроші»
 • «Я, Паштет та Армія»
 • «Я, Шонік та Шпіцберген»
Андрій Кузьменко

Джерело: testlib.meta.ua

Анна Завальська

Екс-солістка гурту «Алібі» Ганна Завальська у 2007 році співачка видала збірку авторських віршів під назвою «Довге прощання»Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти