Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="279679"]
Дозвілля

Ангел-охоронець вашої дитини за датою народження

0
Багато хто з нас вірить, що кожна людина має свого Ангела-охоронця. Він старанно оберігає нас і наших дітей від «злого ока» і вказує

Багато хто з нас вірить, що кожна людина має свого Ангела-охоронця. Він старанно оберігає нас і наших дітей від «злого ока» і вказує на вірний життєвий шлях. Ми підсвідомо звертаємось до нього у важкі хвилини. І, напевно, вам було б цікаво дізнатися, хто він цей незримий помічник.

Джерело: pixabay

Познайомитися з ним ближче не важко. Для цього вам потрібно знати лише кілька простих цифр, а саме – дату народження дитини. Прості обчислення допоможуть дізнатися про вік, стати та характер небесного покровителя. Ці знання знадобляться вам, коли наступного разу ви захочете звернутися до нього і розпізнати його тонкі натяки.

Як визначити вік ангела-охоронця за датою народження?

Щоб дізнатися про вік духовного покровителя, потрібно просто підсумувати число і місяць народження вашого малюка.

Якщо він народився 1 січня, рахуємо: 01 + 01 = 2. Янголу – лише 2 роки.


Якщо день народження малюка 31 грудня, рахуємо: 31+12=43. Його Янголу вже – 43.

Таким покровитель втрачається на всю життя.

ЯК ДІЗНАТИСЯ СТАТИ Ангела-охоронця?

Вам буде набагато легше звертатися до охооронця, якщо ви знатимете це жінка чи чоловік. З'ясувати стати можна, склавши всі цифри у даті народження.

Припустимо, малюк з'явився на світ 28.01.2018 року, вважаємо 2+8+0+1+2+0+1+8=22 і продовжуємо 2+2=4.

Парне число відповідає чоловічій статі, непарне – жіночій.

ангел-охоронець за датою народження, як дізнатися свого ангела-охоронця

Джерело: pixabay

ПРО ЩО ГОВОРИТИ ХАРАКТЕР ЯНГОЛА-ОХОРОНЦЯ?

Число попередніх розрахунків також допоможе дізнатися про характер вашого захисника.

№ 1 – Святий Ангел

Це один із найдобріших покровителів. Ви можете бути спокійні, він завжди чекає і в потрібну хвилину прийде на допомогу навіть без будь-яких молитв. Проте, такий захисник дається найуразливішим і сприйнятливішим, тим, хто найбільше потребує підтримки.

№ 2 – Ангел світла

Саме цей образ нам знайомий найбільше, зображений на святих іконах – з великими білими крилами. До своїх підопічних Світлі Ангели приходять уві сні і дарують пророчі сновидіння. Поцікавтеся, які картинки бачить ваша дитина вночі? Деякі з них можуть бути яскравими.

№ 3 – Ангел повітря

Ви можете спілкуватися з ним. Цей захисник обов'язково підкаже відповіді на поставлені питання, шукайте їх по незвичайним звукам – шуму вітру, шелесту листя, грому. Йому найчастіше доводиться контролювати тих, хто схильний уплутуватися у сумнівні ситуації.

№ 4 – Ангел мудрості

Обдаровані таким Ангелом, звичайно, мають світлу голову, високі інтелектуальні здібності та розсудливість. Їм легко дається навчання та кар'єра. У вашого малюка добре розвинена інтуїція, довіряйте йому, його спрямовує янгол.

№ 5 – Металевий Янгол

Це сильний захисник. Але, в основному, він тримається осторонь, оскільки дістається таким самим сильним особистостям. Ангел металу підносить своєму підопічному довгу життя і дарує енергію в момент повного відчаю разом зі сльозами.

ангел-охоронець за датою народження, як дізнатися свого ангела-охоронця

Джерело: pixabay

№ 6 – Ангел-райдуга

Ваша дитина буде талантливою і оригінальною, з неординарним мисленням. Коли їй сумно, вона буде шукати заспокоєння у творчості. Саме таким чином вони спілкуються з Ангелом.

№ 7 – Енергійний Янгол

Ці покровителі постійно шукають контакту зі своїм підопічним. Вони посилають багато знаків та підказок, попереджають про небезпеку. З ними можна сміливо крокувати життям. Проте, за свою роботу вони хочуть чути благодарность. Навчіть дитину дякувати своєму Янголу за прекрасну життя, і вона ніколи не втратити підтримки вірного друга.

№ 8 – Дух предків

Цей милосердний Янгол завжди спостерігає за своєю «рідною душею», він надасть допомогу та підтримку без жодних прохань. Дуже важливо частіше згадувати про них. Навчіть дитину з юного віку підносити дань покійним родичам.

№ 9 – Ангели тепла

Вони находять свого підопічного у вигляді тварин та птиц. Такий покровитель дарує людині внутрішню гармонію та щасливу натуру, наділяє стійкістю та оптимізмом.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Мітки:
молитви
Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти