Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="275901"]
Дозвілля

Воздвиження Хреста Господнього: що можна, що заборонено робити

Old date:
Current date: 2022.12.02
New date: 2022.09.27
0
Один із 12 головних свят православної церкви Воздвиження Чесного та Животворчого Воздвиження віряни відмічають 27 вересня. Історія

Один із 12 головних свят православної церкви Воздвиження Чесного та Животворчого Воздвиження віряни відмічають 27 вересня. Історія цього свята пов'язана з ім'ям рівноапостольної Олени, за легендою, саме вона відшукала Хрест, на якому було розп'ято Іїсуса Христа.

Воздвиження Хреста Господнього: що можна, що заборонено робити

Джерело: instagram @alena_bikkulova

На Воздвиженні Хреста Господнього з ранку в церквах та храмах проводять святкові богослужіння, а всім вірянам на протязі дня варто дотримуватися суворих правил.

Воздвиження Хреста Господнього: що робити неможна

 • Не варто сьогодні розпочинати нові справи, бо вони можуть не скластися.
 • Під час одноденного посту на Воздвиженні Хреста Господнього заборонено їсти м'ясо, м'ясопродукти, яйця, рибу та молочку. Пісну їжу можна трохи приправляти рослинним маслом.
 • Раніше у селах наші пращури не ходили цього дня до лісу. Вони вірили, що цього дня дідько рахує лісових звірів, а це може дуже налякати людину.
 • У народі існує ще один заборона — вважалося, що 27 вересня змії обирають місце зимової сплячки, тому варто добре зачиняти житло.
 • Заборонено на Воздвиження Хреста Господнього зваритись, з'ясовувати стосунки з близьким, та зварити дітей.
Воздвиження Хреста Господнього: що можна, що заборонено робити

Джерело: instagram @pravoslavie_segodnya

Воздвиження Хреста Господнього: що варто робити

 • Вранці 27 вересня треба піти до церкви, бажано, всією батьківщиною.
 • Цього дня треба очистити свій дім від негативу. Для цього варто взяти три церковні свічки, поставити їх поряд і запалити. Після цього хрестоподібно окропити всі куті в хаті, та при цьому читати молитву: «Отче наш» чи дев'яностий псалом. Так з вашого житла зникне все зло і негативна енергетика. Головне в це треба вірити.
 • Сважається, що на Воздвиженні птиці відлітають до теплих країв, тож, якщо ви побачите пташину зграю, загадуйте бажання, кажуть, воно здійсниться.
 • На Воздвиженні можна спрогнозувати погоду на майбутнє літо. Спекотним та сухим воно буде, якщо 27 вересня дує північний вітер.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти