Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="276425"]
Дозвілля

Вибираємо карнавальний костюм: ідеї для мами та дитини

Old date:
Current date: 2023.01.27
New date: 2022.12.02
0
Щоб на новорічному святі та вдома під ялинкою ваш малюк відчував себе героєм чарівної казки, заздалегідь продумайте його образ. До

Щоб на новорічному святі та вдома під ялинкою ваш малюк відчував себе героєм чарівної казки, заздалегідь продумайте його образ. До речі, ви знаєте, що вибір маскарадного вбрання має терапевтичний ефект? Уважні батьки, розпитавши про те, хто саме дитина хоче бути на Новий рік, отримають багато корисної інформації.

Вибираємо карнавальний костюм

Джерело: canva.com

На святі у дитячому садочку найчастіше ролі роздає вихователь (тут особливо не повибираєш), але є й інші новорічні заходи, та й, власне, справжнє свято у вас вдома. Ви особливо не вбираєтеся? А якщо спробувати цього року і створити карнавальний костюм кожному члену сім'ї? Можна навіть елементарну маску кролика татові та кролиці — мамі. Повеселитися у незвичайному образі дуже корисно не лише маленьким, а й дорослим.

Дитина буде в захваті від такого перетворення батьків! Якщо ви підписалися на наш новорічний календар та вирішили щодня дарувати невеликий подарунок малюкові, то сьогодні, в день обговорення ідей для карнавальних костюмів, можна вже веселитися.

СЮРПРИЗИК НА СЬОГОДНІ

  1. Набір аквагриму + дозвіл розфарбувати собі та батьків!
  2. Музичні інструменти (маракасі, кастаньєті, барабан, бубон) дуже добре допомагає вжитися в образ.
  3. Карнавальний парик (як у клоуна або як у Рапунцель), смішні окуляри, колпак Санта Клауса або маска Святого Миколая (людини-павука, Міньйона, Шрека…).
Вибираємо карнавальний костюм

Джерело: giphy.com

ЗАВДАННЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

❄️ Поговоріть з дитиною та з'ясуйте, ким вона хоче бути на святі. Дитячий карнавальний костюм, про який вона мріє, видасть її психологічні секрети.

❄️Якщо у дівчинки ідея-фікс — бути принцесою, причому з ранку до вечора і не лише у свято, значить, їй не вистачає чоловічої уваги (хай тато проводити більше години з донькою). Якщо малюк зображає з себе Міньйона або якусь фантастичну істоту і геть-чисто відмовляється від ролі кролика, не переживайте. Ви займалися з ним, розвивали уяву — ось він тепер і фантазує! Маску кролика – татові. А син хай у подробицях розповість про свого героя.


❄️До речі, якщо всі сюжети у хлопчика крутяться лише навколо лицярів, військових, мушкетерів, піратів та інших людей зі зброєю в руках, мамі варто не лише пишатися тим, що «захисник росте», а й почитати про едіпів комплекс. Можливо, ваш син таким чином змагається із батьком. Дитина хоче бути хижим звіром? Йому потрібно завойовувати авторитет у друзів, а якщо вибирає роль котенка, зайченя чи мішеня, то хоче більше маминої ласки та уваги.

❄️ Яку б одяг не вигадала ваша дитина, скажіть: «Так!». Підтримайте ідею, перетворитесь на чарівницю та допоможіть з перевтіленням! І взагалі – частіше говоріть своєму малюкові «так!».

 ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДИТИНИ     

Пропонуємо добірку ідей для новорічних костюмів, яка допоможе вам та вашому малюкові визначитися з вибором. Нехай етап підготовки карнавального костюма стане ще одним приємним враженням для вашої дитини.

 

 

Новий рік 2023, подарунки для дітей, адвент календар

Джерело: buycostumes.com

Новий рік 2023, подарунки для дітей, адвент календар

Джерело: buycostumes.com

Новий рік 2023, подарунки для дітей, адвент календар

Джерело: www.buycostumes.com detstvo.info

Малюк визначився, ким він хоче бути на новорічному святі? Праворуч за вами, тепер настав час приступати до пошуків, покупки, оренди, а, може, навіть і пошиття потрібного вбрання.

Провести сьогоднішній грудневий вечір пропонуємо також із користю: ​​зробити разом із малюком забавну маску Супер героя з паперу! Обіцяємо, дитині сподобається не лише сам процес, а й кумедний аксесуар, з яким потім можна влаштувати домашню фотосесію.

 


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти