Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="124860"]
Дозвілля

Упаковка подарунків своїми руками: 5 незвичайних способів

0
Про те, що упаковка для новорічних подарунків - справа десята говорять лише ті, хто не бачив, з яким захопленням дивляться на красиво оформлені.

Про те, що упаковка для новорічних подарунків — справа десята, кажуть лише ті, хто не бачив, з яким захопленням дивляться на красиво оформлений подарунок діти. А як по-різному вони відкривають красиво запечатану коробку… Скільки емоцій! Які очі! Тільки фотографуй! Загалом, не втрачайте нагоди здивувати та порадувати дитину: упаковуйте. І малюка навчайте!

упаковка подарунків своїми руками, упаковка для новорічних подарунків, новорічна упаковка, подарункова коробка, упаковувати подарунок, новий рік 2022 новий рік своїми руками

Джерело: shutterstock

Готуючись до Нового Року 2022 року важливо дати малюкові відчути, як це здорово: ділитися, дарувати подарунки, радувати близьких. Як це зробити? На своєму прикладі. Із задоволенням готуйте сюрпризи близьким, підключайте до цього малюка. Поясніть, що Дід Мороз дарує подарунки дітям, а дорослі вигадують чим порадувати близьких і отримують величезне задоволення і від процесу, і від результату. Пропонуйте підключатися: пропонувати ідеї подарунків, робити листівки та ялинкові іграшки своїми руками, упаковувати подарунки.

Дід Мороз може залишити гарну стрічку та записку: «Думаю… Твоя бабуся була дуже гарною бабусею весь рік!». Але навіть у день упаковки подарунків малюк має отримати невеликий сувенір та відсвяткувати чергову дату: до нового року лишилося 9 днів!

Ідеї ​​для подарунків

  1. Печиво або горіхи, тільки кожен запакуйте у фольгу.
  2. Гарні намистини, конфетті, декоративні гудзики (для дітей старше 3-х років), маленькі іграшки, якими можна прикрашати подарункову упаковку.
  3. Книжка із яскравими новорічними картинками.


Джерело: giphy.com


Завдання для батьків

Іноді у розпал підготовки до Нового Року мама раптом помічає, що дитина… чужа на цьому святі життя. Здається, його нічого не захоплює: сюрпризи не радують, у Діда Мороза він не вірить, листа писати відмовився. Психологи помітили, що часто апатичність дитини - наслідок невпевненості в собі, смутку та відчуття непотрібності. Як? Ви все для нього! А кульки не радують (Шукайте, де прокол. Найчастіше він у тому місці, де ви замінюєте себе і спільне проведення подарунками, розмова до душі - настановами, захоплення - порівнянням з іншими.

Бажаєте щасливої ​​дитини? Стати шанувальниками його таланту! Якийсь особливий дар є абсолютно у кожного малюка. Ваше завдання – розглянути його. Не намагайтеся постійно спрямовувати, допомагати, удосконалити. Поважайте бажання малюка та його погляд на світ. Потренуйтеся вже сьогодні, коли упаковуватимете подарунки.

Звертаємо Вашу увагу! Подарунки для дитини (від Діда Мороза) мають бути запаковані в інший папір (не той, що ви використовували разом, готуючи подарунки близьким).

Новий рік

Джерело: Fotolia.com

Завдання для дитини

Разом з батьками красиво впакуй подарунки родичам та друзям. Чим ти хотів би прикрасити подарункову коробку для бабусі?

Після спільної плідної роботи — обов'язково влаштуйте веселу прогулянку, подивіться, як прикрашені вітрини магазинів, які візерунки та аплікації з'явилися на багатьох вікнах у вашому будинку, скільки різних вогників, іграшок, мішури… Все говорить про наближення свят, подарунків та сюрпризів!

Пропонуємо 5 незвичайних та простих у виконанні способів для пакування новорічних подарунків!

Прозора плівка та конфетті

Щоб ваші рідні просто ахнули від упаковки вашої з дитиною подарунка, потрібно зовсім небагато!

Вам знадобиться:

  • пакувальний однотонний папір
  • конфетті (або дірокол та двосторонній папір)
  • прозора плівка для пакування квітів
  • прозорий скотч
упаковка подарунків своїми руками, упаковка для новорічних подарунків, новорічна упаковка, подарункова коробка, упаковувати подарунок, новий рік 2020, новий рік своїми руками

Джерело: minieco.co.uk

Загорніть подарунок у простий кольоровий папір будь-якого кольору, який сподобається вам із малюком, це не обов'язково мають бути новорічні класичні кольори.

Можна брати як пакувальний однотонний папір, так і акуратно склеїти скотчем кілька листів звичайного дитячого паперу для виробів, щоб створити великий шматок для пакування.

упаковка подарунків своїми руками, упаковка для новорічних подарунків, новорічна упаковка, подарункова коробка, упаковувати подарунок, новий рік 2022, новий рік своїми руками

Джерело: minieco.co.uk

Після того, як подарунок упакований, зверху зробіть ще один шар упаковки тепер уже з прозорої плівки. Один край плівки не заклеюйте і насипте всередину різноколірне конфетті, а потім добре закріпіть скотчем місця стиків плівки.

Конфетті можна купити готове, але краще створити його разом з дитиною: виріжте однакові кружечки з різнобарвного паперу за допомогою дірокола.

Замість конфетті також можна насипати будь-яку іншу мішуру: великі блискітки, паєтки, штучний сніг тощо.

упаковка подарунків своїми руками, упаковка для новорічних подарунків, новорічна упаковка, подарункова коробка, упаковувати подарунок, новий рік 2020, новий рік своїми руками

Джерело: minieco.co.uk

Якщо у вас немає часу возитися з плівкою, посипте конфетті прямо на папір. Особливо красиво виглядає візерунок: намалюйте клеєм кілька смуг, ялинку або серце і присипте його різнокольоровими вирізками з паперу або гліттером.

упаковка подарунків своїми руками, упаковка для новорічних подарунків, новорічна упаковка, подарункова коробка, упаковувати подарунок, новий рік 2020, новий рік своїми руками

Джерело: 3at12.blogspot.com

Малюнки на папері

Діти – найкращі художники! Тому надайте можливість створити унікальний малюнок на пакувальному папері!

Якщо ви завертаєте подарунок для близьких родичів, попросіть малюка поставити на папері відбитки ручок або ніжок. Потім разом змалюйте до них інші елементи, щоб вийшло смішні новорічні образи.

З відбитка ступні можна зробити кумедних оленів, а відбиток долоні перетворити на Діда Мороза, домальувавши до «бороди» червону шапку.

упаковка подарунків своїми руками, упаковка для новорічних подарунків, новорічна упаковка, подарункова коробка, упаковувати подарунок, новий рік 2020, новий рік своїми руками

Джерело: Instagram @happy._.pappy

Раніше ми показували, як можна створювати чудові мармурові візерунки за допомогою молока. Прикрасьте подарунок таким папером із барвистими розлученнями!

Варіантом простіше може стати розмитий папір, створений за допомогою фломастерів та пульверизатора. Як здійснити цю ідею ми розповідали ТУТ на прикладі ялинок.

упаковка подарунків своїми руками, упаковка для новорічних подарунків, новорічна упаковка, подарункова коробка, упаковувати подарунок, новий рік 2020, новий рік своїми руками

Джерело: youaremyfave.com

інші ідеї

З старшими дітьми, у присутності яких вже не страшно витягнути голки і нитки, можна здійснити приголомшливу ідею з крафт паперу!

Зі щільного пергаменту або крафт-паперу (можна розрізати паперові еко-пакети для покупок) виріжте різні новорічні символи: ялинку, зірку, дзвіночок і т.д.

Таких половинок вам знадобиться дві: їх потрібно пошити яскравими нитками. При цьому можна використовувати і швейну машинку, але краще, якщо стібки будуть великими і недбалими. Поки ви не прошили зірочку по всьому контуру, покладіть туди подарунок.

упаковка подарунків НГ

Джерело: peppermintplum.blogspot.com

Така упаковка ідеально підійде для невеликих сувенірів та солодощів.

А з дітьми будь-якого віку можна запакувати подарунки за допомогою яскравих ниток для в'язання! Просто загорніть презент у однотонний папір, а зверху обв'яжіть великою кількістю ниток з вузликами!

Особливо красиво виглядає, якщо викласти нитки за кольорами та тонами.

упаковка новорічних подарунків

Джерело: kokokokids.ru

Для створення красивої упаковки дітки можуть зробити такі красиві прапорці з кольорового скотчу. Для цього вам знадобиться тільки він і мотузка!

Така прикраса неможливо зіпсувати, тому вона буде посильною навіть для малюків, а виглядає дуже оригінально!

упаковка подарунків на НГ

Джерело: seekatesew.com

До Нового року 2022 року залишилося всього 9 днів, більша частина підготовчих робіт зроблена: ялинка вбрана, подарунки обрані та упаковані. Але попереду ще багато всього цікавого і цікавого для вас і вашого малюка, ми про це подбали 😉 Далі буде! 

Весь НОВОРІЧНИЙ КАЛЕНДАР ТУТ


Р

Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти