Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="280865"]
Дозвілля

Укрпошта відкрила поштову резиденцію Святого Миколая

0
Укрпошта відкрила поштову резиденцію Святого Миколая, куди українські діти можуть надсилати листи з бажаннями. Вони гар
різдво, новий рік

Джерело: freepik

Усі чекали цього магічного моменту. Ми отримували безліч запитів та запитань «то коли вже можна?» ❄Увага, вже можна ? Новорічна поштова резиденція починає приймати листи до Святого Миколая!
Напишіть огрійливі побажання, поділитись своїми мріями та сподіваннями та надішліть за незмінною адресою: м.Київ, вул. Хрещатик, 22, 01001. Обов'язково вкажіть на конверті свою повну адресу з індексом, щоби відповідь Святого Миколая знайшла вашу домівку. Дивовижа зимових свят відчувається нами однаково сильно: хоч у 6 рочків, хоч у 60. Оберігаймо її ✨

Зимові чарівники у різних країнах світу

Україна

Миколай Чудотворець здавна шанований в Україні. За православною традицією, він — патрон мандрівників, ув'язнених та сиріт. У католиків — покровитель, головним чином дітей. Саме з Галичини поширився по всій Україні звичай, за яким св. Миколай роздає дітям подарунки.

Тепер українці святкуватимуть День святого Миколая 6 грудня (замість 19 грудня, як було раніше). У 2023 році цей день випадає на середу. Тож святий відвідає домівки українців і покладе свої подарунки дітям під подушки в ніч проти середи.

Польща 


Як свідчить легенда Святий Миколай» (Święty Mikołaj) залишивши батьківщині, яка дала притулок його, золоті яблука в черевичку перед каміном. Він їздить на коні, одягнений у митру та білу єпископську мантію. Його завжди супроводжує слуга-мавр Чорний Пітер, який за спиною несе мішок із подарунками для слухняних дітей, а в руках — різки для пустунів.

Швеція

У цій країні бородатого чарівника називають Томте (Tomte), і подарунки він приноситиме на Різдво, а не на Новий рік, як і в більшості інших католицьких країнах.

США

Діти приходять до Санта-Класуса і загадують бажання. Також є дуже цікава фішка, яку не показують нам у фільмах, але яка відбувається насправді у США щороку – поліція показово ловить Грінча, який хоче вкрасти Різдво.

Джерело: freepik

Франція

У Франції це Пер Ноель, у перекладі його ім'я означає Батько Різдва. Пер Ноель схожий на Санту, але замість оленів він пересувається на віслюку. Біля Нового року спускається димарем у будинок, де перед каміном у вітальні діти залишають сабо, порожні дерев'яні черевики, і ніжно йдуть спати.

Італія

Баббо-Натале (Babbo-Natale) дуже любити молоко та димарі. У новорічну ніч для нього обов'язково залишають горнятко улюбленого напою. Разом з Баббо Наталі ходити чарівна фея Бефана та водити за собою віслюка з мішком подарунків. Золотим ключиком вона відмикає будинки та кладе чекані новорічні сюрпризи у дитячі черевики.

Німеччина

Німці вважають за краще тішити подарунками своїх дітей на Різдво. У цю ніч до них традиційно приходить всесвітньовідомий Санта-Клаус. Він приїжджає на віслюку біля різдвяної ночі. Свої подарунки Санта кладе у тарілку, яку поклали для нього діти. Також малюки не забувають про частування для ослика. Сіно для вірного друга Санті вони кладуть у черевики.

Фінляндія

Новорічного дідуся у Фінляндії називають Йоулупуккі (Joulupukki), що перекладається як “різдвяна коза”. Раніше вважалося, що це страшний персонаж, який носитиме маску з рогами. Однак він подобрішав і тепер прилітає з Лапландії напередодні Різдва, щоб доставити дітям подарунки, про які вони написали в аркушах. Іноді малеча дякує дідусю, співаючи для нього колядки.

Чехія та Словаччина

У Чехії та Словаччині також звикли зустрічати з подарунками Різдво. І тішити їх у це свято Мікулаш. Він одягнений у волохату шубу і високу баранячу шапку. За спиною у нього короб із подарунками, які він дарує тільки слухняним дітям.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти