Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="83872"]
Дозвілля

День Святого Валентина: 4 речі, які обов'язково потрібно зробити з дитиною

Old date: 2016-01-27
Current date: 2022.06.30
New date: 2022.02.07
0
Любити міцно, трепетно ​​і безмежно можна вже й у дитсадковому віці. Змалку необхідно прищеплювати своїм діткам любов.

Любити міцно, трепетно ​​і безмежно можна вже й у дитсадковому віці. Змалку необхідно прищеплювати своїм діткам любов. Поговоріть з дитиною про це сильне почуття, для цього є чудовий привід – День Святого Валентина, що наближається.

На перший погляд здається, що День Святого Валентина – винятково доросле свято, принаймні так його подають. Проте любов і ніжність, яким присвячений цей день, не повинні обмежуватись лише дорослими. Чому б не підключити до святкування Дня всіх закоханих вашого малюка? Ось щонайменше 4 ідеї, що можна зробити разом!
Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Розкажіть історію свята

Для того, щоб дитина краще змогла зрозуміти, що це за день і як виникло свято, адаптуйте історію про 14 лютого для дитячого сприйняття. Найкраще піднести її у вигляді цікавої казки:

Давним-давно жив у світі прекрасний юнак на ім'я Валентин. Він був не тільки гарний, а й добрий, чуйний, з радістю допомагав іншим людям. А ще він мав особливий талант – допомагав закоханим назавжди поєднати їхні серця, вінчаючи бажаючих одружитися.


Але сталося велике лихо: злий правитель країни, у якій жив Валентин, на ім'я Клавдій, видав указ. У ньому говорилося, що тепер воїнам із війська Клавдія заборонялося одружуватися. Але відважний Валентин усупереч забороні продовжував таємно вінчати закоханих. За це злий правитель кинув його до в'язниці і засудив до страти. До юнака приставили суворого тюремника, щоб той не втік. У тюремника була дочка, дуже гарна сліпа дівчина. До її обов'язків входило допомагати ув'язненим, розносячи їм їжу та питво.

Коли Валентин побачив дівчину, він був уражений її красою і відразу закохався. І від сили цього кохання у нього з'явився дар зцілення – Валентин повернув дівчині зір.
Перед тим, як йти на смертну кару, він відправив коханій послання – лист, у якому розповів, як сильно він її обожнює та як вона скрасила його життя. Дівчина дбайливо зберегла цю записку на згадку про Валентина.


З тих пір всі закохані світу цього дня зізнаються один одному у своїх почуттях і дарують спеціальні записки – валентинки, які часто роблять у формі серця на згадку про велике серце та сильне кохання Валентина.

Розкажіть історію свого кохання

Всім дітям зазвичай цікаво дізнатися, як познайомилися батьки – ця історія приверне їх більше, ніж казки. День Святого Валентина – чудовий привід, щоб розповісти малюкові про зворушливу та романтичну зустріч, завдяки якій він з'явився на світ.

Розповідаючи, робіть виправлення на вік дитини. Також дуже важливо уникати цинічних виразів та жартів замість прямих відповідей на питання, що виникають у малюка під час оповіді. Пам'ятайте про те, що саме дивлячись на вас дитина вибудовує в голові майбутню модель своєї сім'ї та своєї поведінки стосовно протилежної статі.
Нехай ваша історія, якою б вона не була банальною насправді, хоча б у дитинстві постане перед сином чи донькою у вигляді захоплюючої розповіді.


Поговоріть про кохання

День Святого Валентина – це також нагода поговорити про кохання взагалі. Ваш емоційний зв'язок з малюком міцніє навіть тоді, коли ви демонструєте йому свої почуття. Навчіть дитину, як важливо говорити про свою прихильність, нагадувати близьким, що любиш їх. Розкажіть про різницю між бажанням мати чимось і безкорисливе почуття любові, коли готовий віддати останнє. Цю розмову можна успішно проілюструвати історіями з улюблених мультфільмів або казок.

День Святого Валентина
Джерело: playcast.ru


Зробіть з дитиною валентинку близькою

Поясніть, що традиція висловлювати своє кохання та вдячність у цей день не обмежується лише дорослими. Дитині обов'язково сподобається ідея, що вона також, нарівні з вами, може взяти участь у створенні свята. Виберіть тематичний майстер-клас, з яким вже в змозі впорається малюк (з вашою допомогою, звичайно), і дерзайте – приготуйте комусь із близьких подарунок!


А може, дитина зізнається, що вона має симпатію в дитячому садку чи школі – тоді неодмінно допоможіть зробити валентинку для об'єкта кохання. У жодному разі не ображайте малюка поблажливою усмішкою – для нього перше почуття дуже серйозне, навіть якщо триватиме недовго. Кохання це прекрасне почуття! З наступаючим Днем Святого Валентина!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x