Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="276034"]
Дозвілля

Таємниця імені: 30 сильних імен для хлопчика

0
Ім'я для дитини – без перебільшення, важливою є складова її майбутнього життя. Відомо, що серед чоловічих імен є "сильні" і "слабкі", які

Ім’я для дитини – без перебільшення, важлива складова її майбутнього життя. Відомо, що серед чоловічих імен є «сильні» і «слабкі», які мають певну енергетику і можуть наділити людину тими чи іншими якостями. Тому перед тим, як назвати свого сина якимось іменем, обов’язково ознайомтеся з його смисловим навантаженням.

хлопчик чоловічі імена - підбірка імен для хлопчиків

Джерело: Freepik

Крім того, батькам потрібно пам’ятати, що скорочення імені і ласкаві прізвиська також можуть впливати на сприйняття дитиною власного «я». Варто чергувати такі прояви любові з повним ім’ям, а також по можливості скоротити їх вживання, коли дитина вже вчиться в школі. Інакше, дорослий чоловік може назавжди залишитися м’яким і інфантильним «Владиком», хоча в ньому і були задатки сильного Влада.

Якщо про «силу» імен Олександр і Володимир знає кожен, то є імена менш поширені, про які багато хто забув.


30 імен для хлопчиків із сильною енергетикою

Данило

З івриту це ім'я перекладається як «Бог — всьому суддя» і має біблійне походження.

Данило – сильний, врівноважений чоловік, який не схильний приймати рішення поспіхом. У нього прекрасно розвинена інтуїція, всі справи розкладені по поличках, а негаразди і проблеми він сприймає стримано і оптимістично.

Такі хлопчики схильні до точних наук, люблять аналітику, часто мають видатні інтелектуальні здібності. Крім того, носії імені «Данило» дуже моральні люди, рідко зраджують, цінують друзів і сім’ю, люблять свій будинок і не схильні до безглуздих авантюр.

Марк

Походження імені Марк досі точно не відомо. Є версія, що ім’я дуже співзвучне з латинським словом «marcus», що означає «молоток». Також припускають, що ім’я походить від імені бога війни Марса або від французького слова «marquis» (маркіз).

Попри те, що це ім'я звучить дуже красиво і «сильно», виховання такої дитини не можна пускати на самоплив. З дитинства Марк досить самовлюблений і егоїстичний хлопчик, але якщо направити його енергію в потрібне русло, ця риса може бути збалансована ввічливістю та готовністю прийти на допомогу іншим.

Дитина з таким ім’ям часто ревно ставитися до успіхів інших, тому з дитинства Марка потрібно вчити терпінню і концентрації на власних перемогах, а також вмінню гідно програвати. У дорослому житті Марк досить домінантний самець, який прагне бути господарем в будинку і керівником на роботі.

Гліб

Ім’я Гліб бере своє коріння від скандинавського імені Готліб, що означає «улюбленець Бога», «під божественним захистом».

Гліб сильна духом, настирлива і впевнена в собі людина. Чоловік з таким ім’ям намагається всього домагатися сам, не любить надмірної уваги до своєї персони, і швидко приймає навіть важкі рішення, що допомагає йому зробити хорошу кар’єру в майбутньому.

Гліб завжди виконує обіцянки і відповідає за свої слова, вірний своїм принципам і готовий їх бурхливо відстоювати. Такого чоловіка поважають на роботі, в першу чергу за його справедливість і чесність.

Глеби, як правило, стають прекрасними сім’янинами, люблять дітей і дбають про батьків.

Максим

У перекладі з латинської імені «Максим» означає «найвеличніший».

Максим – сильний духом чоловік, в характері якого часто домінує честолюбство і гордість. Тому батьки з самого дитинства повинні намагатися правильно розвивати ці якості у хлопчика.

Якщо Максим буде позбавлений надмірного марнославства і самовпевненості, він зможе багато чого досягти в житті і стати надійним мужчиною, люблячим батьком і чоловіком.

Максими розумні, комунікабельні, здатні знайти підхід майже до будь-якій людині і умовити на що завгодно. Люди з цим ім’ям добре «прораховують» людей і вміють маніпулювати ними в своїх цілях. У своєму будинку Максим бажає бути господарем, домінантою, але друзі значать для нього часом навіть більше, ніж родичі.

Всеволод

Слов'янське ім'я, утворене з двох слів: «Все» (весь) і «волод» (володіти). Так ім'я можна перекласти як «володіє всім», «пануючий».

Це ім’я звучить красиво і наповнено, як і його носій. З самого дитинства Всеволод дуже поступливий і дорослий не по роках, його люблять вчителі та однокласники за особливу притягальну харизму.

Людина з таким ім’ям — врівноважена, терпляча, посидюча і настирлива. Незважаючи на це, Всеволод не завжди любить бути лідером, він може задовольнятися роллю на другому плані. Батьки можуть розвивати в дитині лідерські якості, щоб хлопчик домігся в житті великих успіхів.

Комунікабельність та відкритість Сєви виручає його в будь-яких життєвих обставинах. Такий чоловік цінує земні радощі, затишок і комфорт в будинку.

Назар

З івриту ім’я «Назар» означає «обітниця» або «посвячення себе Богу». Також з арабського це ім’я можна трактувати як «далекоглядний».

Назар – яскрава, сильна, суперечлива і навіть войовнича душа. Незвичайний і загадковий характер Назара з дитинства притягує до нього людей, від чого у хлопчика багато друзів і знайомих.

Як правило, такий чоловік стриманий, закритий, не дуже емоційний, але при цьому комунікабельний та рухливий. Він прагне досягати високих результатів, йти до своїх цілей самостійно і прагне матеріального достатку.

У характері Назара можна побачити сильну і владну людину з великою силою волі. У людях цінує вірність, поступливість, чесність. Якщо хлопчика з таким ім’ям зрадити або образити він не замкнеться в собі, але відплатить вам у відповідь тією ж монетою.

Арсеній

Ім'я має грецьке походження і перекладається як «зрілий», «мужній».

Не дивлячись на те, що в дитинстві Арсеній часто добрий, спокійний і сором'язливий, у ньому є велика внутрішня енергія, яка обов'язково проявиться. Хлопчик із таким ім'ям комунікабельний, приємний у спілкуванні, до нього тягнуться люди. Справжній друзів у Арсенія небагато, але для них він готовий зробити все, що завгодно.

Арсеній – мрійлива і творча людина, тому батькам головне вчасно прищепити дитині почуття дисципліни і відповідальність, інакше в дорослому житті такий чоловік може не закінчувати початі справи до кінця і кидатися від захоплення до захоплення.

Якщо у дитини виховувати рішучість і твердість, Арсеній буде добиватися успіхів і не втратить при цьому своєї душевності

Олексій

Ім'я Олексій має давньогрецькі корені і перекладається як «захисник», «той, що оберігає».

Олексій – сильна, вольова особистість із розвиненою інтуїцією. У сукупності з величезною силою волі, працездатністю і активністю по життю, ця риса допомагає йому бути на перших позиціях і добиватися успіхів у кар'єрі.

Батькам важливо підтримувати Олексія в його починаннях, так як цій людині властива самокритика і сумніви в своїх діях. Хлопчики з таким ім’ям не люблять авантюри, різких змін в житті і ризиків. Їм набагато ближче стабільність і комфорт.

Чоловік з ім'ям Олексій розумний, поважний до дрібниць, допитливий і має гарну пам'ять. Крім того, він користується величезною популярністю у дівчат, тому що вміє поєднувати чуттєвість і ніжність з прагматизмом і земними бажаннями.

Богдан

Слов'янське ім'я, яке перекладається як «даний Богом».

Богдан – впевнена в собі, вольова людина з розвиненою інтуїцією. Але незважаючи на те, що характер у хлопчика спокійний і стриманий, він любить йти на ризик і ставити все на свою победу, що часто призводить його до успіху.

Для такого чоловіка дуже важлива самореалізація, матеріальний достаток і любов до своєї роботи. Але лінь може погубити безліч талантів Богдана в ранньому дитинстві, тому батькам не можна культивувати в хлопчика цю рису.

По життю і в родині Богдан — однозначний лідер. Він стриманий, завжди поводиться гідно і знає собі ціну. Така людина ніколи не стане жертвою обставин, так як не пливе за течією, а будує своє життя самостійно.

Остап

Остап з грецької можна перекласти як "твердий", "стійкий".

Остап – чоловік-лідер, у якого на все завжди є своя точка зору. Бажання лідерства проявляється у хлопчика ще з дитинства, тому він дуже активний і пробує себе в багатьох сферах. Діти з таким ім’ям дуже компанійські, впевнені в собі, з гарним почуттям гумору, але не занадто відкриті для оточуючих.

Остап не любить занадто пильної уваги до себе від інших людей, довіряє далеко не всім, а свої таланти демонструє тільки в колі близьких.

Чоловік з таким ім’ям – тонкий психолог, який любить спостерігати за людьми і оцінювати їхню поведінку в різних ситуаціях. Також така яскрава індивідуальність не схильна до зривів, депресій, живе з оптимістичним настроєм і відрізняється високою самооцінкою. Але якщо батьки хочуть, щоб Остап знайшов себе в якійсь справі, їм варто приглушувати завзяття сина брати участь у всьому на світі і ходити на всі секції в школі.

Орест

Походження імені бере свій початок від грецького слова «орос», що означає «гора», «гірський».

Як і його ім’я, Орест – сильний і мужній чоловік, якого важко зламати життєвими проблемами. З дитинства хлопчик любить природу, тварин, спілкуватися з людьми, йому не властиво вступати в конфлікти. У той же час людина з цим ім’ям дуже вольовий і буде йти до своєї мети, знаходячи самі раціональні шляхи.

Орест дуже комунікабельний, цілеспрямований і терплячі, але може бути досить упертий (на це потрібно звернути увагу в дитинстві). Така людина не терпить несправедливості і обману, а особливо зради.

Платон

Ім'я Платон у перекладі з грецької мови означає «широкий», «широкоплечий».

З дитинства хлопчик із таким ім'ям дуже розвинений і серйозний не по роках. Він досить упертий, активний і любить перебувати в компанії старших за нього людей.

Платон – дуже впевнений в собі і незалежний. Змусити його щось зробити майже неможливо, цього можна досягти тільки делікатним проханням і любов’ю. Чоловік, наречений таким ім’ям, часто стає начальником або бізнесменом, так як непримиренно ставиться, коли ним командують і керують.

Платон досить спокійний і замкнутий чоловік, не любить ділитися своїми почуттями та емоціями, зате дуже надежний і вірний у будь-яких відносинах, як у товариських, так і у сімейних.

Станіслав

Ім’я Станіслав походить від двох слов’янських слів: «стан» («ставати») і «слав» («слава»). Тому переводитися як «встановив славу».

З дитинства Стас дуже добрий і відкритий хлопчик, але може бути досить нестриманим у своїх бажаннях і мріях. Характер Станіслава дуже незвичайний, його хід мислення відрізняється від оточуючих, а тому його важко знайти собі справжніх друзів по духу.

Попри це чоловік із таким гарним ім'ям дуже щедрий, активний та ініціативний у будь-яких починаннях. Стас прагне розвиватися, не сидіти на місці і часто провокує на зміни своїх рідних та знайомих.

У дорослому житті Станіслав стає хорошим чоловіком і турботливим батьком. Але оточуючим варто знати, що над ним краще не жартувати і виражатися максимально ясно, так як ця людина буває дуже образливою і нестриманою в своїх емоціях.

Віктор

У перекладі з латинської мови ім'я Віктор перекладатися як «переможець».

У дитинстві такого хлопчика ваблять пригоди, причому рішення він приймає швидко і однозначно. Згодом він стає менш авантюрним і починає дивитися на речі більш розважливим поглядом.

Віктор – справжній лідер, якому властиво терпіння, спокій, розсудливість і оптимізм. Такий чоловік легко прощає, не зациклюється на дрібницях, любить жертвувати собою заради близьких.

У такого чоловіка сильно розвинене почуття обов'язку, він вимогливий до людей, але його похвала має велику цінність. Вдома Віктор турботливий чоловік і добрий, але суворий батько.

Руслан

У перекладі з тюркської мови Руслан означає «лев».

Попри те, що дитиною Руслан буває дуже примхливим і часом нестриманим, з роками хлопчик набуває навички контролювати свої емоції і веде себе розкуто, але спокійно.

Руслан – вольова особистість, якій близкий ризик заради благої справи. Душа такої людини часто відкрита, він готовий завжди прийти на допомогу друзям і виручити близьких.

У дорослому житті можуть проявитися і негативні риси Руслана, такі як злопам’ятність, егоїстичність і талант згущувати фарби. Над цим і треба працювати батькам, щоб енергія дитини пішла в потрібне русло, а такі риси не проявлялися по відношенню до оточуючих.

Чоловікові з таким ім’ям властиво досягати своїх цілей будь-якими шляхами, навіть хитрістю і обманом, але при цьому він справжній боєць, який ніколи не здається і продовжує діяти навіть після поразки.

Сергій

У перекладі з латинської це ім'я означає «ясний» або «знатний».

Хлопчик з таким ім’ям буде дуже товариським, доброзичливим і буквально відкритим до світу. Він не тільки легко продукує нові творчі ідеї, а й з радістю самостійно втілює їх у життя.

Сергій відрізняється твердістю та стійкістю у своїх рішеннях. Він точно знає, чого хоче і йде напролом до своєї мрії.

З Сергіїв, як правило, виходять відмінні чоловіки і батьки, вони готові прислухатися до своєї другої половинки і завжди захищати своїх рідних.

Валерій

Це ім’я походить від давньоримського слова «valeo», що в перекладі означає «бути сильним, здоровим».

Людині з таким ім’ям легко заводити нові знайомства, він допитливий і непосидючий, завжди прагне до нового та цікавого.

Це ім’я буквально просякнуте любов’ю до життя і вірою в себе. Валерії легко ставлять великі цілі і впевнено досягають їх.

Валерій завжди може постояти за себе, хоч і вважає за краще вирішувати конфлікти більш м’якими способами.

Ігор

Ім'я походить від староскандинавської мови і перекладається як «охороняти», «захищати».

Хлопчик з таким ім’ям легко заводить друзів з раннього дитинства, і як правило, ці дружні зв’язки досить міцні. Він завжди готовий прийти на допомогу і чекає такого ж від інших.

Ігор здатний стати цілком успішною людиною: побудувати кар’єру або ж досягти успіху у власній справі. Для цього йому досить проявити зовсім небагато терпіння.

Це ім'я наповнене енергією, бадьорістю, радістю, активністю, оптимізмом і завзяттям.

Борис

З арабської це ім'я перекладатиметься як «видатний, почесний».

Змалку хлопчик з таким ім'ям легко бореться з негараздами і долає всі перепони на шляху до своєї мрії і цілі. Він росте сміливим і впевненим у собі.

Борису завжди хочеться бачити в своєму оточенні таких же людей, як і він сам. Він не вибирає собі в друзі безвольних і слабких людей, а формує навколо себе лідерське оточення.

У майбутньому Борис може стати політиком, військовим чи керівником великої організації — такі професії здатні розкрити його потенціал.

таємниця імені, сильні чоловічі імена, імена для хлопчиків, сильні імена для хлопчиків

Джерело: pixabay.com

Захар

Ім'я походить від давньоєврейського мови і буквально перекладається як «згаданий Богом».

Такий хлопчик буде дуже уважним і турботливим до близьких, він буде горою стояти за своїх рідних і нікому не дасть їх скривдити.

Захара з дитинства цікавить техніка та точні науки, в школі він буде успішний в математиці, фізиці, інформатиці. Це і зумовить його майбутню професію.

Захар буде дуже товариською людиною, оточеним відданими друзями і люблячими рідними.

Андрій

Це давньогрецьке чоловіче ім’я, яке характеризує його власника як хоробру, мужню та сильну людину. У звучанні імені можна почути суворі та м’які нотки. Хлопчик Андрій — натура неоднозначна. Він буде лідером за природою, легко йтиме по життю, але не пробачатиме образ. Йому неважливо, якими методами, головне — досягти своїх цілей. Він завжди думає над своїми діями та має тверезий розрахунок.

Імена для хлопчика

Джерело: pixabay.com

Олександр

У перекладі з грецької Олександр — це воєн, захисник. Чоловік з таким ім'ям прагне до лідерства та досягати успіхів у всіх своїх справах. Навіть зменшувальне Сашко не змінити його вольовий характер ні у маленькому віці, ні у дорослому.

Кирило

Ім'я Кирило у перекладі з давньогрецької означає «пан» або «володар».

Домінантні риси характеру у володарів даного імені — допитливість, розум, амбітність, егоїзм. Кирило не може встояти перед незвіданим, намагається добути інформацію і докопатися до істини. Хлопчик з дитинства наділений величезною внутрішньою силою. Він дуже любить сперечатися і переконати його співрозмовникам практично неможливо. Для нього життя — постійна боротьба за своє місце під сонцем. Кирило гостро реагує навіть на найменшу критику на свою адресу. Тому батьки повинні формувати у сина досить легке ставлення до життя і до себе, прищепити йому навички самоіронії.

Єгор

Походження в імені Єгор грецьке, у перекладі означає «землероб».

Єгор активна і непосидюча дитина. Хлопець дуже впертий і недовірливий. Дорослим не просто стати авторитетом для дитини, яка впевнена в собі й своїй правоті. Для хлопчика важливо, щоб з ним були відверті та чесні, тоді й він буде відкритим і щирим.

Єгор добре вчиться. У цьому йому допомагає працьовитість, прагнення до порядку і бажання все систематизувати. Але якщо попадеться «поганий» вчитель — краще відразу переводити сина в іншу школу, бо вчитися він не буде. Єгор має прекрасні аналітичні здібності, добре поміркувавши над проблемами, він може вирішити будь-яку з них.

Володимир

Це ім’я старослов’янського походження, що було створено зі словосполучення «володіє світом». Володимиру характерні сила, хоробрість та мужність. І все це без жодного натяку на жорстокість! Володар цього імені зачаровує своєю енергетикою, волею та рішучістю. Від природи така людина володітиме аналітичним складом розуму, добротою та щедрістю.

Михайло

У цього імені дуже глибока енергетична сила. Перекладається воно, як «наближений до Бога». Михайлу притаманні сила духу, твердість характеру та стабільність. Це добра, щедра, добра та чарівна людина, яка притягує інших. У таких хлопців завжди багато друзів, а також вони стают гарними сім’янинами.

Дмитро

У Дмитра чудово розвинена інтуіція. Володіє вічною, земною енергетикою, адже у перекладі з грецької ім’я означає «належить Деметрі», тобто – богині родючості, матері-землі. Люди на ім’я Дмитро відрізняються розумом, наполегливістю та силою волі. Вони завжди цілеспрямовано йдуть до мети та досягають успіху!

значення імені Дмитро

Джерело: Instagram @pressrkomi

Тимур

Походження у імені Тимур монгольське, у перекладі означає «залізний».

Тимур з дитинства має твердий характер, йому притаманні наполегливість в досягненні мети й цілеспрямованість. У будь-якому колективі хлопчик стає лідером завдяки відмінним організаторським здібностям. Власник цього імені завжди доводить почате до кінця, його не зупиняють ні труднощі, ні громадська думка.

Хлопчик спортивний, любить природу, активний туризм, добре вчиться, має гарну пам’ять. У Тимура відмінно розвинена уява, він здатний швидко і вдало застосовувати отримані знання на практиці.

Дарій

Походження в імені Дарій грецьке, у перекладі означає «переможець», «багач».

Хлопчик дуже активний і енергійний, у нього добре розвинені комунікативні навички. Йому все важливо дізнатися, встигнути, і перебувати в центрі уваги. Володар цього імені, як правило, має багато знайомих і друзів, тому від самотності не страждає. У суперечках Дарій намагається використовувати м’який підхід, зазвичай вважає за краще знайти компроміс.

У Дарія повно ідей, які він хотів би реалізувати, хлопчик має хороші здібності до вивчення іноземних мов, любить все, що пов’язано з мистецтвом.

Мар'ян

Ім'я Мар'ян має латинське походження, у перекладі означає «морський».

Маленький Мар’ян активний непосида. Це типовий екстраверт із залізною силою волі, кипучою енергією та впертим характером. Дорослим деколи складно давати раду цій горючій суміші якостей, що проявилися в одній дитині.

Мар’ян дуже вимогливий до себе й оточуючих, любить керувати іншими та командувати. Легко адаптуються до будь-якої обстановки. У нього яскраво виражені здібності до наук і мистецтв, любить займатися всім, що вимагає копіткої, монотонної роботи.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти