Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="276490"]
Дозвілля

Свято наближається: пишемо листа до Святого Миколая

Old date:
Current date: 2023.01.28
New date: 2022.12.04
0
До чарівного свята залишилося не так багато годин. У вас є шанс наповнити ці дні чарами, стати справжньою помічницею Святого Миколая

До чарівного свята залишилося не так багато годин. У вас є шанс наповнити ці дні чарами, стати справжньою помічницею Святого Миколая. Якщо щодня потроху готуватися до свята, то ви не будете метушитися і отримаєте задоволення. Хочете, щоб ваша дитина вірила у Чудо? Вірте в Чудо самі і пам'ятайте, що з тими, хто вірить у чаклунство, трапляються чарівні речі! Разом із дитиною обов'язково напишіть листа до Святого Миколая.

Джерело: canva.com

АДРЕСУ РЕЗИДЕНЦІЙ БОРОДАТИХ ЧАРІВНИКІВ

  1. Будинок Святого Миколая: с. Пістинь, Косівський р-н, Івано-Франківська обл., 78633. Також Святий Миколай має свою електронну пошту: [захищено електронною поштою]
  2. Головна резиденція Святого Миколая у Києві: Біля дзвіниці Успенського собору біля Національного Київо-Печерського заповідника знаходиться кабінет Святого Миколая, куди можуть прийти всі діти. Тут малюка буде чекати не тільки чарівник, а й альтанка зірок бажань та ящик для листів.
  3. Одеська резиденція Святого Миколая: село Осички, Савранський район Одеської області.
  4. Адреси Санта Клауса у Фінляндії: Santa Claus, Arctic Circle, 96930, Rovaniemi, Фінляндія.

До речі, сьогодні ми маємо можливість не тільки написати листа Дідові Морозу чи Святому Миколаю, а й отримати відповідь! Чудове відчуття, повірте! Між іншим, ви теж можете надіслати такі листи: ненадовго повернутись у дитинство дуже корисно!

ЯК ПИСАТИ ЛИСТА ДІДУ МОРОЗУ: 3 ПОРАДИ БАТЬКАМ

Для того, щоб новорічна атмосфера оселилася у вашому домі, напишіть із малюком послання бородатому чарівнику. За допомогою такого листа ви легко дізнаєтесь про бажання своєї дитини. Надихайтеся різдвяним відео, щоб було легше творити чудеса!


Готуємось
Розкажіть чи нагадайте малюкові, хто такий Святий Миколай та Санта Клаус, де вони живуть і як готуються до свята. Нехай дитина подумає, що вона справді хоче отримати в подарунок, а потім уже напише про свої бажання у листі.

Пишемо
Якщо ваш малюк вже знає літери та вміє писати, ви трохи підкажіть та направте його. Якщо дитина ще надто мала — не біда, листа Святому Миколаю пишуть батьки, а малюк бере участь у його оформленні. Починати послання зі списку подарунків неправильно, потрібно привітатися і трохи розповісти про себе, свої захоплення, вміння та успіхи, і вже після оголосити весь список подарунків.

Дуже класно, якщо будуть варіанти у цьому списку, щоб бородатий чарівник, певно, міг «задовольнити» бажання вашої дитини. Відразу попередьте, що, можливо, Святий Миколай сам вирішить, що обрати зі списку. І ще, пам'ятайте, що несподіваний подарунок тішитиме ще більше! Адже малюк уже подумки погравши із тим, що замовляє, а від сюрприз — це завжди приємно!

Оформляємо
Чарівник, напевно, зрадіє, якщо послання буде красиво оформлене, хай дитина намалює щось у святковій тематиці, зробить аплікацію. Нацкращим варіантом стане вітальна листівка для Святого Миколая, створена вашими спільними зусиллями.

куди писати листа Святому Миколаю

Джерело: Shutterstock

ЗАВДАННЯ ДЛЯ ВСІХ

Робота зроблена, лист готовий, не забудьте відправити його за адресою. Ну, а зараз настав час виконувати наше завдання: вибирайте цікаву гру і грайте в неї всією сім'єю.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти