Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="280992"]
Дозвілля

Радімо: 8 різдвяно-новорічних традицій, які слід створити з дітьми цього року

0
Різдво та Новий рік – це більше, ніж подарунки під ялинкою та святковий стіл із шампанським. У розпал новорічної метушні ми заб

Різдво та Новий рік – це більше, ніж подарунки під ялинкою та святковий стіл із шампанським.

різдво, новий рік, новорічні традиції

Джерело: Freepik

У розпалі новорічної метушні ми забуваємо про найголовніше – зробити Різдво та Новий рік душевними, наповненими сенсом та традиціями. Пропонуємо використати цей особливий період із користю. А саме – створити кілька сімейних традицій, яким ви (а, можливо, і ваші внуки) будете слідувати рік у рік.

Ці ідеї нескладно реалізувати, і вони не заберуть у вас надто багато часу та фінансів. Але кожна з цих ідей здатна додати трохи святкового чаклунства, якого щороку і ви, і ваші діти, справді нетерпляче чекаєте.

ПЕЧЕМО ПЕЧИВО

Випікайте печене разом із дітьми, або влаштуйте вечірку та запросіть друзів та близьких, запропонувавши їм принести з собою випічку. Що може бути краще, ніж зустріч зі старими друзями та близькими людьми під час різдвяно-новорічних канікул? Зробіть подібні зустрічі своєю традицією.


ДИВИМОСЯ ОДИН І ТІЙ САМИЙ ФІЛЬМ

Виберіть один святковий та добрий фільм, який хочете подивитись всією сім'єю. І переглядайте його щороку. Це може здатися банальним, але насправді всіх членів сім'ї буде об'єднувати ця новорічна традиція, а перегляд фільму буде нагадувати про щасливі зимові свята у родинному колі – це стане блаженною ностальгічною подією.

СТВОРЮЄМО СЛІДИ САНТІ

Порадуйте своїх маленьких дітей атмосферою чаклунства. Візьміть черевики тата і трохи муки, яку можна змішати з дитячою присипкою. Зробіть біля вхідних дверей імітацію доріжки зі слідами Санта Клауса. З кожним роком діти, звичайно, почнуть розуміти, у чому секрет. Але цілком можливо, що ця традиція стане і традицією їхньої майбутньої батьківщини.

різдво, новий рік, новорічні традиції

Джерело: Freepik

ЗБИРАЄМО КОЛЕКЦІЮ ЯЛИНКОВИХ ІГРАШОК

Зберіть свою сімейну колекцію ялинкових іграшок. Пусть кожен член сім'ї повісить на ялинку прикрасу, яку він буде вішати щороку. Ялинкові іграшки можна вибирати відповідно до подій, що відбулися за рік. Наприклад, якщо ваша донька почала грати на музичному інструменті цього року, ви можете відзначити цю подію тематичною іграшкою.

ДАРУЄМО ПОДАРКИ ТИМ, ХТО ЇХ ПОТРЕБУЄ

Поясніть вашим дітям, що свята — це не лише подарунки, а й час, коли потрібно бути добрішими до інших людей. Долучайте своїх малюків до благодійності та добрих справ. Наприклад, запропонуйте дитині зібрати непотрібні іграшки та подарувати їх дітям, які їх потребують. Долучайте до добрих справ усіх членів сім'ї.

різдво, новий рік, новорічні традиції

Джерело: Freepik

ДЕТАЄМО СІМЕЙНЕ ФОТО

Щороку одного і того ж дня робіть сімейне фото, і зберігайте знімки. Головне зробити фото, а потім роздрукувати його. Останнім часом ми рідко друкуємо фотографії та вважаємо за краще зберігати їх у телефоні. Зробіть традицією створення альбому з вашими сімейними портретами у роздрукованому вигляді. Це ж зовсім не старомодно і дуже ностальгічно.

ВБИРАЄМОСЯ У ПАРНІ ПІЖАМИ

Це може прозвучати безглуздо, але насправді це дуже весела сімейна традиція. Купуйте всім членам сім'ї, включаючи дітей, бабусь та дідусів, однакові піжами, які ви одягатимете щороку в ніч перед святкуванням Різдва чи Нового року. Також можна робити забавні фотографії та переглядати їх щороку у святковий сезон.

ВІДВІДУЄМО РІЗДВЯНИЙ АБО НОВОРІЧНИЙ ЯРМАРОК

Зробіть відвідування різдвяного ярмарку своєю сімейною традицією. Неважливо, куди ви вирішите відправитися, адже традиція полягає не в місці, яке ви відвідуєте, а в тому, що щороку ви проводите разом годину в цікавих місцях, де панує святкова атмосфера Різдва та Нового року.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти