Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="279589"]
Дозвілля

Покращуйте українську: добірка книжок Олександра Авраменка до Дня писемності

0
Українську мову неодноразово забороняли і намагалися викорінити, а над її носіями вчиняли геноцид. Наша мова пережила все це.

Українську мову неодноразово забороняли і намагалися викорінити, а над її носіями вчиняли геноцид. Наша мова пережила все це і зараз визнана одним із найкрасивіших мов у світі.

книги

Джерело: Freepik

Тож шануймо та вдосконалюймо її з чудовими книжками від літературознавця, популяризатора української мови та письменника Олександра Авраменка від видавництва #книголів навчити цьому вас та ваших діток завдяки легкій формі та цікавим прикладам.

100 експрес-уроків української

У цій книжці коротко і невимушено пояснюються складні моменти слововживання та побудови фраз. Вона дає відповіді на чисельні запитання та виправляє помилки. Завдяки цьому карманному посібнику ваша мова буде лунати гарно і грамотно. Ви зможете здобувати освіту, а не отримувати. Правильно просити пробачення, а не вибачатися. Давати решту дрібницею і відмовитися від здачі дрібницями. Знатимете, як звертатися до незнайомої людини. Та вивчіть ще багато-багато корисних мовних порад!

Спочатку це були відеоуроки, які виходили щотижня на каналі «1+1» і здобули таку популярність, що виникла потреба у друкованій версії. Так з'явився самоучитель.


100 експрес-уроків української. Частина 2

Це карманна книжка, що є продовженням посібника «100 експрес-уроків української», містить ще одну сотню мовних історій, які в доступній формі навчають нормам сучасної української мови. Для читачів, які прагнуть підвищити рівень свого мовлення.

Електричка, літак, пляж чи нудна нарада — це саме ті місця, в яких, розгорнувши цю книжечку, ви зможете провести годину з приємністю і користю, адже вона допоможе вам більш упевнено та грамотно говорити по-українськи. Працюючи над книжкою, пан Олександр мав задум у легкій та цікавій формі розповісти про поширені помилки як у приватному спілкуванні, так і в офіційному. «Успіх першої частини зробив появу другої неминучою, – каже співзасновниця #книголав, Світлана Павелецька. – І ми щасливі, що ще більше людей будуть говорити українською мовою». Щоб удосконалювати мовлення й мову було комфортно, у посібнику подано короткі уроки з дотепними ілюстраціями, які сприятимуть якнайкращому запоминанню норм сучасної української мови

50 експрес-уроків української для дітей

Зібрані завдання на сторінках книги допоможуть дітям швидко запам'ятати основні правила та норми сучасної української мови, покращити своє мовлення та уникнути капосних помилок у спілкуванні.

Яскраві ілюстрації від львівської художниці Наталі Кудляк та вже улюблені герої каналу ПЛЮСПЛЮС Квадрик, Трикутя та Кружко допоможуть навіть найменшим читачам вивчати українську мову. А зрозуміла подача від Олександра Авраменка точно навчити юних читачів не робити найрозповсюдженіших помилок.

Українська мова: правопис у таблицях, тестові завдання

Це збірка основних правил граматики української мови, що враховують новий правопис, викладених у формі таблиць та тестових завдань. Видання розраховане на учнів 5–11 класів, учителів, а також усіх, хто прагне дізнатися про нові правила та удосконалити свою грамотність. Книга стане у пригоді під час підготовки учнів до ЗНО та ДПА. Посібник містить різнорівневі вправи, творчі завдання та відомості з орфографії та пунктуації, викладені у формі таблиць та тестових завдань.

Наприкінці книжки ви можете знайти відповіді до управ та перевірити собі самостійно.Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти