Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="124878"]
Дозвілля

Подарунки на Новий Рік: 10 ідей вручити їх незвично

0
Як би метушні не закінчувався 2021 рік, прикрасити будинок до Нового Року і вручити подарунки якимось оригінальним способом ми просто зобов'язаємо

Як би метушні не закінчувався 2021, прикрасити будинок до Нового Року і вручити подарунки якимось оригінальним способом ми просто зобов'язані! Нам же так пощастило: ми зможемо побачити, як радіє дитина новорічному диву, подарункам та святу у домі. Як добре йому, коли батьки мають настрій веселитися! 

Новий рік, Новий рік 2022, подарунки на Новий рік

Джерело: shutterstock

Чому ж варто «заморочитися», прошерстити весь наш новорічний календар (шерстіть ТУТ) і влаштувати якесь диво у Новий Рік 2022?

По-перше, щоб перейти з обговорень того, який важкий рік закінчується, на щось позитивне: ви ж знаєте, що зростає те, на що звертаєш увагу.

Якщо ми й надалі промовлятимемо свої невдачі, їх менше не стане. Говоріть про хороше і чудове: побачите саме хорошого і чудового поруч із вами буде більше.


По-друге, щоб дати дитині підтримку на все життя.

Психологи кажуть, що чим довше ваш малюк вірить у Діда Мороза та новорічні дива, тим успішніше він опиниться у майбутньому. Чому? З віком (років 4-5) дитина починає здогадуватися, що її батьки не всемогутні і не можуть щодня перетворювати життя на Чудо. Зате є дуже зайнятий дідусь, який… нехай раз на рік… зробить ВСІ, про що мрієш! І якщо мрії збуваються, то й цілі твої теж не здаються такими вже недосяжними, і ти спокійно крок за кроком до них рухаєшся.

По-третє, щоб дати знак Всесвіту: «Ми не сумуємо! Ми віримо в себе! Ми готуємось на щастя і точно знаємо, що все буде ХО-РО-ШО!

Це не варіації на тему пункту першого. Це про те, що ще до появи всіх модних психологічних технік люди знали: «смуток — гріх». Сумні батьки – це завжди важко, а на Новий Рік просто небезпечно! І може сьогодні вам не хочеться малювати пастою на вікнах саме тому, що колись у дитинстві вам не показали, як це здорово? Змініть ситуацію. Малюйте разом з малюком та опрацьовуйте свої дитячі «недивні» моменти. Як каже психолог Світлана Ройз: Ніколи не пізно мати щасливе дитинство!

Радуйтеся життю, любіть себе і даруйте радість оточуючим. Вашому малюкові перш за все потрібна здорова та красива матуся! Не забувайте, що зима – це час ретельного та правильного догляду за собою. Яких тільки кремів, масок, мазей не вигадали косметологи, щоб ви стали ще красивішими!

Джерело: giphy.com

Ідеї ​​для подарунків

 1. Набір різних фруктів (якщо немає алергії).
 2. Новорічний пряник з декором.
 3. Гра для сім'ї.

Завдання для батьків

Подивіться, як наш Новорічний календар надихнув блогера Катю Білоконь та яке диво-чудесне вона влаштувала для своєї коханої Єви! Надихайтеся ТУТ! Вирішіть, що ви реалізуєте в тому році і зробіть це!

Завдання для дитини

У мами та тата починається дуже клопіткий час. Але ми приготували для тебе гарні фільми та мультики: Дід Мороз просив передати, що сьогодні можна дивитися на своє задоволення. ДИВИСЬ 14 дитячих фільмів-казок для новорічного настрою!

Тільки, будь ласка, на день не всі 14;), максимум 2.

Новорічний квест

Дітям можна вручити новорічний подарунок за допомогою веселого квесту! Причому такі пошуки подарунка можуть надихнути та порадувати дитину набагато більше, ніж сам презент!

Попросіть сусіда, щоб той постукав до вас у двері і приніс листа від Діда Мороза, який той передав вам.

У цьому листі чарівника і має бути перша підказка, де шукати подарунок у квартирі! Перед тим, як знайти подарунок у великій коробці, яка захована у шафі, дітям потрібно зібрати картинку-пазл, на якій буде написано останню загадку. Шматочки пазлів прикріпіть до кожної записки з підказками.

як вручити подарунок

Джерело: dubrovskie.ru

Лист від Діда Мороза:

Добрий дідусь Мороз,
Не подарунки вам приніс,
Він надіслав свої загадки,
А ви знайдіть подарунки.

Ще записок багато ти знайдеш,
Гарний пазл збереш.
Нехай супроводжує везіння
Там знайдеш вірш.

загадки:

 1. Біла шафка я зовні, а всередині буває холоднеча. У морозилці мінус 20, навіть серед літа. Можуть у ній зберігатися м'ясо та котлети.
 2.  Взимку заклеїмо ми його, а влітку відчиняємо. Закінчимо слово ми на «О» і також починаємо.
 3. Ось подушка, ковдра, простирадло та покривало. Ляжемо ми сюди поспати, що це відповідай?
 4. Вранці як крісло, вночі як ліжко, можна і спати і гостей приймати.
 5. Фільми, новини, рекламу, музичну програму, жарти, мультики, сюрпризи нам покаже…
 6. Якщо дощ, ми не тужимо - жваво тупаємо по калюжах, буде сонечко сяяти - нам під вішалкою стояти.
 7. Їжу гріє кожен день і включати її не ліньки.
 8. Можу я в ній на дно пірнути, але не можу я потонути, а якщо стане глибоко – відкрию пробку я легко.
 9. У південних країнах ми живемо, Любимо усі банани. І без них не проживемо, ми ж...
 10. Ми ходимо вночі, ходимо вдень, але нікуди ми не підемо. Ми б'ємо справно щогодини, а ви друзі не бийте нас.
 11. Він розумний не по роках і схожий на чемодан. Крутить мультики, кіно. Відкривається, як книжка, але залізний наш хлопчик.
 12. Часто я в нього дивлюся, перед ним кружляю, верчуся. Свої коси заплітаю і костюм поправляю.
 13. Він стоїть у кутку біля стіни. Ох, величезний на вигляд, але він зовсім не покараний. Мама речі у ньому зберігає.

Дорослій людині теж можна влаштувати такий квест із записками, тільки без загадок, а з натяками, що ви робили разом там, де лежить наступна підказка.

Записки на ялинці

Розважте на ялинці разом із іграшками конвертики або записки з іменами тих, кому ви підготували подарунки. Усередині записки напишіть приємне побажання та місце, де хований подаруночок.

подарунки на Новий рік

Джерело: masterpodelok.ru

Новорічний кросворд 

Для великої компанії або з дітьми можна зробити новорічний кросворд, в результаті розгадування якого виділене слово давало відповідь на місце, де захований подарунок.

Для дітей кросворд може бути дуже простим, а для дорослої компанії під час його складання можна згадати веселі спільні історії, жарти та кумедні казуси, які знайомі всім присутнім.

Лабіринт з нитки

Візьміть великий клубок ниток, один її кінець прив'яжіть до подарунка, іншим обв'яжіть всі предмети в кімнаті: стіл, ніжки табуреток, диван, заплутайте нитку на підлозі і т.д. Так, щоб знайти подарунок, людині потрібно буде слідувати за ниткою та знайти місце, куди вона веде.

подарунок на Новий рік

Джерело: Instagram @lubasavkina

Для дітей можна ускладнити завдання: візьміть 3 різнобарвні нитки або стрічки, до подарунка прив'яжіть тільки одну і заплутайте їх по всій кімнаті так, щоб дитині було складно розібратися, не слідуючи за «лабіринтом». Дві зайві нитки можуть йти в глухий кут або вести до невеликих втішних сюрпризів, наприклад, солодощів.

Карта скарбів

Діти люблять пригоди! Створіть їх на Новий рік, вручаючи подарунок!

Візьміть великий аркуш паперу, вилийте на нього каву або чай, щоб зістарити та підпаліть краї картки. Після цього намалюйте на ній план вашого будинку або квартири, а місце, де захований подарунок, позначте червоним хрестиком.

Потім сховайте карту в порожню пляшку шампанського і поставте під ялинку, або придумайте легенду, як знайшли її у старих книгах під час збирання.

як вручити подарунок на НГ

Джерело: babyblog.ru

Подарунок на повітряній кульці

Гарно подарувати подарунок можна, прив'язавши його до десятка повітряних куль. Якщо подарунок легкий, а кульки гелеві, він ширятиме в повітрі під стелею.

Якщо подарунок великий і важкий, прив'яжіть до нього гелеві кулі, і прикріпіть до кожного записку з побажанням.

http://7darov.com/unusual-gifts/surprise/362-surprize-gift-in-balloon.html

Джерело: 7darov.com

Гра «Холодно-гаряче»

Гра «Холодно-гаряче» ідеально підійде для вручення подарунку для малюків. Сховайте подарунок у кімнаті та попросіть дитину знайти його. Якщо малюк підходить близько до місця, де на нього чекає сюрприз, ми говоримо «тепло», якщо стоїть зовсім поруч, говоримо «гаряче», а якщо йде в зовсім інший бік говоримо «холодніше, холодніше, дуже холодно!»

Матрьошка із коробок

Якщо ви хочете подарувати щось невелике, але дороге, можете пожартувати над людиною і запакувати презент у кілька великих коробок і скласти з матрьошкою один в одного! Нехай момент інтриги тягнеться трохи довше!

Коли вручаєте подарунок, скажіть: «Цього року я вирішив презентувати тобі щось недороге, зате велике». Нехай людина здивується, коли дізнається, що все вийшло навпаки!

джерело: alibaba.com

Також можна взяти одну велику коробку і скласти до неї 10 маленьких коробочок. Головний подарунок покласти в одну з коробок, інші наповніть записками з побажанням, мандаринками, цукерками і милими сувенірами. Нехай людина поступово відкриває коробочки, доки не знайде головний сюрприз!

http://www.smythson.com/gift-wrapping

Джерело: smythson.com

Під оригінальною ялинкою

Оригінально вручити подарунок можна, поставивши її під креативною ялинкою, зробленою своїми руками.

Ви можете склеїти таку з паперу, порізавши її «гілки» на клаптики паперу. На кожному такому клаптику напишіть маленьке побажання чи комплімент, за що ви стали любити людину цього року ще більше!

вручити подарунки дитині на новий рік

Джерело: diynetwork.com

Ялинку можна зробити із вирізаних сніжинок, а всередині кожної написати приємні слова!

як вручити нг подарунки

Джерело: thewhoot.com.au

Ура! До Нового року залишилось 2 дні. Скоро все відбудеться 🙂

Весь НОВОРІЧНИЙ КАЛЕНДАР ТУТ


Р

Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти