Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="250875"]
Дозвілля

Тато як найкращий подарунок для доньки: неймовірна фотосесія русалок

Old date:
Current date: 2022.09.30
New date: 2020.07.15
0
На восьмий день народження своєї дочки цей тато з Арканзасу одягнув костюм русалки і хлюпався разом із нею у воді. Причому кістку

На восьмий день народження своєї дочки цей тато з Арканзасу одягнув костюм русалки і хлюпався разом із нею у воді.

неймовірна фотосесія русалок

Джерело: instagram @dezdeal

Причому костюм із блискітками одягла не лише дівчинка, а й її великий тато, а знімала це дійство професійна фотографка. Після того, як вона опублікувала фотографії у соцмережах, ця історія стала вірусною.

неймовірна фотосесія русалок

Джерело: instagram @dezdeal

Я була щаслива провести фотосесію русалок на 8-й день народження цієї милої дівчинки та її тата. Дозвольте мені сказати вам, що він не розчарував! Сміх, радість та спогади, які вони створили, були найкращим подарунком, який він міг їй подарувати. Не сумніваюся, що про цю історію, цю безцінну пам'ять говоритимуть і плекатимуть майбутні покоління. Фотографуйте. Грайте з дітьми за будь-якої нагоди, адже дитинство триває так недовго.

неймовірна фотосесія русалок

Джерело: instagram @dezdeal

Судячи з фотографій, і іменинниці, і її батькові було дуже весело. Вони були щасливі провести час разом та існували на одній хвилі.


неймовірна фотосесія русалок

Джерело: facebook.com/DesiraeDealPhotography

Бородатий і зовсім не худенький чоловік з татуюваннями позує разом з дівчинкою в рожево-райдужному костюмі русалки і це виглядає дуже мило. У коментарях під фото фоловери пишуть: «Її особа безцінна. Її батько прекрасний, бережи вас обох Бог», «Він виглядає таким щасливим! ☠️??”, «Безцінно. Вона ніколи не забуде цього дня. Вперед, тато!!», «Це один із найсмішніших, але люблячих подарунків на день народження, який тато може подарувати своїй 8-річній дочці!!!!!»

неймовірна фотосесія русалок

Джерело: facebook.com/DesiraeDealPhotography

неймовірна фотосесія русалок

Джерело: facebook.com/DesiraeDealPhotography


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти