Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="276401"]
Дозвілля

Новорічний календар: 31 день див та подарунків

Old date:
Current date: 2023.02.03
New date: 2022.12.01
0
Пропонуємо разом з нами перетворити грудень на чарівний місяць, щоб зустріти Новий рік 2023 у святковій атмосфері, а потім так само

Пропонуємо разом з нами перетворити грудень на чарівний місяць, щоб зустріти Новий рік 2023 у святковій атмосфері, а потім так само весело, щасливо, під мирним небом провести його! Ми приготували для вас спеціальну програму на 31 день, щоб цей місяць запам'ятався і дитині і вам, а ще щоб за цей місяць ви допомогли вашому дитині стати більш впевненою в собі, сильною, життєрадісною та здоровою. Це вже доведено та перевірено: діти, які вірять у чудеса, стають щасливими та успішними дорослими. Загалом, ми починаємо з вами корисну справу!

Новий рік, новорічний календар

Джерело: canva

Правильний адвент календар – 24 віконці на кожен день з 1 по 24 грудня. У католиків він побудований так, щоби підготуватися до Різдва з малюком (25 грудня) і не просто щодня відповідати на ті самі питання: «Коли вже Різдво? Коли я вже отримаю мої подарунки?», а радіти наближенню свята і... відзначати чимось добрим і корисним кожен новий день.

У православ'ї Різдво відзначають 7 січня, а багато малюків в Україні чекають спочатку на Новий рік, тож такий календар можна виготовити і на 31 день. Вам потрібно збудувати щось у вигляді кармашок або коробочок, куди ви вкладатимете записочки з вашими творчими планами, маленькі конфети або печіво. Але головне, звичайно, не просто запланувати, а й робити маленькі чарівні кроки, які наближають нас до наших малюків до Нового року та світу.

новий рік 2023, адвент календар, сценарій для дітей

Джерело: Debenams.com, picklebums.com, laclassedellamaestravalentina.blogspot.com

Насамперед ми пропонуємо вам разом із дитиною швидко і просто зробити адвент календар. Використовувати можна паперові пакетики з малюнками, або обклеєні яскравим папером сірникові коробки, можна пошити Миколі вбрання з кишеньками… Для кватирок, які намагаються відкрити всі пакетики одразу, можна не наповнювати всі кишеньки заздалегідь конфетами та іграшками, а робити це поступово.


Головне — не перетворювати весь цей захід на обов'язок ні для себе, ні для дитини. Ставтеся до завдань легко та із задоволенням!

новий рік 2023

Джерело: 2.bp.blogspot.com

ЩО ПОКЛАСТИ В МІШЕЧОК: 3 ІДЕЇ

  1. Іграшки для ванної
  2. Пальчикові іграшки для рольових ігор чи домашнього театру
  3. Фігурки тварин, людей, казкових персонажів з конструктора (можна купити великий набір і розділити так, щоб за місяць дитина отримала його, але не одразу, а частинами).

Якщо у вас недостатньо години на виготовлення адвенту календаря, ви можете придбати готовий з тематичними іграшками за спеціальними перфорованими віконцями, які точно сподобаються вашій дитині. Проведіть годину весело та з користю: ​​такі набори сприяють розвитку дрібної моторики, уяви, координації рухів.

іграшки фото Новий рік, новорічний календар

Джерело: Freepik

ЗАВДАННЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

Нам дуже хочеться, щоб за цей місяць ви покращили стосунки в сім'ї, тому пропонуємо не лише ідеї подарунків та активностей, а й корисні рекомендації психологів.

Відсьогодні спробуйте посміхатися малюкові щоразу, коли він до вас звертається. Спочатку це буде непросто, але психологи стверджують, що щира мамина або татова посмішка має цілючу силу. А ще саме про такий стиль спілкування з дитиною розповідають батьки успішних людей. Переймаємо досвід?

Новий рік, новорічний календар

Джерело: proshkolu.ru

Ви разом попрацювали над виготовленням адвенту календаря або новорічного календаря на 31 день. Розкажіть дитині, що починається найголовніший і веселіший місяць року, і щодня всі намагаються стати трохи кращими: мама шукає смачні рецепти і садиться на дієту (щоб потім з чистою совістю з'їсти всякі смачні штуки), тато намагається завершити рік ударним трудом, а діти допомагають чудесам відбуватися: прикрашають будинок, пишуть листи до Святого Миколая, вчать вірші до свят, роблять іграшки своїми руками, годівниці для птахів, готують новорічні костюми та сюрпризи для рідних та друзів.

Як створити АДВЕНТ КАЛЕНДАР СВОЇМИ РУКАМИ

ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДИТИНИ

Разом з батьками прибери мусор, який залишився після вашого рукоділля, помилуйся своїм адвентом календарем. Не забудь помити руки, а коли повернешся, у конвертику з цифрою 31 на тобі чекає смачна конфета і... ще одне завдання на сьогоднішній вечір.

Переглянути всією сім'єю новорічний мультфільм або за допомогою пальчикових іграшок розіграти невелику сценку, розповівши про що мріє шкіряна з іграшок.

Скоро Новий рік! Пусть ваш грудень пройде весело, цікаво, корисно та активно. Радуйте свого малюка щодня! Далі буде… Завтра будуть нові завдання, поради та ідеї!


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти