Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="276496"]
Дозвілля

Святкові листівки своїми руками: 5 простих ідей

0
Традиція підписувати вітальні листівки на Різдво повертається! Тільки не якісь магазинні, а зроблені своїми руками, прикрашені та

Традиція підписувати вітальні листівки на Різдво повертається! Тільки не якісь магазинні, а зроблені своїми руками, прикрашені та наповнені найтеплішими побажаннями.

Різдво, дівчата Святкові листівки своїми руками: 5 простих ідей

Джерело: Freepik

Вітання, написані на саморобних листівках – це безцінний подарунок. Тут і творчий підхід, і, звичайно, завдання для Всесвіту… Залучайте дитину до виготовлення таких листівок, щоб усі добрі побажання, написані на них, швидше збувалися. Всесвіт зазвичай прислухається до малечі – у них особливі стосунки. До речі, не забувайте залишати невеликі подарунки дитині із записками від Святого Миколая чи Санти. Там теж можуть бути не лише завдання, а й побажання удачі чи похвала.

ІДЕЇ ДЛЯ ПОДАРУНКІВ:

 1. Розмальовки
 2. Воскові олівці, фломастери, ручки з блискітками, набір фарб
 3. Гліттер

ЗАВДАННЯ ДЛЯ БАТЬКІВ:

Дитина може зробити листівку самостійно, намалювавши, що вважатиме за потрібне, або використовуючи аплікацію. Так, це не завжди ялинка, сніг та Санта, але бабуся зрадіє і пальмі на березі моря, повірте! Якщо малюк ще не вміє писати, ви можете разом придумати, що побажати татові, бабусі чи дідусеві, а потім ви напишіть простим олівцем друкованими літерами, а дитина хай обведе фломастером чи ручкою.

Кстати, листівку також можна зробити за мотивами. Вам потрібно взяти готову гарну листівку, а дитині – зробити сніг та іній на гілках з манки, кучугури з вати, зірки – зі шматочків фольги або хай розфарбує все блискітками.


Новорічні вироби, Новорічні вироби своїми руками, Новорічні листівки своїми руками, Новий рік 2021. Новий рік своїми руками, Новий рік з дітьми

Джерело: giphy.com

Коли дитина робить щось разом з батьками, причому всі в хорошому настрої і підтримують один одного, у неї виробляється дуже потрібний і корисний гормон — окситоцин. Це гормон прихильності, близькості… Саме він робить маленьку особистість сильнішою і пізніше перетворює вашу дитину на спокійного та сильного дорослого людини. А ще з таких моментів виходять найсолодші спогади про дитинство. Представляєте, як через 20 років ваша донечка буде дивитись на ці листівки?

ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДИТИНИ:

Запропонуйте малюкові зробити різдвяні листівки своїми руками для бабусь та дідусів! Так ви не тільки порадуєте родичів, а й весело проведете годину з дитиною, наповнюючи будинок святковою атмосферою. Пропонуємо кілька простих, але гарних ідей для дитячих hand made листівок.

Листівки з паперу

Щоб зробити новорічну листівку з такими красивими об'ємними ялинками, вам знадобиться:

 • щільний кольоровий картон
 • кольоровий папір
 • клей
новий рік 2024

Джерело: Instagram @mamavkurse

Така листівка виглядає дуже красиво та оригінально, а зробити її можна за 15-2 хвилини!

 1. Для початку виберіть фон листівки та зігніть лист картону відповідного кольору навпіл. Потім візьміть яскраву контрастну папір (можна використовувати обгортковий) і зробіть з нього 5 трикутників різного розміру, як показано на фото.
 2. Щоб зробити великий трекутник, зігніть лист А4 у 4 рази і загніть краї трікутника, що вийшов униз. Для маленького трикутника проробіть все те саме, але за основу візьміть 1 частину листа.
 3. Складіть із трикутників ялинку і приклейте кожен до вашої порожньої заготовки з картону. На верхівку ялинки приклейте зірку з кольорового паперу іншого кольору.

Усередині такої листівки можна написати теплі побажання та приклеїти маленькі паперові сніжинки для декору. Але можна й наоборот — написати вітання на тильній стороні. Тоді для оформлення розвороту пропонуємо таку чудову ідею!

Як зробити новорічну листівку з кольорового паперу своїми руками:

Щоб такий гарний виріб у вас певно вийшов, прокоментуємо:
 1. Потрібно розрізати 6 смужок, довжина яких співпадатиме з довгим боком листа кольорового паперу (у всіх смужок довжина однакова), а ширина — 7, 6, 5, 4, 3 і 2 см.
 2. Шкіряну смужку скласти гармошкою у 2 см. Шкіряну гармошку приклеїти на клей або двосторонній скотч так, як показано на відео.

Листівки з кольоровим скотчем

Для листівки вам знадобиться:
 • кольоровий картон
 • різнокольоровий скотч та клейкі стрічки
новорічні вироби, новорічні вироби своїми руками, новий рік 2024

Джерело: Instagram @mamavkurse

Різнокольоровий скотч зараз можна купити у будь-якому великому магазині канцелярії, а прикрасити ним можна що завгодно! Наприклад, зробити таку гарну листівку з дитиною. Для цього просто наріжте клейку стрічку на шматочки різного розміру та приклейте по черзі від маленького до великого у вигляді ялинки.

Для додаткового декору поверхню листівки можна змастити клеєм-олівцем та посипати блисками або конфетті.

Листівки з ґудзиками

Для такого новорічного виробу своїми руками вам знадобиться:

 • кольоровий картон
 • нитки, стрічки
 • різнокольорові гудзики різного розміру
новорічні вироби, новорічні вироби своїми руками, новий рік 2024

Джерело: Instagram @mamavkurse

Ґудзіки – універсальний матеріал для творчості! З їхньою допомогою, озброївшись фантазією, можна викласти на листівці будь-який новорічний візерунок: Санту, ялинку, сніговика, оленя тощо. А щоб виріб не був нудним, прикрасьте малюнок стрічками або доповніть клаптями тканини.

Листівки з кольоровими відбитками

Для таких креативних листівок чи плакатів вам з дитиною знадобиться лише фарби та уява! Створюйте різні новорічні образи з відбитків ладонь або ступнів: ялинку, санту, оленів, і домальовуйте елементи, що бракують, для малюнку.

На листівці особливо оригінально виглядатиме відбиток долоні у вигляді бороди Санті. Крім того, така листівка дуже порадує бабусь, які трепетно ​​ставляться до виробів своїх онуків.

Також можна зробити постер у вигляді ялинки за допомогою відбитків ладонь та повісити його у передпокої як декор!

новорічні вироби, новорічні вироби своїми руками, новий рік 2024

Джерело: Instagram @mamavkurse

Якщо ви хочете дуже здивувати свого малюка і змусити його ахнути, пропонуємо разом збудувати ось таку «нескінченну листівку»! Дитина точно гратиме нею кілька днів, а потім ще й показуватиме всім родичам та друзям із дитячого садка.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти