Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="259548"]
Дозвілля

Новорічні ковзанки під відкритим небом у Києві: встигніть покататися

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2020.12.09
0
Проводити якнайбільше часу на відкритому повітрі, дотримуючись при цьому правил противірусної безпеки, це, мабуть, саме

Проводити якнайбільше часу на відкритому повітрі, дотримуючись при цьому правил противірусної безпеки, це, мабуть, найвірніше рішення для новорічних вихідних.

Новорічні ковзанки у Києві

Джерело: zyma.vdng.ua

Незважаючи на ризик локдауну, у Києві все ж таки відкривають новорічні ковзанки з ялинками, музикою, святковою ілюмінацією та гарячими напоями на виніс.
Ковзанка ROSHEN

На території кондитерської фабрики ROSHEN у зимовому містечку Winter Village вже відкрито ковзанку площею 2 тис. кв м. Як кажуть організатори, це дозволяє безпечно проводити час на свіжому повітрі, дотримуючись дистанції. У центрі ковзанки прикрашена новорічна ялинка, увечері ковзанка підсвічується різнокольоровими вогнями з оптоволокна. Покататися можна з 12.00 до 22.00 у будні та з 10.00 до 22.00 – у вихідні.

Ціна: 130 грн. у будні, від 160 у вихідні. Діти до 4 років – безкоштовно (потрібно показати свідоцтво про народження)
Адреса: пр-т. Науки, 1


Новорічні ковзанки у Києві

Джерело: roshen.com

Ковзанка під Офісом Президента

Другий рік поспіль заливають ковзанку під Офісом Президента. Його площа становитиме 27,5 на 12 метрів, відкриття заплановане на 15-17 грудня. Покататися тут можна буде безкоштовно, обіцяють також безкоштовний прокат ковзанів. За попередньою інформацією, ковзанка працюватиме без вихідних з 10:00 до 21:00 з урахуванням карантинних обмежень.

Адреса: вул. Банкова, 11


Ковзанка на Контрактовій площі

Вже зазвичай на Контрактовій площі встановлюють другу за значимістю ялинку країни та заливають ковзанку. Цей рік не стане винятком.

Новорічні ковзанки у Києві

Джерело: instagram @dubininaviki

Ковзанка на ВДНГ

Велика ковзанка у «Зимовій країні», яка запрацює на території Експоцентру, площею майже 2000 кв метрів із трибунами для глядачів, буде доступна з 12 грудня по 14 березня.

Адреса: пр-т Академіка Глушкова, 1


Новорічні ковзанки у Києві

Джерело: facebook./vdngkyiv

Ковзанка у «Містечку зимових розваг»

Біля палацу Україна на території «Містечка зимових розваг» можна покататися на ковзанах з 18 грудня до 28 лютого.


Адреса: вул. Велика Васильківська, 103


Новорічні ковзанки у Києві

Джерело: instagram @s_a_s_h_a_s_a_s_h_a_

Ковзанка під Аркою дружби народів

Це ще одна велика новорічна локація, де встановлена ​​велика ялинка. Тут можна буде покататися на конах та сноубордах.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x