Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273185"]
Все буде УКРАЇНА!, Дозвілля

Молитви за українських воїв та мир в Україні

Old date:
Current date: 2022.08.12
New date: 2022.06.29
0
Молитви за Україну, за наших українських воїв, за швидку победу правди та справедливий світ. МОЛИТВА ЗА ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ НАД �

Молитви за Україну, за наших українських воїв, за швидку победу правди та справедливий світ.

Україна

Джерело: pixabay

МОЛИТВА ЗА ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ НАД АГРЕСОРОМ

Всесильний Господи, почуй молитви дітей Твоїх, поглянь у годину тяжких випробувань на державу нашу – Україну. Благослови та зміцни воїнів наших, владу, уряд та весь народ наш, які протистоятимуть підступному російському агресорові на землі, на морі та у повітрі. Правдолюбний Господи, не дай ворогам знищити державу, народ та святині наші.

Благаємо Тобі, даруй нам з ім'ям Твоїм перемогу і справедливий світ наблиз. Пішли грізного очільника небесного воїнства Твого – архістратига Михаїла, на допомогу мужнім захисникам нашим, щоб диявольські задуми агресору зруйнували вони та вберегли нашу Батьківщину-Україну.

Твоє бо є, щоб милувати і рятувати нас, Боже наш, і Тобі славу посилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь

На потрійній ектенії:

Ще молимося Господу Богу нашому, щоб вислухавши голос моління нас, грішних, і охоронивши всіх людей України нашої в час тяжких випробувань та помилував рабів Своїх, воїнів, щоб зберіг їх від смертоносної рани та всякої хворості душевної і тілесної, щоб охоронив від усякої скорботи, лиха, гніву і недолі та давши їм повернутися здоровими і щасливими, Всемилостивий Господи, вислухай і помилуй.

Україна

Джерело: pixabay

МОЛИТВА, КОЛИ БАТЬКІВЩИНА У НЕБЕЗПЕЦІ

Господи Боже наш, Ти вислухав Мойсея, коли він простягав до Тебе руки, і народ ізраїльський зміцнив на амаликитян, вооруживши Ісуса Навина на битву та повелів сонцю спинитися. Ти й нині, Владико, почуй нас, що молимося до Тебе. Зміцни силою Твою благочестивий народ наш, благослови його справи, примножи славу його перемогою над врагом, зміцни всемогутньою Твоєю правицею нашу державу, збережи військо, пішли ангела Твого на зміцнення захисників народу нашого, подай нам усе, що просимо для спасіння; примири ворожнечу і мир утверди. Простягни, Господи, невидиму правицю Твою, яка рабів Твоїх заступає у всьому. Тим же, кому судив Ти покласти душу свою на війні за віру православну, набожний народ наш і державу, прости їх провини і в день праведної Твоєї відплати подай вінці нетління. Бо Твоя є влада, Царство і сила, від Тебе допомогу все приймаємо, на Тебе надію покладаємо і Тобі славу посилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і завжди, і на віки віків. Амінь.

МОЛИТВА ПРО ВИЗВОЛЕННЯ ВІД НАШЕННЯ ЧУЖИНЦІВ

Господи Боже сил, Боже спасіння нашого, Ти Єдиний твориш чудеса. Поглянь у милості та милосерді на смирення рабів Твоїх і людинолюбно вислухай і помилуй нас: бо вороги наші зібралися на нас, щоб погубити нас і знищити державу нашу та святині наші. Допоможи нам Боже, Спаситель наш, і визволи нас, заради слави імені Твого, і хай на нас справдяться слова, сказані Мойсеєм: будьте сміливими, стійте і побачите спасіння від Господа, бо Господь бореться за нас.

Так, Господи Боже, Спаситель наш, не пом'яни беззаконь і неправд людей Твоїх і не відвертайся від нас гнівом Своїм, але в милості та милосерді відвідай смиренних рабів Твоїх, що до Тебе припадають: стань на допомогу нам і подай воинству нашему з Ним Твоїм перемогти. Згуби наміри і неправедні насмілення тих, хто йде на нас війною.

Молимося до Тебе, Владико миру і спокою нашого, щоб як щезає дим, так нехай щезнуть вороги наші, і як порох розсипається від лиця вітру, так нехай розвіються їх злі думки знищити державу нашу Українську. Господи, тиш тих, хто противиться заповідям та постановам Твоїм. Поверни їм пам'ять Твоєї заповіді: Блаженні миротворці, бо вони названі синами Божими. А для тих, хто чинить опір цій Твоїй заповіді, пішли гнів, скорботу і ангелів лютих, які вселятимуть у них страх і пам'ять про те, що і вони собі християнами називають.

Хай же Господи буде воля Твоя над нами і, якщо Твоє Провидіння буде таким, щоб покласти воинам нашим у битві за Віру і Україну душі свої, то і їм прости гріхи їхні, і в день праведного Твого Суду дай вінці нетління. Але віримо і молимося Тобі Великодаровитий Господи, що ти захистиш, тишком і напоуміш та до спокою приведеш усіх.

Бо Ти є захист і победа, і спасіння для тих, хто сподівається на Тебе, і Тобі славу посилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь!

Джерело: pixabay

Молитва до богів різних релігій

Відомі українські актриси: Ольга Сумська, Ксенія Мішина, Олеся Жураківська, Тоня Хижняк, Наталія Васько, Наталка Денисенко, Тетяна Кравченко та Ганна Сагайдачна, записали молитву із благанням захистити наших бійців, які обороняють Україну від нападу солдатів РФ.

Псалом 90. Хто живе у помочі Всевишнього


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x