Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274952"]
Дозвілля

Материнські молитви про дітей: за здоров'я, захист, удачу

Old date:
Current date: 2022.08.12
New date: 2022.06.24
0
Ви можете прочитати цю статтю російською
Найсильніша молитва - це та, що йде з глибини душі, від щирого серця і підкріплена великою любов'ю, щирістю, бажанням допомогти. Тому

Найсильніша молитва — це та, що йде з глибини душі, від щирого серця і підкріплена великою любов'ю, щирістю, бажанням допомогти. Тому найсильніші молитви – материнські.

Материнські молитви за дітей

Джерело: pexels.com

Батьки люблять дітей безкорисливо та беззастережно, люблять просто за те, що вони є. Мами завжди бажають своїй дитині тільки найкращого, здоров'я та всіх земних благ. Коли мама відверто звертається до Бога за дитину, її енергія зливається з вірою і може статися справжнє диво.
Молитва матері про дітей

Материнська молитва до Бога

Боже! Творець усіх створінь, додаючи милість до милості, Ти зробив мене гідною бути матір'ю батьківщини; благодать Твоя дарувала мені дітей, і я смію сказати: вони Твої діти! Тому що Ти дарував їм буття, оживотворивши їх душею безсмертною, відродивши їх хрещенням для життя, згідно з волею Твоєю, усиновивши їх і прийнявши у недра Церкви Своєї.

Молитва матері про щастя дітей

Отче щедрот і всякого милосердя! За почуттям батьківським я хотіла б дітям своїм усякого різноманіття благ земних, хотіла б їм благословення від роси небесної і від земного туку, але хай буде з ними свята воля Твоя! Влаштуй частку їхню за Твоїм благоволенням, не врятуй їх у життя насущного хліба, посилай їм усе необхідне в годині для набуття блаженної вічності; будь милостивий до них, коли згрішати перед Тобою; не звинувачуй їх у гріхах юності та незнання їх; приведи в скруху їхні серця, коли будуть опиратися керівництву доброти Твоєї; карай їх і милуй, прямуючи на дорогу, приємну Тобі, але не відкидай їх від лиця Твого!


Приймай із благоволенням їх молитви; даруй їм успіх у будь-якій добрій справі; не відверни лиця Твого від них у дні скорботи їхньої, нехай не посягнуть їх соблазни вище сил їх. Осяняй їх Твоєю милістю; Хай ходити ангел Твій з ними і збереже їх від всякого лиха та злого шляху.

Молитва батьків про дітей

Найсолодший Ісусе, Боже серця мого! Ти дарував мені дітей за тілом, вони Твої до душі; і мою та їх душі викупив Ти своєю неоціненою кров'ю; заради крові Твоєї Божественні благаю Тобі, найсолодший мій Спаситель, благодаттю Твоєю доторкнися серця дітей моїх (імена) та хрещеників моїх (імена), городи їх страхом Твоїм Божественним; утримай їх від поганих нахилів та звичок, спрямуй їх на світлий шлях життя, істини та добра.


Прикрась життя їх усім добрим і рятівним, влаштуй їхню частку, бо Ти сам хочеш і спаси душі їх ними ж важи долями! Господи, Боже Отців наших!

Дітям моїм (імена) та хрещеникам (імена) дай серце гарне, щоб дотримуватися заповідей Твоїх, одкровень Твоїх і уставів Твоїх. І виконувати все це! Амінь.

Молитва батьків про дітей до Бога

Джерело: pexels.com

Сильна молитва про дітей

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитв заради Пречистої Твоєї Матері почуй мене, грішну і недостойну рабу Твою (ім'я).


Господи, у милості Твоєї влади чадо моє (ім'я), помилуй і спаси його заради імені Твого.

Господи, пробач йому всі гріхи, вільні та мимовільні, скоєні ним перед Тобою.

Господи, наставши його на правдивий шлях заповідей Твоїх і навми його і просвіти світлом Твоїм Христовим, на спасіння душі і зцілення тіла.


Господи, благослови його в домі, біля дому, у полі, у роботі і в дорозі, і на кожному місці Твого володіння.

Господи, збережи його під покровом Твоїм Святим від кулі, що летить, стріли, ножа, меча, яду, вогню, потопу, від смертоносної виразки і від марної смерті.

Господи, городи його від видимих ​​і невидимих ​​ворогів, від усяких бід, злостей та нещасть.


Господи, зціли його від усіляких хвороб, очисти від усяких погань (вина, табаку, наркотиків) і полегши його душевні страждання та скорботи.

Господи, даруй йому благодать Святого Духа на багато років життя та здоров'я, цнотливості.

Господи, дай йому своє благословення на благочестиве сімейне життя та благочестиве дітонародження.

Господи, даруй і мені, недостойній і грішній рабі Твоїй, батьківське благословення на дитину мою у наступні ранки, дні, вечори та ночі, заради імені Твого, бо Царство Твоє вічне, всесильне і всемогутнє. Амінь.

Господи, помилуй (12 разів).

Сильна молитва про дітей

Джерело: pexels.com

Молитва про дітей I

Милосердний Господи, Ісусе Христе, Тобі вручаю дітей наших, яких Ти дарував нам, виконавши наші моління.

Прошу Тобі, Господи, спаси їх дорогами, які Ти Сам знаєш. Збережи їх від пороків, зла, гордості і хай не торкнеться душі їхньої ніщо, неприємне Тобі. Але віру, любов і надію на спасіння даруй їм, і хай вони будуть у Тобі обраними судинами Духа Святого, і хай буде святий і непорочний перед Богом їхній життєвий шлях.

Благослови їх, Господи, нехай прагнуть вони щохвилини свого життя виконати волю Твою святу, щоб Ти, Господи, міг завжди перебувати з ними Духом Своїм Святим.

Господи, навчи їх молитися Тобі, щоб молитва була їм опорою і відрадою в скорботах і втіхою їхнього життя, і хай молитвою їх спаслися і ми, їхні батьки. Ангели Твої нехай бережуть їх завжди.

Хай будуть діти наші чуйні до горя своїх ближніх і хай вони сповнять Твою заповідь любові. І якщо згрішати вони, то сподоби їх, Господи, принести покаяння Тобі, і Ти за своєю невимовною милістю вибач їх.

Коли ж скінчиться життя їхнє земне, то візьми їх до Своїх Небесних Обителів, куди нехай ведуть вони з собою інших рабів Твоїх вибраних.

Молитвою Пречисті Твоєї Матері Богородиці і Приснодіви Марії і Святих Твоїх (перераховуються всі святі сім'ї), Господи, помилуй і спаси нас, бо Ти прославлений з безпочатковим Твоїм Отцем і Пресвятим Благим Животворним Твоїм Духом нині й повсяк. Амінь.

Молитва про дітей II

Отче Святий, Превічний Боже, від Тебе виходить всякий дар чи всяке благо. Тобі старанно молюся за дітей, котрих благодать Твоя дарувала мені. Ти давши їм життя, оживив їх безсмертною душею, відродивши святим хрещенням, щоб вони за волею Твоєю наслідували Царство Небесне. Збережи їх за Твоєю добротою до кінця їхнього життя, освяти їх Твоєю істиною, хай святиться в них ім'я Твоє. Допоможи мені благодаттю Твоєю виховати їх на славу Твого імені та на користь ближнім, дай мені для цього потрібні засоби: терпіння та силу.

Господи, просвіти їх світлом Твоєї Премудрості, нехай люблять Тобі всією душею, усім помислом, насади в серцях їхній страх і одразу від всякого беззаконня, хай ходять у заповідях Твоїх, прикраси душі їхньої цілотливістю, працьовитістю, довготерпінням, чесністю; городи їх правдою Твою від наклепу, марнославства, мерзотності; окропи росою благодаті Твоєї, хай процвітають у чеснотах і святості і хай зростають у вподобанні Твоєму, у любові та благочестя. Ангел-охоронець нехай перебуває з ними завжди і дотримується їхньої юності від суєтних думок, від іскушення іскушень цього світу і від усяких лукавих наклепів.

Якщо ж коли згрішати перед Тобою, Господи, не відверни лиця Твого від них, але будь до них милостивий, збуди в серцях їхніх покаяння за багатьма щедротами Твоїми, очисти гріхи і не визволи Твоїх благ, але подай їм усе, що завгодно для їхнього спасіння , зберігаючи їх від усякої хвороби, опасности, бід і скорбот, осіняючи їх Твоєю милістю у всі дні життя цього. Боже, Тобі молюся, дай мені веселість і радість про моїх дітей і сподоби мені стати з ними на Страшному Суді Твоєму, з поганою відвагою сказати: «Ось я і діти, яких Ти мені дав, Господи». Нехай прославить Всесвяте Твоє ім'я, Отця і Сина і Святого Духа. Амінь

Молитва про дітей III

Боже і Отче, Творець та Зберігач усіх створінь! Удовольни моїх бідних дітей (імена) Духом Твоїм Святим, нехай запалить Він у них істинний страх Божий, який є початок премудрості і пряма розсудливість, за якою хто чинить, того хвала перебуває вічно. Облаштуй їх істинним пізнанням Тобі, дотримуйся їхнього від всякого ідолослужіння і лжевчення, зроби, щоб зросли в істинній і рятуючій вірі і у всякому благочесті, і хай перебувають у них постійно до кінця.

Даруй їм віруюче, слухняне і смиренне серце і розум, хай зростають у літах і в благодаті перед Богом та перед людьми. Насади в серці їхню любов до Твого Божественного Слова, щоб вони були благоговійні в молитві і в богослужінні, шанобливі до служителів Слова і з кожним щирі в чинах, сором'язливі в рухах тіла, цнотливі в звичаях, щирі в словах, вірні в справах, старанні, щасливі у виконанні своїх обов'язків, розумні та справедливі до всіх людей.

Стримай їх від усіх соблазнів злого світу, і хай не розбестить їхню худу спільноту. Не дай їм впасти в нечистоту і нецнотливість, хай не скорочують самі собі життя свого і хай не ображають інших. Будь захистом їх у будь-якій небезпеці, і не піддадуться раптової смерті. Зроби, щоб не побачили ми в них собі безчестя і посоромлення, але честь і радість, щоб помножилось ними Царство Твоє, і збільшилась кількість віруючих, і хай вони будуть на небесах навколо трапези Твоєї, як небесні олійні гілки, і зі всіма вибраними хай віддаю Тобі честь, хвалу і прославлення через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Молитва про дітей IV

Господи Ісусе Христе, да буде милість Твоя на дітях моїх (імена). Збережи їх під дахом Твоїм, покрий від усякого лукавого похоті, віджени від них всякого врага і супостата, відкрий їм уха та серцеві очі, даруй розчулення і смирення серцям їх. Господи, всі ми творіння Твоє, пожалей моїх дітей (імена) і зверни їх на покаяння. Спаси, Господи, і помилуй дітей моїх і просвіти їм розум світлом розуму Євангелія Твого і настав їх на дорогу заповідей Твоїх і навчи їх, Спасе, творити волю Твою, бо Ти є Бог наш.

Молитва до Ісуса Христа за дітей

Джерело: pexels.com

Молитви про здоров'я дитини

Молитва священномученику Кіпріану від пристріту та хвороб у дітей

О святий угодник Божий, священномученик Кіпріан, швидкий помічник і молитви за всіх, хто до тебе вдається. Прийми від нас недостойного хвалення наше і випроси нам у Господа Бога в немощах зміцнення, у хворобах зцілення, у печалі втіху і всім вся корисна в нашій житті.

Вознеси до Господа благодатну твою молитву, хай захистить нас від падінь наших гріховних, хай навчить нас істинному покаянню, хай визволить нас від плену дияволського і всякої дії духів нечистих, і визволи нас від тих, що нас ображають.

Будь нам міцний поборник на всі вороги видимі і невидимі, в соблазні подавши нам терпіння і в час смерті нашої яви нам заступ від катувальників на повітряних поневіряннях наших, хай ведеться тобою, досягнемо Гірського Єрусалиму і сподобимося в Небесному Царстві зі всіма святими і Сина і Святого Духа на віки віків. Амінь.

Молитва до Ісуса Христа за дітей

Господи Іисусе Христе, хай буде милість Твоя на дітях моїх (імена), збережи їх під кровом Твоїм, покрий від всякого зла, відведи від них всякого врага, відкрий їм уха та очі, даруй розчулення та смирення серцям їхнім.

Господи, всі ми створіння Твої, пожалій дітей моїх (імена) і зверни їх на покаяння. Спаси, Господи, і помилуй дітей моїх, і просвіти їм розум світлом розуму євангелії Твоєї, і настав їх на шлях заповідей Твоїх, і навчи їх, Отче, творити волю Твою, як Ти є Бог наш.

Молитва до Трійці

Про Премилосердний Боже, Отче, Сина і Святий Душі, у Нероздільній Трійці поклоняємий і славний, призи благотворно на раба Твого (ім'я дитини) хворобу одержимого; відпусти йому всі гріхи його; подай зцілення від хвороби; поверни йому здоров'я та сили тілесні; подай йому довгоденну і благоденну життя, мирне Твоє і премирне благо, щоб він разом з нами приносив вдячні благання Тобі, Всещедрому Богу і Творцеві моєму.

Пресвята Богородиця, всесильним заступом Твоїм допоможи мені благати Сина Твого, Бога мого, про зцілення раба(и) Божого (ім'я). Всі святі та ангели Господні, моліть Бога за хворого раба Його (ім'я). Амінь

Молитви для захисту дітей

Молитва Богородиці для покриву над чадами

О Пресвято Владичице Діво Богородиці, спаси і збережи під крышею Твоїм моїх чад (імена), усіх юнаків, юнаків і немовлят, хрещених і безіменних і в утробі матері носимих.

Украй їх ризою Твого материнства, тримай їх у страху Божому та в послуху батькам, благай Господа мого та Сина Твого, нехай дарує їм корисне на спасіння їх. Вручаю їх Материнському погляду Твоєму, бо Ти є Божественним Покровом рабам Твоїм.

Мати Божа, введи мене в образ Твого небесного материнства. Лікуй душевні та тілесні рани чад моїх (імена), моїми гріхами завдані. Вручаю дитя моє цілковито Господу моєму Ісусу Христу і Твоєму, Пречисто, небесному заступництву. Амінь.

Молитва сімом юнакам в Ефесі про здоров'я дітей

Святим семи юнакам в Ефесі: Максиміліану, Іамвліху, Мартініану, Іоанну, Діонісію, Ексакустодіану та Антоніну.

О, пречудні святі седмочисленні отроці, Ефеса града похвало і всієї всесвітні надії! Подивіться з висоти небесної слави на нас, любов'ю пам'ять вашу шануючих, особливо ж на немовлят християнських, вашому заступленню від батьків своїх доручені: зведіть на ня благословення Христа Бога, що говорив: залишіть дітей приходити до Мене, бо болі в них зціліте;


серця їх у чистоті стримуйте, лагідністю наповніть, і в землі сердець їхнє зерно сповідання Божого насадіть і зміцніть, що від сили в силу їм вирости; і всіх нас, святій іконі вашої майбутніх, мощі ж ваші з вірою лобізують і теплі вам моляться, сподобите Царство Небесне улучити і немолочними голоси радості там прославляти чудесне ім'я Пресвяті Трійці, Отця і Сина і Святого Духа на віки віків. Амінь.


Молитва до Ангела-охоронця за дітей

Святий Ангеле-охоронцю, моїх чад (імена) покрий твоїм покровом від стріл демона, від очей спокусника і збережи їхнє серце в ангельській чистоті. Амінь.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x