Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="131841"]
Відео, Дозвілля

«Майстер Шеф Діти 2» : випуск 3-4 дивитись онлайн

Old date:
Current date: 2022.12.04
New date: 2017.02.10
0
У 3-му та 4-му випуску «Майстер Шеф Діти» 2 сезон на вас чекають нові кулінарні завдання для маленьких учасників та дуже незвичайні конкур

У 3-му та 4-му випуску «Майстер Шеф Діти» 2 сезон на вас чекають нові кулінарні завдання для маленьких учасників та дуже незвичайні конкурси, які будуть пов'язані не лише у готуванні! Дивіться усі випуски шоу на нашому сайті!

прес-служба телеканалу "СТБ"

прес-служба телеканалу "СТБ"

У вівторок (7 лютого) та середу (8 лютого) вийшли два нові випуски проекту «МастерШеф Діти 2», у яких найкращі юні кухарі змагалися між собою у перших своїх конкурсах.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Хто увійшов до 20-ї? «МастерШеф Діти 2»: випуск 1-2 дивитись онлайн

У 3-му випуску брали участь 22 дитини, яких відібрали раніше, а журі проекту: Ектор Хіменес-Браво, Тетяна Литвинова та Дмитро Горовенко намагалися оцінити їхні кулінарні здібності максимально об'єктивно.


У першому випуску учасники потрапили на майстер-клас переможця першого сезону шоу «Майстер Шеф Діти» – Антона Булдакова-Алюшина та фіналістів – Каті Слівінської та Саші Діямантштейна (Зефірки). Також діти готували святкову вечерю для дітей із дитбудинку.


Джерело: YouTube Автор: Майстер шеф

Далі на героїв 2 сезону «Майстер Шеф Діти» Україна чекав ще один майстер-клас від Євгена Клопотенка та один із суддів — Дмитро Горовенко. Учасники готували фірмову страву — рататуй, а фахівці вирішували, чий кулінарний шедевр вразив їх найбільше.

Випуск 3. Частина 2:


Джерело: YouTube Автор: Майстер шеф

У 4-му випуску на шоу на учасників чекав цікавий конкурс, який проходив у найбільшому ТРЦ України. Дві команди з капітанами — Євгеном Клопотенком та Ольгою Мартиновською приготували страви, які потім треба було б продавати людям. Правда, не всі діти були згодні дотримуватися стратегії своїх капітанів. Чим же закінчився продаж та яка команда перемогла?

Випуск 4. Частина 1:


Джерело: YouTube Автор: Майстер шеф

У другій частині випуску судді надали командам завдання приготувати касулі з морепродуктів. Але що буде, якщо поставити на етап оброблення риби не ту людину? Чи впорався один із учасників із нудотою і чи переборов свої страхи, дивіться у відео!

Випуск 4. Частина 2:


Джерело: YouTube Автор: Майстер шеф

Випуск 4. Частина 3:


Джерело: YouTube Автор: Майстер шеф

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Зефірка феєрично повернувся на «МайстерШеф Діти»
Маша Єфросиніна стала ведучою нового шоу: на нашому ТБ такого ще не було


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти