Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="228251"]
Дозвілля

Хлопчики можуть грати з ляльками, це нормально: мила фотосесія викликала суперечки

0
Давно настав час відмовлятися від нав'язування дітям гендерних стереотипів. Якщо дівчинка любить грати машинками, а хлопчик лялькової посу

Давно настав час відмовлятися від нав'язування дітям гендерних стереотипів. Якщо дівчинка любить грати машинками, а хлопчик ляльковим посудом, розслабтеся, нічого поганого в цьому немає.

дитяча фотосесія

Джерело: facebook.com/ashleymaephotography42

Маленькі діти цілком можуть вибирати ті іграшки, з якими їм комфортніше живеться і веселіше грає. І, до речі, підростаючи, частіше все ж таки малеча вибирає звично властиві для своєї статі предмети. Це певною мірою пов'язане з пресингом батьків (хлопчикам купують машинки та зброю, дівчаткам ляльок та кухонне приладдя), але не тільки. Сімейний фотограф і мати трьох хлопчиків Ещлі Фітц поділилася фото свого молодшого сина Джинсена з його улюбленою іграшкою – лялькою на ім'я Трі.

дитяча фотосесія

Джерело: facebook.com/ashleymaephotography42

Ляльку хлопчик обрав сам із усього різноманіття іграшок у великому іграшковому супермаркеті, куди вирушив разом із мамою та старшими братами. Сам же вигадав їй ім'я і з задоволенням грав з нею вдома. Не виключено, що бажання мати пупса у хлопчика з'явилося під впливом маминої роботи – він постійно бачив неймовірну милоту немовлят, які позували перед її фотокамерою. Звичайно, Джинсен мріяв і про фотосесію для своєї Трі і одного разу попросив маму сфотографувати його дочку.

дитяча фотосесія

Джерело: facebook.com/ashleymaephotography42

Сьогодні ввечері, коли я була вдома, мій молодший син повідомив мені, що його малеча не має гарних фотографій. Я попередив його, що Три надто доросла, щоб ми могли зняти її у всіх позах для новонароджених. Але він все одно хотів спробувати. Маленька «дочка» весь час спала? але мені все одно вдалося зробити кілька супер-милих кадрів! ❤️


дитяча фотосесія

Джерело: facebook.com/ashleymaephotography42

Після публікації цих кадрів сина з лялькою у Facebook, більшість із яких були дуже доброзичливими – батьки ділилися своїм досвідом та підтримували підхід Ешлі.

дитяча фотосесія

Джерело: facebook.com/ashleymaephotography42

Спасибі за таке виховання свого сина, щоб він міг дивитися на світ з безумовною любов'ю та сміливістю, а не вибирав, кого любити за статтю, расою чи за відповідністю думці та очікуванням інших людей!

✨ ✨ ✨

Він такий славний! Мій малюк теж любить носити з собою маленькі ляльки, коли ми йдемо гуляти на майданчик. Я думаю, це мило і впевнена, що одного разу він стане славним старшим братом і відмінним батьком у далекому майбутньому!

дитяча фотосесія

Джерело: facebook.com/ashleymaephotography42

Мій син, який останнім часом отримує багато уваги, попросив сфотографувати його зі своєю дитиною, він бачив, як я працюю, і це вже не вперше, коли влаштовували фотосесію його та Три. Це була його ідея, і мені подобається, що він так дбає про неї, що він хотів це зробити! У ваших коментарях стільки кохання! Але, на жаль, є також чимало негативних записів, просочених злістю та ненавистю. Деякі люди, що ми виклали ці кадри, щоб привернути увагу, але дозвольте мені сказати вам, що це не так! Нам було весело!

дитяча фотосесія

Джерело: facebook.com/ashleymaephotography42

Я просто хотіла поділитися кількома їхніми фотографіями. Джинсен любив її якийсь час, він отримав її, коли його батько пішов на військові збори, і з того часу вони весь час разом!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти