Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="172445"]
Дозвілля

Магія вагітності: приголомшлива фотосесія сестер-близнюків підірвала мережу

0
Здорово бути вагітною одночасно із подругою. Вона тебе розуміє, у неї ті ж турботи і те ж хвилювання. А якщо ця подруга – твоя рід

Здорово бути вагітною одночасно із подругою. Вона тебе розуміє, у неї ті ж турботи і те ж хвилювання. А якщо ця подруга – твоя рідна сестра? Тоді це по-справжньому міцний зв'язок!

фотосесія близнюки

Джерело: Instagram@socute_photo

Сестри-близнюки Корі Струве Телботт і Кеті Струве Морган знали, що їхні діти мали народитися з інтервалом приблизно в 10 днів, але зовсім несподівано, молоді матусі народили своїх крихт в один і той же день, з інтервалом в 15 хвилин.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Корі та Кеті виявили, що вони обидві вагітні одночасно у 2015 році напередодні різдвяних свят. Для Корі це була друга вагітність, а для Кеті – третя, обидві були вагітні дівчатами.


Щоб відзначити цей неймовірний збіг, сестри замовили спільну «вагітну» фотосесію So Cute Newborn Photography в однакових блакитних сукнях.

фотосесія близнюки

Джерело: Instagram@socute_photo

Кеті повинна була народжувати свою дитину приблизно 10 серпня, кесарів Корі було заплановано на 2 тижні пізніше. У день, коли в Кеті почалися пологи, Корі теж відчула початок сутичок. Лікар благополучно прийняв пологи з інтервалом у 15 хвилин у обох сестер.

Інді Мей та Райат Рей, так назвали малят, з першого дня свого життя стали неймовірно близькими. У Корі були проблеми з грудним вигодовуванням, і кілька днів Кеті, яка мала багато молока, допомагала сестрі годувати її крихту.

фотосесія близнюки

Джерело: Instagram@indiemae_and_ryatt

Напевно, Інді та Райат будуть близькі, тому що їхні мами, сестри Корі та Кеті теж близькі. Корі каже, що вони жартома називають себе «липкими сестрами», адже вони завжди знаходяться поруч один з одним.

Коли Інді та Райат відсвяткували свої перші дні народження, їхні мами вирішили, що було б смішно відтворити «вагітну» фотосесію, тільки вже за участю малюків. Корі та Кеті дістали сукні, зробили такі ж вінки з квітів і нарядили своїх крихт у однакові вбрання.

Мамочки вважають, що вони заклали гарну традицію на майбутнє:

«Ми зробили перший спільний дитячий день народження, потім фотосесію. Тепер ми жартуємо, що нам доведеться повторювати її щороку, доки дівчаткам не виповниться 18 років. Вони повинні разом піти до школи, вони можуть робити все разом, вони справді схожі на сестер-близнюків»

Райат та Інді тепер мають спільний обліковий запис в Instagram, де Корі та Кеті розповідають про життя своїх крихт, про те, як ті разом ростуть і розвиваються.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти