Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="265122"]
Дозвілля

Красиві кадри: 10 кращих фото вагітності 2021 року

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2021.04.29
0
Журі фотоконкурсу Pregnancy Photo Contest від популярного ком'юніті ViewBug визначило найкращі фото вагітності 2021 року. З тисяч заявок про

Журі фотоконкурсу Pregnancy Photo Contest від популярного ком'юніті ViewBug визначило найкращі фото вагітності 2021 року.

фото вагітності

Джерело: viewbug

З тисяч заявок професійне журі відібрало найкращі фотознімки, присвячені приголомшливі миті під час вагітності, щоб показати красу материнства.
Фотоконкурс було засновано ком'юніті фотографів ViewBug, на офіційному сайті якого було опубліковано кадри фотографів-переможців Pregnancy Photo Contest.

У фотоконкурсі переміг знімок, на якому зображена вагітна дівчина, зображена в засніженому лісі в компанії собаки.


фото вагітності

Джерело: viewbug

Також були представлені зворушливі кадри багатодітних мам, вагітних дівчат у ефектних образах та майбутніх мам, що ніжно погладжують свої животики.


За словами організаторів фотоконкурсу, він був створений для того, щоб дати можливість фотографам із різних країн розвивати свій талант та демонструвати світові свої можливості.


Пропонуємо надихнутись красивими фото вагітності, які були відзначені членами журі фотоконкурсу Pregnancy Photo Contest.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x