Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="257726"]
Дозвілля

Якою буде зима 2020-2021: прогнози синоптиків

Old date:
Current date: 2022.08.19
New date: 2020.11.06
0
Ми добре пам'ятаємо аномально теплу минулу зиму – без снігу та морозу. Схоже, та сама історія чекає на нас і цього року. Через три н

Ми добре пам'ятаємо аномально теплу минулу зиму – без снігу та морозу. Схоже, та сама історія чекає на нас і цього року.

погода взимку 2020

Джерело: Fotolia

Через три тижні почнеться календарна зима, і хоч точний прогноз на всі три місяці синоптики поки що не можуть вирахувати, приблизні контури майбутньої зими вже більш-менш прояснилися. Різні джерела кажуть приблизно одне й те саме – не варто розраховувати на снігові замети, у тому числі на Новий рік, Різдво та Хрещення. Не очікується так само і сильних морозів, лише в окремі ночі та дні температура повітря опуститься нижче за нуль, і то ненадовго і не набагато.
Джерело: Fotolia

Заввідділом прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух розповіла в інтерв'ю виданню «оглядач«, За даними світових кліматичних центрів зима 20-21 в середньому буде на 2 градуси вище, ніж на початку сторіччя. На погоду в Україні, за словами метеоролога, вплине холодна течія у тропіках Тихого океану.

Коли воно розвивається, спостерігається похолодання. І вона впливає на загальну циркуляцію атмосфери. В результаті це призводить до посилення меридіональних процесів над Європою. Це призводить до того, що може бути дуже теплим як для зими. Але може бути і вторгнення холодного повітря. Тому короткочасні морози не виключаються.


При цьому опадів буде менше, ніж необхідно, як і минулої зими.


Джерело: pixabay.com

Такий прогноз дає і народний синоптик Леонід Горбань. За його розрахунками перша половина грудня буде відносно холодною – після 5 числа температура опуститься трохи нижче за нуль, до -2 градусів вночі. Потім буде кілька теплих днів, а після 15-16 грудня знову похолодає, аж до -7. Але на Новий рік знову потеплішає – 31 грудня до +3, а снігу, за словами синоптика, очікувати не варто. Щоправда, він вважає, що можливі короткочасні разові опади у вигляді мокрого снігу із дощем. Але навряд чи він залишиться на землі.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x