Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="129914"]
Дозвілля, КОЛІР НАСТРОЮ ЗИМОВ

Як очистити свій будинок від негативної енергії святою Водохрещеною водою

Old date: 2017-01-19
Current date: 2022.08.19
New date: 2022.01.14
0
Про силу святої Водохрещеної води знає багато хто. Але більшість людей залишають її "про запас". Особливо часто це відбувається в сім'ях з

Про силу святої Водохрещеної води знає багато хто. Але більшість людей залишають її «про запас». Особливо це відбувається у сім'ях з маленькими дітьми. Тим часом святу Водохрещу можна і потрібно використовувати з величезною користю для всіх членів сім'ї в день Водохреща. 

Джерело: instagram @divniy__dvorik

Використовуйте святу Водохрещу, щоб очистити свій будинок на Водохреща від негативної енергії, яка збирається у всіх без винятку будинках та квартирах. Зробити це нескладно, а дихати після такого міні-обряду у будинку буде набагато легше.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!
Візьміть святу Водохрещу, принесену з церкви на Водохреща 2022, запропонуйте кожному члену сім'ї зробити кілька ковтків. Вода зробить свою справу, навіть якщо людина не вірить у Бога. У закони енергетики не треба вірити, вони працюють просто тому, що є.

Потім окропіть своє житло святою Водохрещеною водою, обходячи його за годинниковою стрілкою. Всі сварки, які були у вашому будинку, образи, чаянні і ненавмисні сердиті слова, заздрісні погляди не дуже добрих гостей, а також значна частина негативної енергії, яку всі ми приносимо з, наприклад, громадського транспорту та з ринку, осідає по кутках наших жител. . І харчується нашою життєвою енергією. Очистіть свій будинок від цього.


традиції Хрещення

Fotolia

Для цього станьте біля вхідних дверей і, дотримуючись лівого боку приміщення, йдіть у глиб своєї квартири. Обходячи квартиру або будинок, кропіть її правою рукою і вимовляйте слова «Окропленням води ця священні втеча та вчинити всяке нечисте і бісівське дійство».


Якщо ці слова видаються вам складними і навіть трохи смішними, не справжніми, вимовляйте інші, близькі за змістом. Адже головне не в словах, а в тому, щоб вони йшли від серця, були овіяні дуже чистою, світлою, радісною, мирною психічною енергією вашої душі. Закінчити цей маленький обряд необхідно біля вхідних дверей.


І постарайтеся в день Хрещення 2022 не тільки не сваритися, але навіть вимовляти не дуже добрі слова. Проживіть день у чистоті, щоб зрозуміти, як це здорово!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (3 оцінок, середнє: 2,33 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x