Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="166337"]
Дозвілля

День народження малюка: 6 речей, які точно зіпсують дитяче свято

Old date: 2017-12-06
Current date: 2022.10.03
New date: 2021.05.14
0
Останнім часом ставлення до дитячих днів народження дуже змінилося. Тепер батьки прагнуть влаштувати своєму чаду пишне свято

Останнім часом ставлення до дитячих днів народження дуже змінилося. Тепер батьки прагнуть влаштувати своєму чаду пишне свято, навіть якщо воно ще не в змозі його оцінити, вдаючись до солодкого сну в колясці.

Зробити все, що від вас залежить, щоб потім було, що згадати про дитяче свято — правильний підхід, але не варто перетворювати його на безумство. Можна добре провести час і подарувати дитині щасливі емоції, зберігши свої нерви, час та гроші. Ми склали коротенький список того, чого краще не робити, коли дитина ще зовсім мала.

Збирати галасливу компанію

Коли вашому малюку рік чи два, навряд чи у нього зібралося вже стільки друзів, щоб скликати їх на вечірку. Зате у вас є безліч родичів, які хочуть відвідати малюка в цей день! Головна помилка, яку ви можете припустити, — запросити їх усіх до себе додому. Покличте тільки найближчих, щирих людей, які дійсно прийдуть заради дитини і принесуть із собою в будинок тільки позитивну енергетику.

Влаштовувати бутафорію

Якщо говорити відверто, то перші дні народження дитини – це ваше свято, на якому ви відзначаєте той факт, що стали батьками. Звичайно, це не означає, що дитину потрібно обділяти подарунками та увагою, але й перегинати ціпок не варто. Все, що зараз потрібно дитині — ваше кохання. Проведіть день із малюком, а ввечері влаштуйте свято собі із чоловіком. Зрештою, ви заслужили.


Влаштовувати галасливу вечірку

Якщо малюк вже підріс, обзавівся першими друзями, і ви вирішили порадувати дітей пишним заходом, не плануйте тусовку тривалістю понад дві-три години (плануйте на ранок, тому що малюкам ще потрібен денний сон). Дивіться: спочатку всі приходять, розташовуються, грають, дарують подарунки, беруть участь у конкурсах, перекушують, потім іменинник задує свічки, запускаєте конфетті, фотографуєтеся, всім поки що.

Діти швидко втомлюються, особливо коли вони збуджені і схвильовані - це тільки здається, що вони сповнені енергії, насправді через дві години ви почуєте перші істеричні крики, потім сльози, потім ор. Не треба доводити дітей тільки заради того, щоб довести їх батькам, що ви можете заплатити за шість годин оренди ігрового клубу.

Накривати дорослу «поляну»

Якщо ви дійсно плануєте дитячу вечірку, не треба витрачати півночі на «Олів'є», запікати курочку і робити півтора кілограма чудового пюре. Накрийте простий і корисний (ну, гаразд, можна присмачити його солодощами та закусками) стіл: ягоди, фрукти, зефір, сир, дитяча піца, проста вода, чай. Цього буде більш ніж достатньо.

І не забудьте купити веселенький одноразовий посуд — по-перше, зараз можна придбати класні тематичні набори, по-друге, він не розіб'ється, і по-третє — його не треба мити.

Витрачати на сувеніри для гостей

Це віяння прийшло до нас від американців, де багато сімей дарують малюкам невеликі пакетики з солодощами або іграшками як подяка. Але все прогресивне батьківство поступово цурається цієї традиції. Якщо ви хочете якось подякувати маленьким гостям за те, що вони прийшли на свято до вашого малюка, буде достатньо того, що вони поїдять торт. І зможуть взяти шматочок додому.

Фотографувати кожен момент для соцмереж

Краще подаруйте цього дня трохи більше уваги дитині та рідним, а не ходіть скрізь з телефоном, намагаючись вразити передплатників у Instagram.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (4 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти