Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="199004"]
Дозвілля

Як називали дітей у 2018-му році: популярні та дивні імена

Old date:
Current date: 2022.12.02
New date: 2018.11.01
0
Що ж, подивимося, на що вистачило фантазії у співвітчизників. Які імена дали своїм новонародженим дітям батьки у 2018 році? І

Що ж, подивимося, на що вистачило фантазії у співвітчизників. Які імена дали своїм новонародженим дітям батьки у 2018 році? 

імена у 2018 році, найпопулярніші імена, як називали дітей 2018

Джерело: Freepik

Отже, настав час підбивати попередні підсумки щодо того, які імена стали найтрендовішими для українських немовлят.

Найбільшою популярністю серед жіночих імен мала золота трійка — Софія, Злата, Марія. Недалеко в рейтингу пішло ім'я Мілана, яке вже полюбилося українським батькам — воно, як і раніше, дуже популярне при виборі імені серед новоспечених батьків.

Для хлопчиків найпопулярнішими іменами стали Максим, Артем, Олександр. Серед фаворитів у виборі імен також було ім'я Дмитро. Треба відзначити, що тенденція на незвичайні та, так би мовити, екзотичні імена спадає. Популярність набирають прості імена, якими називали ще батьків дітей, що народилися у 2018 році.


імена у 2018 році, найпопулярніші імена, як називали дітей 2018

Джерело: instagram @rodionovaalina

Найбільш незвичайними іменами для новонароджених принцес стали Ляля, Ясноведа, Агая, Фаїна, Златояра. А ось серед оригінальних чоловічих імен виявилися Азарій, Сварг, Кіпріан Марсель, Златозар.

Нагадаємо. що скоро в Україні має набути чинності закон, який обмежить батьків у виборі імені. Така ініціатива надійшла від влади, яка поінформована про дуже дивні імена, які давали в минулих роках батьки своїм дітям — це імена Янукович, Мерседес, Ізраїль, Таймер. На думку ініціаторів законопроекту, таке ім'я може негативно позначитися на долі дитини через непорозуміння оточуючих та випадки зі зміною імені у дорослому віці лише почастішають.

А цього року, поки закон не набув чинності, дітей назвали іменами — Україна, Атлантика, Гаррісон, Цезар.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти