Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="183718"]
Дозвілля

KACHELI – найкраще місце для сімейного відпочинку

Old date:
Current date: 2022.12.05
New date: 2018.05.21
0
Навесні 2018 року в Києві розпочала свою роботу мережа просторів сімейного відпочинку KACHELI. Головною метою проекту є створення

Навесні 2018 року в Києві розпочала свою роботу мережа просторів сімейного відпочинку KACHELI. Головною метою проекту є створення для городян та гостей столиці місця комфортного, безпечного та якісного відпочинку для всієї родини – від дітей та батьків, до бабусь та дідусів.

відпочинок з дитиною, сімейний відпочинок

Перший простір мережі KACHELI з'явився ще у 2016 році на території київського ВДНГ та був першим в Україні, а головне – єдиним – парком у світі, де на одній території розташувалися десятки гойдалок різних форм та конструкцій. Затребуваність проекту допомогла йому розвиватися, а інтерес до такого формату відпочинку розширюватися в географії. Тому вже наступного року KACHELI з'явилися у центральному парку міста Дніпро – парку імені Лазаря Глоби, ставши флагманом регіонального розвитку розважально-освітнього спрямування.

Як зазначив Євген Мушкін, генеральний директор ВДНГ: «Я дуже радий, що проект був народжений саме на ВДНГ. І зараз приємно усвідомлювати, що цей добрий позитивний соціально-значущий проект вийшов за межі своєї колиски і продовжує самостійно розвиватися далі».


І дійсно, проект продовжив свій розвиток у Києві, і вже навесні 2018 року KACHELI з'явилися в улюбленому парку мешканців лівого берега – у Парку Партизанської Слави. Ініціативу відкриття простору у Дарницькому районі столиці підтримали не лише його мешканці, а й різноманітні міські структури. За підтримки КП «Парк культури та відпочинку ”Гідропарк” цієї весни KACHELI з'явилися і на території Гідропарку.

Всі чотири простори сімейного відпочинку KACHELI поєднує єдина концепція, яка передбачає організацію комфортного дозвілля на свіжому повітрі, на чистій, безпечній, охоронюваній території, де заборонено курити, вживати алкоголь та вигулювати тварин. Територія регулярно забирається, озеленяється сезонними рослинами, на ній з'являються нові цікаві еко-зони, створені організаторами, так і маленькими гостями просторів. KACHELI прагнуть не тільки зберегти в чистоті та цілісності паркові зони, на яких розташовані, але й прищепити еко-мислення підростаючому поколінню.

Унікальний формат спільного проведення дітей з батьками отримав підтримку не тільки з боку адміністрацій парків, а й з боку громадських організацій. Наприклад, ГО «Батьківська Спілка», яка є чинним учасником та офіційним представником в Україні Європейської асоціації батьків. У партнерстві з мережею KACHELI організація кожні вихідні проводить у просторах серію фестивалів «Сім'я Фест.Разом круто!»:

«Сім'я Фест у KACHELI – це унікальний проект! Щоб одночасно у кількох місцях організувати дітей разом із батьками, на свіжому повітрі, з освітнім та розвиваючим ефектом, з вивченням різних культур, країн, з розвитком корисних навичок, ще й у легкому, ігровому форматі! При цьому майже безоплатно та що вихідні!», – розповідає Андрій Близнюк, голова ГО «Батьківська Спілка».

відпочинок з дитиною, сімейний відпочинок

Джерело: KACHELI

У мережі KACHELI передбачено, щоб можливість насолодитися комфортним відпочинком була і у незахищених верств населення: пенсіонерів, учасників бойових дій, людей з обмеженими можливостями, дітей-сиріт та членів багатодітних сімей. Для них вхід завжди безкоштовний. Також мережа підтримує соціальні ініціативи та співпрацює з дитячими будинками та благодійними організаціями.

«Ми намагаємося робити відпочинок на території KACHELI цікавим та різноманітним, співпрацюємо з різними організаціями, дитячими талант-студіями, школами та творчими студіями», – розповідає директор мережі KACHELI, Микола Король. «Ми прагнемо того, щоб наші гості крім активного відпочинку та позитивних емоцій отримували новий досвід та нові знання з різних сфер. І нам дуже приємно, що дедалі більше небайдужих громадян та організацій розуміють, що сімейні цінності – це основа гармонійного суспільства та процвітаючої нації, а діти – це наше майбутнє!».

відпочинок з дитиною, сімейний відпочинок

Джерело: KACHELI

Організатори відзначають, що головною місією мережі KACHELI є об'єднання людей, для яких найвище значення мають сімейні цінності. Людей, які прагнуть правильно виховувати дітей та прищеплювати в них любов до сім'ї та навколишнього світу. KACHELI працюють над організацією якісного здорового дозвілля, над пропагандою культурного екологічного відпочинку без вандалізму та сміття, щоб згодом подібні проекти могли довгі роки існувати у відкритому доступі для кожного, в цілісному та чистому стані, підтримуваному не лише працівниками паркових зон, а й самими відвідувачами.

Зараз благоустрій території просторів KACHELI здійснюється співробітниками кожної з локації: вони регулярно проводять огляд території та підтримують порядок, проводять щоденне прибирання всього простору перед відкриттям та після закриття, охороняють його у нічний час. Територія просторів є самодостатньою, на ній кожен зможе провести цілий день! Для активного відпочинку дітей, молоді та їх батьків на території KACHELI розташовано понад 40 гойдалок різних форм та конструкцій, для комфортного відпочинку на свіжому повітрі є зручні пуфи та креативні лавки, а для тих, хто зголоднів – у просторах функціонують кафе з ситними та корисними смаколиками. для відвідувачів.

відпочинок з дитиною, сімейний відпочинок

Джерело: KACHELI

Більш детальну інформацію можна знайти на САЙТЕ.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти