Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="271926"]
Дозвілля

Економна мама розповіла, чому позбавляє дітей нових подарунків на Різдво

0
Мама трьох дітей Кетрін Лофтхаус викликала гарячі дискусії в Мережі, коли розповіла, що перепаковує дітям старі подарунки

Мама трьох дітей Кетрін Лофтхаус викликала гарячі дискусії у Мережі, коли розповіла, що перепаковує дітям старі подарунки на Різдво.

різдвяні подарунки

Джерело: Freepik

Економна мама розповіла, що не планує купувати дітям подарунки на Різдво та оберне у святкову упаковку їхні торішні іграшки, які діти зможуть знайти під ялинкою.

Вона зазначила, що справа не лише в економії грошей, а й у турботі про довкілля. Кетрін повідомила, що може купити нові речі лише в благодійних магазинах або на барахолках – таким чином вона «балує» своїх дітей без шкоди для гаманця та планети, наслідуючи приклад багатьох екологічних мам.

«Я купую речі, які, на мою думку, їм сподобаються, на барахолках і також перепаковую торішні подарунки, які були їм нецікаві вперше. Повірте, коли вони отримують їх вдруге через рік чи два, вони приходять від них у захваті», - розповіла вона.


різдвяні подарунки

Джерело: Freepik

У Мережі ощадливу маму підтримали далеко не всі. Дехто розкритикував її за те, що вона позбавляє дітей дитинства та новорічної радості.

  • «Хіба можна відчути радість, коли отримуєш свою торішню іграшку в подарунок?»;
  • «Це справді огидно»;
  • «Захотілося купити цим нещасним дітям подарунок на Різдво»;
  • "Не розумію таких мам, які позбавляють дітей радості";
  • «Різдво – час чаклунства для дітей. Як можна позбавляти їх цієї дитячої радості?».


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти