Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="199616"]
Дозвілля

Дитячий гороскоп на листопад 2018 року

Old date:
Current date: 2022.12.08
New date: 2018.11.02
0
Що обіцяють зірки малюкам і як треба поводитися їхнім батькам? Гороскоп на листопад 2018 року для діток всіх 12 знаків. Козеріг У першій по

Що обіцяють зірки малюкам і як треба поводитися їхнім батькам? Гороскоп на листопад 2018 року для діток всіх 12 знаків.

дитячий гороскоп, гороскоп для дітей, гороскоп на листопад 2018

Джерело: dobrenok.com

Козеріг

У першій половині листопада дітей-Козерогов треба повчити відповідальності та пунктуальності. Поясніть дитині: обіцянки завжди потрібно виконувати. Ваші настанови допоможуть йому уникнути помилок та неприємностей. Друга половина місяця буде для батьків маленьких Козерогів періодом відпочинку та радості. Вони будуть тішити вас хорошими відмітками в школі, старанною поведінкою.

Водолій

У першій половині листопада маленькі Водолії будуть швидко втомлюватися, тому варто поберегти дитину і прислухатися до її самопочуття. Також особливу увагу слід приділити тим часом раціону дитини. Друга половина місяця може принести хвилювання, адже у дітей-Водоліїв з'являться нові знайомі та нові захоплення, на які дитина витрачатиме весь свій час.

Риби

Перша половина листопада для дітей-Риб – це період розширення кола спілкування. З'являться нові інтереси. У маленьких риб може виникнути хвора захопленість Інтернетом. Батькам варто бути пильними та запропонувати дитині альтернативне заняття. У другій половині листопада батьки Риб мають записати дитину в одну із спортивних секцій. Це дозволить дитині виплескувати енергію поза заняттями, для того, щоб перестала шкутильгати її успішність.


дитячий гороскоп, гороскоп для дітей, гороскоп на листопад 2018

Джерело: фотограф Tom Arma

Овен

Перша половина листопада – складний час для батьків дітей-Овнів. У цей період дитині буде складно налагодити стосунки з оточуючими, підбадьорюйте її порадами та підказками. Дитина може легко піддатися чужому впливу. Друга половина місяця для Овнів пройде добре, якщо вони дотримуватимуться режиму дня. 

Телець

Перша половина листопада - зручний період для маленьких Тельців. У цей час вони будуть мати успіх серед ровесників, та й вчителі будуть тільки хвалити. Ваше завдання оцінити, але простежити за тим, щоб дитина не задирала носа до верху. У другій половині листопада саме час підтягнути хвости з найпроблемніших предметів, найняти репетитора для додаткових занять.

Близнюки

У першій половині листопада батьки Близнюків мають впритул зайнятися вихованням своїх дітей. І швидше за все це буде даватися вам не так просто. У дитини формується характер, і в цьому немає нічого страшного, просто тримайте ситуацію під контролем. Друга половина місяця – сприятливий час для маленьких спортсменів. Не забувайте хвалити дитину за всі її досягнення, це надалі дуже допоможе їй у житті. 

дитячий гороскоп, гороскоп для дітей, гороскоп на листопад 2018

Джерело: dobrenok.com

рак

У першій половині місяця вам знадобляться ваші педагогічні таланти. Не поспішайте лаяти, якщо побачите, що дитина бреше вам або про щось намагається замовчати. З Раками треба намагатися побудувати не авторитарні, а дружні стосунки. А в другій половині листопада потрібно зробити комплексне обстеження та залікувати порушення здоров'я. Самопочуття дитини буде кращим, якщо Рак перебуватиме в хорошому настрої. 

Лев

Якщо у маленьких Львів буде стимул, то вони як ніколи добре виявлять себе у поведінці та навчанні. Так що капризи вашої дитини будуть цілком вирішальними: просто пообіцяйте дитині якусь нагороду за хорошу поведінку. Друга половина листопада — спокійний та добрий час для батьків маленьких Львів. У цей період вони намагатимуться досягти успіхів і порадують хорошими оцінками.


Діва

На початку листопада успіхам маленьких Дів завадить сором'язливість. Саме тому вам потрібно боротися саме з нею, прищеплюючи дитину впевненість у собі та рішучість. Розкажіть дитині, що й невдачі трапляються абсолютно з усіма, тому дуже не бояться їх перед будь-яким починанням. У другій половині листопада у Дів з'являться нові друзі, інтереси з якими вони одразу розділять. Не відмовляйте дитину від такої дружби, якщо вона не несе нічого доброго, то згодом такі зв'язки розірвуться.

дитячий гороскоп, гороскоп для дітей, гороскоп на листопад 2018

Джерело: instagram @weaversquads

Ваги

У першій половині місяця батьки Терезів повинні присвятити виявленню талантів та розкриттю здібностей у своїх дітей. Варто пропонувати малюкові весь спектр занять, а не тільки той, який подобається вам, і тоді він обов'язково набуде свого хобі, яке може тривати все життя. У другій половині листопада можна щепити у дитини любов до читання. Головне – правильно вибрати книги, які зацікавлять дитину. Імунітет буде низький, підвищуйте його за допомогою фруктів та корисних вітамінів.

Скорпіон

Перша половина листопада – найскладніший час для батьків Скорпіонів. Якщо дитина часто не знає, чим себе зайняти, гуляє вдалині від будинку і з незнайомою вам компанією, ви повинні негайно вивести її з цього стану. Знайдіть щось, що справді зможе захопити маленького Скорпіона! У другій половині листопада дітки виявлятимуть лідерські якості та будуть на чолі інших дітей. Вам лише залишається навчити Скорпіона бути стриманим і не перестаратися з лідерством.

Стрілець

У першій половині місяця у дітей-Стрільців виникнуть проблеми у школі. Завдання батьків — серйозно підійти до їхнього спільного вирішення. Попросіть дитину бути чесною з вами, пояснивши, що тільки так ви зможете їй допомогти. Друга половина листопада це слушний час, для того, щоб відвідати з дитиною музеї та виставки — прищепити почуття прекрасного та відкрити для нього світ мистецтва. Навчіть по відношенню до кишенькових грошей - коли їх варто відкладати, а коли - витрачати.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти