Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="132226"]
Дозвілля

День святого Валентина: що не можна робити перед святом

Old date: 2017-02-13
Current date: 2022.07.01
New date: 2022.02.09
0
Милий та зворушливий свято День усіх закоханих, як ще називають День Святого Валентина, залишиться в пам'яті, як щось приємно

Милий і зворушливий свято День усіх закоханих, як ще називають День Святого Валентина, залишиться в пам'яті, як щось приємне, якщо ви поставитеся до нього з часткою гумору і без завищених очікувань.

День Святого Валентина

Джерело: pixabay.com

Саме невиправдані очікування найчастіше стають причиною зіпсованого настрою та навіть повної відмови від свята у майбутньому. Намагайтеся розслабитися і отримати максимум задоволення від спілкування з коханою людиною, і не робити найпоширеніших помилок.
Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Подарунки без фанатизму

У свято всіх закоханих не прийнято дарувати дорогі та надто більше подарунки. До речі, вартість презенту ви визначаєте самі, але, як правило, на честь Дня Святого Валентина цілком досить зворушливої ​​дрібнички, яка нагадуватиме про приємно проведений час. Не варто чекати цінних подарунків і від вашої половинки - якщо він наважиться повести вас до ресторану, наприклад, нехай це буде приємним сюрпризом, але це зовсім не обов'язково станеться і не означає, що вас не люблять. Накручуючи себе можна зіпсувати не лише День Валентина, а й подальші стосунки.

День святого Валентина пара

Джерело: pixabay.com

День Валентина у новому образі

Якщо ви задумали кардинально змінити свій образ до Дня Святого Валентина, вирушаючи в салон, зупиніться на пару хвилин і подумайте – чи сподобається вашому чоловікові задуманий образ? Перефарбуватися в блондинку чи руденьку – не проблема, але чи варто так експериментувати саме зараз, перед Днем закоханих? Втім, якщо ви добре знаєте смак свого чоловіка, можливо, такий зворот йому дуже сподобається.


Уникайте банальностей

Тортик у вигляді серця, такої ж форми брелоки для ключів або носіння спринтом у вигляді сердець - все це, можливо, і здається зворушливим, але насправді жахливо банально. Не піддавайтеся рекламним роликам та маркетинговим стратегіям, найцінніше у День святого Валентина – щирість у прояві почуттів та максимальне використання фантазії.

День святого Валентина привітання

Джерело: pixabay.com

Коли не варто купувати подарунок

У метушні робочих буднів та домашніх турбот не встигли придбати подарунок чоловікові чи молодій людині? Найгірше, що можна зробити, бігти за презентом в останній момент. Звичайно, можливо вам пощастить, і ви побачите те, що порадує партнера, але в більшості випадків спонтанний вибір подарунку призводить до безглуздих покупок, про які потім ще довго доводиться жалкувати. Як правило, наш мозок у ситуації паніки підсовує зовсім неправильні рішення, наприклад, покупку мила з написом «I love you» або ароматизовані свічки в тому ж стилі.


У день свята

Спонтанність штука хороша і раптово прийняте рішення про романтичну прогулянку, наприклад, може обернутися пригодою, про яку ви обоє згадуватимете довгими зимовими вечорами. Тим не менш, якщо в планах похід до театру або ресторану, варто подбати про квитки або резервування столиків заздалегідь. У День усіх закоханих практично всі ресторанні готують тематичні меню та антураж, а бажаючих витратити гроші та скористатися чужою фантазією завжди достатньо. Тож, без попереднього замовлення до пристойного закладу, швидше за все, не потрапите. До речі, разом приготувати святкову вечерю, а потім з'їсти її при свічках, може виявитися не менш романтичним.


  • І ще один важливий пункт – докладіть максимум зусиль, щоб не посваритись із коханою людиною напередодні Дня Святого Валентина. Втім, це й так зрозуміло.

Неважливо, як ви ставитеся до цього свята, якщо воно викликає стійке відторгнення, швидше за все, ви надто чутлива натура, яка підсвідомо захищає себе від травм невиправданих очікувань. Постарайтеся розслабитися, поставтеся до святкування Дня Святого Валентина з часткою гумору і не чекайте дуже багато – якщо ваш чоловік недостатньо ініціативний, беріть все у свої руки та привітайте його першою. До речі, ображатися на нього і мовчати при цьому – тактика, що не витримує критики, – не соромтеся озвучити, чим саме ви незадоволені.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x