Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="276820"]
Досуг

Декор святкового столу: 8 найкращих ідей для прикрашання

0
Багато дітей вперше знайомляться з правилами етикету саме за святковим столом. Звичайно, краще щодня власним прикладом ілюструват

Багато дітей вперше знайомляться з правилами етикету саме за святковим столом. Звичайно, краще щодня власним прикладом ілюструвати, як користуватися ножем та виделкою, показувати, навіщо існують серветки та виймати ложечку з чашки, коли п’єте чай… Але краще пізно, ніж ніколи! Різдво — чудовий старт! І для освоєння правил гарного тону – також! 

різдво, новий рік Декор святкового столу: 8 найкращих ідей для прикрашання

Джерело: freepik

Якщо у вашої мами не було часу чи бажання освоювати «буржуйські» тонкощі, то вам доведеться почитати літературу, щоб зрозуміти, що до чого, і навчити цьому дитину. Сьогодні гарні та правильні столові прилади випускають і для малюків, так що із введенням прикорму можна починати манерам навчати. Звісно, ​​не відразу. Спочатку буде етап розмазування пюрешки по столу, по собі, мамі та кішці – і це абсолютно нормально. Але коли малюк все ж таки освоїться і зрозуміє, що їжа красива, але нею малювати не потрібно, давайте йому не тільки ложку, а й виделку, а пізніше — столовий ніж.

Як правило, за святковим столом діти просять: «Давайте завжди так гарно накривати!». А що ж ми? «Ніколи», «ліньки морочитися», «таке — тільки у свята — у цьому вся суть!». Відмовки бувають різні, але якщо все ж таки піти назустріч прохання дитини і зробити гарну подачу традиційною, то і апетит буде краще, і поведінка за столом, і, звичайно, манери.

ІДЕЇ ​​ДЛЯ ПОДАРУНКІВ

  1. Декоративні серветки
  2. Спеціальні дитячі солодощі
  3. Набір дитячих столових приладів

ЗАВДАННЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

Вирішіть, як ви прикрашатимете стіл на Різдво. Придбайте прилади, серветки, нову скатертину.
Вивчіть літературу за правилами поведінки за столом і чесно зізнайтеся собі у помилках, яких ви припускаєтеся щодня. Бажаєте, щоб малюк не повторював за вами? Це неможливо. Він повторюватиме. Так що міняйтеся, щиро та із задоволенням.

ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДИТИНИ

Потренуйся красиво складати серветки і розкладати їх усім, хто сидить за столом. Вчись їсти без зайвих звуків, розмішувати цукор у чашці так, щоб ніхто і не здогадався, що ти робиш, і, звичайно, красиво, не розставляючи лікті, їж ножем та виделкою.Джерело: giphy.com

ДЕКОР ШИШКАМИ ТА КОРИЦЕЮ

У нас, на відміну від католиків, які на Різдво прикрашають стіл величезною кількістю ікебан та свічок, не заведено прикрашати місце святкової трапези зайвими тарілочками з декоративними елементами.

І все ж, дуже красиво виглядає, якщо на столі стоїть не лише святкова їжа та питво, а й інші атрибути свята.

декор новорічного столу, декор новорічного столу своїми руками, декор новорічного столу, Новий рік 2024, новорічний декор

Джерело: goodhousekeeping.com

Щоб розбавити ваш святковий стіл, візьміть кілька скляних мисочок або цукерниць невеликого розміру і насипте в них волоські горіхи, невеликі шишки, висушені часточки цитрусових та корицю.

Зробіть це разом із дитиною: нехай малюк сам насипає та формує суміші для прикраси.

декор новорічного столу, декор новорічного столу своїми руками, декор новорічного столу 2024, Новий рік 2024, новорічний декор

Джерело: christmas.365greetings.com

Якщо ваш різдвяний стіл буде невеликим і вам нема куди ставити зайвий посуд, в центр столу можна поставити маленьку склянку з паличками кориці. Такий декоративний елемент подарує чудовий аромат усім гостям.

декор столу на новий рік - кориця

Джерело: christmas.365greetings.com

ДЕКОР СТОЛУ СВІЧКАМИ

декор новорічного столу, декор новорічного столу своїми руками, декор новорічного столу, Новий рік 2024, новорічний декор

Джерело: christmas.365greetings.com

Не обов’язково морочитися: разом з малюком підготуйте кілька невеликих банок, насипте на дно цукор або сіль і поставте свічку-таблетку. Шийку банки можна декорувати стрічкою за бажанням.

декор новорічного столу - свічки

Джерело: christmas.365greetings.com

ЦИТРУСОВИЙ ДЕКОР

А щоб декор виконував не лише свою естетичну функцію, а й практичну, вибирайте цитрусові прикраси.

У велику цукерницю або фруктовницю насипте мандарини, прикрасьте їх з боків маленькими гілочками ялинки або сосни і поставте в центр столу.

декор новорічного столу своїми руками - мандарини

Джерело: christmas.365greetings.com

Те саме можна зробити і з апельсинами. Нехай дитина прикрасить кожен фрукт капелюшками гвоздики та викладе на велику тарілку.

декор столу

Джерело: countryliving.com

РІЗДВЯНІ СЕРВЕТКИ

Ніщо так не прикрасить святковий стіл, як гарні серветки! Але просто купити готові з принтом Санти та ялинки – не так цікаво. Набагато оригінальніше викласти з них красиві фігурки.

Ми підібрали для вас 3 легкі святкові варіанти декору паперовими серветками, які можна виконати разом з дитиною!

Відео позбавлені звуку, а кожен рух виконується в повільному темпі, щоб ви встигли його повторити:

ДЕКОР СТІЛЬЦІВ

Якщо ви чекаєте на гостей на Різдво, декоруйте з малюком стільці або табуретки, на яких сидітимуть запрошені гості.

ДЕКОР СТІЛЬЦІВ

Джерело: bhg.com

Для декору стільців зі спинками використовуйте широкі стрічки, дощ і маленькі іграшки, що не б’ються. До ніжок табуретки можна приклеїти паперові сніжинки або обмотати їх дощиком.

Джерело: bhg.com


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты