Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="124862"]
Дозвілля

Декор новорічного столу: 8 найкращих ідей для святкової прикраси

0
Багато дітей вперше знайомляться з правилами етикету саме за святковим новорічним столом. Звичайно, краще щодня власним

Багато дітей вперше знайомляться з правилами етикету саме за святковим новорічним столом. Звичайно, краще щодня власним прикладом ілюструвати, як користуватися ножем та виделкою, показувати, навіщо існують серветки та виймати ложечку з чашки, коли п'єте чай… Але краще пізно, ніж ніколи! Новий Рік - чудовий старт! І для освоєння правил гарного тону – також! 

декор новорічного столу, декор новорічного столу своїми руками, декор новорічного столу, Новий рік 2022, новорічний декор

Джерело: shutterstock

Якщо у вашої мами не було часу чи бажання освоювати «буржуйські» тонкощі, то вам доведеться почитати літературу, щоб зрозуміти, що до чого, і навчити цю дитину. Сьогодні гарні та правильні столові прилади випускають для найменших, так що із введенням прикорму можна починати та манерам навчати. Звісно, ​​не відразу. Спочатку буде етап розмазування пюрешки по столу, собі, мамі та кішці – і це абсолютно нормально. Але коли малюк все ж таки освоїться і зрозуміє, що їжа красива, але нею малювати не потрібно, давайте йому не тільки ложку, а й виделку, а пізніше - столовий ніж.

Як правило, за святковим столом діти просять: "Давайте завжди так гарно накривати!". А що ж ми? «Ніколи», «ліньки морочитися», «таке — тільки у свята — у цьому вся суть!». Відмовки бувають різні, але якщо все ж таки піти назустріч прохання дитини і зробити гарну подачу традиційною, то і апетит буде краще, і поведінка за столом, і, звичайно, манери.

Ідеї ​​для подарунків

  1. Декоративні серветки
  2. Спеціальні дитячі солодощі
  3. Набір дитячих столових приладів

Завдання для батьків

Вирішіть, як ви прикрашатимете стіл на Новий Рік 2022. Придбайте прилади, серветки, нову скатертину.
Вивчіть літературу за правилами поведінки за столом і чесно зізнайтеся собі у помилках, яких ви припускаєте щодня. Бажаєте, щоб малюк не повторював за вами? Це неможливо. Він повторюватиме. Так що міняйтеся, щиро та із задоволенням.


Завдання для дитини

Потренуйся красиво складати серветки і розкладати їх усім, хто сидить за столом. Вчись їсти без зайвих звуків, розмішувати цукор у чашці так, щоб ніхто і не здогадався, що ти робиш, і, звичайно, красиво, не розставляючи лікті, є ножем та виделкою.


Джерело: giphy.com

Декор шишками та корицею

У нас, на відміну від католиків, які на Різдво прикрашають стіл величезною кількістю ікебанів та свічок, не прийнято змушувати місце новорічної трапези зайвими тарілочками з декоративними елементами.

І все ж, дуже красиво виглядає, якщо на столі стоїть не лише святкова їжа та питво, а й інші атрибути свята.

декор новорічного столу, декор новорічного столу своїми руками, декор новорічного столу, Новий рік 2022, новорічний декор

Джерело: goodhousekeeping.com

Щоб розбавити ваш новорічний стіл, візьміть кілька скляних мисочок або цукерниць невеликого розміру і насипте в них волоські горіхи, невеликі шишки, висушені часточки цитрусових та корицю.

Зробіть це разом із дитиною: нехай малюк сам насипає та формує суміші для прикраси.

декор новорічного столу, декор новорічного столу своїми руками, декор новорічного столу 2019, Новий рік 2019, новорічний декор

Джерело: christmas.365greetings.com

Якщо ваш новорічний стіл буде невеликим і вам нема куди ставити зайвий посуд, в центр столу можна поставити маленьку склянку з паличками кориці. Такий декоративний елемент подарує чудовий аромат усім гостям.

Паличками кориці можна декорувати свічки і поставити їх на стіл для святкової атмосфери. Як втілити цю ідею ми розповідали ТУТ.

декор столу на новий рік - кориця

Джерело: christmas.365greetings.com

Декор столу свічками

Раніше ми розповідали як створити з дитиною своїми руками гарні свічники - ідеї ви можете знайти ТУТ. Скористайтеся ними, щоб прикрасити стіл та зробити його домашнім та затишним.

декор новорічного столу, декор новорічного столу своїми руками, декор новорічного столу, Новий рік 2022, новорічний декор

джерело: housebeautiful.com

Не обов'язково морочитися: разом з малюком підготуйте кілька невеликих банок, насипте на дно цукор або сіль і поставте свічку-таблетку. Шийка банки можна декорувати стрічкою за бажанням.

декор новорічного столу - свічки

Джерело: midwestliving.com

Цитрусовий декор

А щоб декор виконував не лише свою естетичну функцію, а й практичну, вибирайте цитрусові прикраси.

У велику цукерницю або фруктівницю насипте мандарини, прикрасьте їх з боків маленькими гілочками ялини або сосни і поставте в центр столу.

декор новорічного столу своїми руками - мандарини

Джерело: countryliving.com

Те саме можна зробити і з апельсинами. Нехай дитина прикрасить кожен фрукт капелюшками гвоздики та викладе на велику тарілку.

декор столу

Джерело: countryliving.com

Також у апельсиновій шкірці можна зробити свічку для декору столу або подавати у ній новорічні десерти. Ці та інші ідеї з цитрусових ви знайдете ТУТ.

Новорічні серветки

Ніщо так не прикрасить новорічний стіл, як гарні серветки! Але просто купити готові з принтом Діда Мороза та ялинки – не так цікаво. Набагато оригінальніше викласти з них красиві фігурки.

Ми підібрали для вас 3 легкі святкові варіанти декору паперовими серветками, які можна виконати разом з дитиною!

Відео позбавлені звуку, а кожен рух виконується в повільному темпі, щоб ви встигли його повторити:


Джерело: YouTube Автор: ideenundanleitungen


Джерело: YouTube Автор: Servietten Falten


Джерело: YouTube Автор: ideenundanleitungen

Декор стільців

Якщо ви чекаєте на гостей на Новий рік, декоруйте з малюком стільці або табуретки, за якими сидітимуть запрошені.

декор новорічного столу, декор новорічного столу своїми руками, декор новорічного столу, Новий рік 2022, новорічний декор

Джерело: bhg.com

Для декору стільців зі спинками використовуйте широкі стрічки, дощ і маленькі іграшки, що не б'ються. До ніжок табуретки можна приклеїти паперові сніжинки або обмотати їх дощем.

декор новорічного столу, декор новорічного столу своїми руками, декор новорічного столу, Новий рік 2022, новорічний декор

З наступаючим! 🙂 

Весь НОВОРІЧНИЙ КАЛЕНДАР ТУТ


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти