Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="199000"]
Дозвілля

Американець став батьком 150 дітей та на цьому не зупиниться

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2018.10.31
0
Чоловік з Вашингтона схоже б'є всі рекорди в батьківстві, адже він уже став батьком 150 дітей і з кожним місяцем ця цифра все більше

Чоловік із Вашингтона, схоже, б'є всі рекорди в батьківстві, адже він уже став батьком 150 дітей і з кожним місяцем ця цифра дедалі більше зростає.

донортсво, запліднення, чоловік донор, joe donor

Burda Media

Чоловіку з Вашингтона 47 років і він має просто неймовірну плодючість. Адже вже протягом 10 років він допомагає завагітніти жінкам, пропонуючи їм свою донорську сперму. Найцікавіше це те, що Джо не учасник банку донорської сперми. Коли він звернувся до такого банку, йому відмовили з посиланням на його вік, який уже перевалив далеко за той, що є граничним для донорів.

Але чоловік не зневірився і почав шукати тих, кому необхідний матеріал для запліднення, самостійно. Головна рекламна кампанія діяльності Джо – це створена ним сторінка на Facebook, де він назвав себе просто. Joe Donor.

донортсво, запліднення, чоловік донор, joe donor

Джерело: juanjing.net

Сперма Джо має якісь найвищі показники. Адже в більшості випадків достатньо її одноразового введення для того, щоб жінка завагітніла. Клієнтки Джо - це самотні жінки, пари в яких чоловік страждає на безпліддя, одностатеві пари і навіть трансгендери.


Зазвичай чоловікові необхідно близько 2-3 днів для того, щоб відновиться і оновити властивості сперми. Але, схоже, Джо це не стосується, бувають дні, коли він запліднює по 2-3 жінки на добу. І місяці, в які від нього вагітніють більше 10 жінок.

Джо надає право вибору: він може надіслати донорську сперму поштою, або виїхати додому, щоб запліднити жінку природним шляхом. При чому за свої послуги він не бере грошей, він просить лише компенсувати витрати на дорогу чи пересилання поштою забірного матеріалу.

На сторінці Джо — велика кількість фотографій щасливих жінок із вагітними животами.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти