Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="269830"]
Дозвілля

8 фактів про те, чому дітям корисно рости поруч із тваринами

0
Багато батьків часто чують від дітей прохання подарувати їм домашнього вихованця. Щоб відмовити дитині було ще складніше, ми вирішили.

Багато батьків часто чують від дітей прохання подарувати їм домашнього вихованця.

домашні тварини

Джерело: Freepik

Щоб відмовити дитині було ще складніше, ми вирішили назвати 8 цікавих фактів про користь домашніх тварин для розвитку малюка.

Адже, як виявилося, дітям не просто радісніше, а й корисніше рости поряд із тваринами!

Чому малюкам важливо рости разом із вихованцями

Знижують рівень стресу

Вчені повідомляють, що ігри з домашніми тваринами підвищують рівень серотоніну та дофаміну, які заспокоюють та розслаблюють. Результати досліджень свідчать, що навіть простий дотик до собаки здатний знизити рівень гормону стресу кортизолу. Ще одне дослідження довело, що погладжування кішки протягом 20 хвилин допомагає зняти стрес.


Розвивають почуття відповідальності

Турбота про вихованця розвиває почуття відповідальності у дитини. Для того, щоб залучити малюка до піклування про тварину, поставте перед ним просте завдання – наприклад, стежити за тим, щоб у вихованця завжди була вода. Старші діти можуть не тільки стежити за харчуванням тварини, але й допомагати чистити лоток, купати і вигулювати його.

Допомагають формувати здорові звички

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина проводила більше часу на свіжому повітрі, купіть їй собаку! Якщо в будинку з'являється собака, то її доведеться вигулювати, а отже дитина буде знаходитися на свіжому повітрі частіше. Також можна бігати з собакою, грати в активні ігри і навіть кататися на велосипеді разом зі своїм чотирилапим другом.

Зменшують самотність

Згідно з дослідженням, проведеним у Великій Британії, домашні тварини допомагають психічному здоров'ю людей, у тому числі і дітей. Учасники дослідження повідомили, що вихованці зменшують почуття самотності. Домашня тварина стане чудовим компаньйоном для дитини. Особливо важливим є спілкування з вихованцем для тих дітей, батьки яких багато працюють.

домашні тварини

Джерело: Freepik

Формують емоційний інтелект

Емоційний інтелект розвивається у спілкуванні, тому важливо розмовляти з дитиною. Для розвитку емоційного інтелекту також можна завести домашнього вихованця. Завдяки тваринам дитина вчиться краще розуміти почуття інших. Таким чином, у них розвивається емоційний інтелект.

Вчать ділитися

Улюблена кішка чи собака стане найкращим другом дитини, з якою вони з радістю ділитимуться всім – від їжі до іграшок. На думку психологів, у такий спосіб діти вчаться ділитися з тими, кого люблять.

Знижують ризик астми

Наявність домашніх собак знижує ризик виникнення астми у дітей на 15 відсотків. Такого висновку дійшли шведські вчені. Відомо, що діти з вираженою алергією на котів чи собак мають уникати контакту з ними. Але результати дослідження довели, що дитина, яка росте в сім'ї з собакою, з меншою ймовірністю отримає астму надалі.

Розвивають комунікабельність

Домашні тварини не лише розвивають комунікабельність дітей, а й підвищують їхню самооцінку. Турбота про тварин тягне у себе відповідальність, що дає дітям почуття задоволення. Крім того, домашні вихованці допомагають розкріпачитися навіть сором'язливим дітям!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти