Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="192311"]
Дозвілля

6 типів мам, які можна зустріти у соціальних мережах

0
Більшість свого життя ми зараз проводимо в інтернеті, регулярно підкріплюючи своїми фотозвітами кожен зроблений крок. Женс

Більшість свого життя ми зараз проводимо в інтернеті, регулярно підкріплюючи своїми фотозвітами кожен зроблений крок.

6 типів мам у соціальних мережах

Джерело: Freepik

Жіночі форуми, тематичні спільноти, групи у Facebook та Instagram, блоги – скрізь ми можемо знайти мам, які ведуть активне чи не дуже соціальне життя.

Ми вирішили показати вам 6 типів мам, які завжди можна зустріти у соціальних мережах.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

1. Ідеальна мати


У неї завжди все добре, щасливі діти посміхаються на фото, вони чудово виховані, володіють мовами та перевершують своїх однолітків у всьому. Чоловік носить її на руках, будинок повна чаша, зовнішній вигляд її бездоганний, а улюблений хештег #щаслива_мама.

6 типів мам у соціальних мережах

Джерело: Freepik

2. Мама-33 нещастя

Її життя складається з трагедій та катастроф, причому світового масштабу. Її діти вічно хворіють, втрачають речі, погано вчаться, а чоловік так і взагалі негідник.

3. Мама-фотозвіт

Кожен крок такої мами – звіт про виконану роботу, причому завжди з покроковими фото. Шопінг, прогулянка з дитиною, приготування їжі – достатні приводи для публікації звіту у соціальних мережах. Ти знаєш про подробиці її особистого життя майже стільки ж, скільки про своє, а іноді навіть більше.

4. Мама-загадка

Її сторінка складається з низки загадкових фото з різних місць, різних частин тіла її дитини із загадковими коментарями та тегами, зрозуміти які просто не можливо.

6 типів мам у соціальних мережах

Джерело: Freepik

5. Мама-гуру

Ця знає все і про все, готова коментувати будь-які теми та пости, знає відповіді на всі питання, все вже проходила, має багатий життєвий досвід у різних ситуаціях. Часто пише пізнавальні посади різного характеру. Ця мама завжди має вузький гурток шанувальників, інакше заради кого вона намагається.

6. Мама-спам

Її сторінка сповнена перепостів. Конкурси та тести, гороскопи та девізи дня – все це вона не лінується розсилати своїм друзям та знайомим. Почути від неї особисту думку практично неможливо, зате у відповідь будь-яку твою публікацію вона із задоволенням відповість перепостом чергової нісенітниці.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти