Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="100290"]
Дозвілля

5 курортів Західної України, які кращі, ніж море

Old date: 2016-06-27
Current date: 2023.01.28
New date: 2021.05.15
1
Дізнайтесь, які свої найкращі курорти з термальними водами пропонує Західна Україна. Ми звикли, що з дітьми щороку

Дізнайтесь, які свої найкращі курорти з термальними водами пропонує Західна Україна.

термальні води в Україна

Джерело: mandry.net.ua

Ми звикли, що з дітьми щороку треба обов'язково їхати на море. Термальні води – гідна альтернатива морю! Термальні джерела не тільки оздоровлять, а й вилікують багато захворювань. Найкращі курорти ви знайдете на Західній Україні!

Берегово

Берегове – затишне закарпатське містечко біля самого кордону з Угорщиною. Курорт Берегове славиться джерелами та басейнами з термальними водами. Купатися в них можна цілий рік. Закарпатська сірководнева термальна вода надзвичайно корисна та цілюща.

У ній міститься багато заліза, натрію, калію, йоду та фтору. Таким же складом можуть похвалитися лише 4 місця на всій земній кулі: Ісландія, Нова Зеландія, Курильські острови та українське Берегове. Мінералізація води становить 24%.


термальні води

Джерело: guide.karpaty.ua

Косино

У селі Косине Берегівського району знаходиться ще один оздоровчо-рекреаційний комплекс «Термальні води Косине». Термальні води Косино за своїм хімічним складом є унікальними не лише в Україні, а й у Європі. Косіно поступається лише всесвітньо відомим термальним курортам в Угорщині.

Термальні джерела Косино хлоридно-натрієві середньої мінералізації. Вода має температуру 60-80 °С і ідеально підходить для лікування захворювань та травм опорно-рухового апарату, а також нервових, шкірних, серцево-судинних захворювань. Крім того, термальні воли Косіно успішно виводять солі з нирок.

термальні води карпаті

Джерело: mandry.net.ua

Мукачево

Мукачівський район славиться сульфідними термальними водами. У самому місті у лікувально-оздоровчому комплексі «Латориця» відкрито басейн із цілющою термальною водою. Температура води тут 35 °С. У санаторії лікують захворювання шкіри та серцево-судинної системи.

курорти карпат

Джерело: vidviday.ua

Велятино

У селі Велятино Хустського району знаходиться ще один цілющий профілакторій «Теплі води». Його термальні води багаті високим вмістом брому та йоду. Відомо, що бром має заспокійливий ефект. Природно, вода тут має температуру 40-60 °С, але перед використанням її охолоджують до 30-38 °С. На цьому курорті лікують захворювання опорно-рухового апарату, органів дихання, серцево-судинної та нервової системи.

курорти закарпаття

Джерело: tepli-vody.com.ua

довгий

У селі Довге Іршавського району розташоване одне з найбільших термальних родовищ із численними відгалуженнями по довколишніх селах. Ці метанові йодо-бромні води є унікальними. Застосовують їх зовнішньо у вигляді ванн у санаторії «Боржава» для лікування серцево-судинних захворювань, органів опорно-рухового апарату.

курорти України

Джерело: borzhawa.com


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (14 оцінок, середнє: 3,79 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Один коментар на «5 курортів Західної України, які краще, ніж море»

  1. Гість:

    Ми звикли, що з дітьми щороку треба обов'язково їхати на море. Термальні води – гідна альтернатива морю! Термальні джерела не тільки оздоровлять, а й вилікують багато захворювань. Найкращі курорти ви знайдете на Західній Україні, пише moirebenok.

    Відповісти

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти