Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="257907"]
Дозвілля

15+ кумедних фото про те, як материнство перетворює життя на хаос

0
Життя не завжди виглядає так яскраво, як на фото в Instagram. Саме це вирішила показати американський фотограф Даніель Гюнтер у своєму

Життя не завжди виглядає так яскраво, як на фото в Instagram. Саме це вирішила показати американський фотограф Даніель Ґюнтер у своєму фотопроекті, присвяченому труднощам материнства.

складності материнства

Джерело: Instagram@danielleguentherphotos

Нью-йоркський фотограф і мама двох дітей у своїх фотороботах хотіла показати життя таким, яким воно є — часом кумедним і смішним, а іноді сумним.

Даніель Гюнтер створила фотопроект, присвятивши його реальності материнства з усіма її плюсами та мінусами. Вона зафіксувала моменти втоми батьків, хаосу та безладдя в будинку, а також показала виснажливі будні дні мами та тата, яким часом просто потрібно виспатися.

Даніель зізнається, що завжди була обурена образом ідеальної мами, яку часто можна побачити в соцмережах - з ідеальною зачіскою, макіяжем, чистотою в будинку і малюком, що усміхається.


материнство

Джерело: Instagram@danielleguentherphotos

Фотограф вирішила розвінчати міф про те, що материнство – це легко та просто:

«Насправді діти частіше плачуть, ніж усміхаються, а вдома іноді трапляється повний хаос. Я хотіла показати реальне життя. Саме це реально, це і є життя, і так виглядає виховання дітей. Часом виховувати дитину нестерпно складно, але бувають і чудові моменти. Коли ви думаєте, що у вас все під контролем і розумієте, як це здорово, дитина може відразу змінити ситуацію і все виходить з-під контролю! Але життя не буває ідеальним», — каже фотограф.

Даніель також зазначає, що її метою було не лише показати реальність материнства та виховання дітей, а й зберегти кумедні спогади на все життя. На її думку, через багато років батьки зможуть подивитися на ці знімки та посміятися:

«Я зафіксувала реальні, іноді шалені моменти, які трапляються у батьків. Іноді в нас голова йде навколо того хаосу, який відбувається. Я люблю фотографувати сім'ї і документувати їхнє повсякденне життя, чи то вдома, чи на вулиці в скаженому ритмі Нью-Йорка. Наше життя набирає шалену швидкість, коли у нас з'являються діти, і ці моменти швидко забуваються. Але фотографія дозволяє нам озирнутися на ці спогади і ніколи їх не забути», - каже вона.

материнство

Джерело: Instagram@danielleguentherphotos

Фотограф розповіла, як народилася ідея робити забавні та чесні знімки та виховання дітей. Вона повідомила, що одного разу під час фотосесії її клієнтка була настільки втомленою, що вирішила прилягти на диван. У цей момент Даніель зробила знімок, який став першим у серії цих фотографій.

«У мене є постійна клієнтка, яку я фотографую і я була в неї вдома. Це було наприкінці фотосесії та мама, яка завжди сповнена енергії, просто лягла на диван від втоми. Я запропонувала їй зробити кумедний кадр. У неї чудове почуття гумору і вона з ентузіазмом поставилася до моєї ідеї. А потім це просто вийшло з-під контролю та стало окремим фотопроектом», - розповіла вона.

Пропонуємо подивитися на реальність материнства у серії барвистих знімків Даніель Гюнтер.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти