Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="133910"]
Дозвілля, Правила щасливої ​​матері

10 фільмів, які можуть врятувати стосунки та повернути кохання

Old date:
Current date: 2022.07.01
New date: 2017.03.04
0
Деякі фільми можуть допомогти не тільки звільнити голову від неприємних думок після важкого дня, але й налагодити стосунки з партнерами.

Деякі фільми можуть допомогти не лише звільнити голову від неприємних думок після важкого дня, а й налагодити стосунки із партнером. 

https://st.kp.yandex.net/im/wallpaper/6/6/3/kinopoisk.ru-PS-I-Love-You-663361--w--800.jpg

st.kp.yandex.net

Перегляньте ці 10 фільмів про стосунки чоловіка і жінки, можливо вам буде, що обговорити з чоловіком.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стосунки після розлучення – новий погляд на кохання
Невірна

2002, США

Розуміння і любов Самнер довгий час все заздрили, то того моменту, коли дружина Конні, ховаючись від урагану, не зустріла хлопця на ім'я Поль. Між ними виникає почуття і жінка довго не може зважитися на зраду, але все ж таки поступається.


Чоловік починає щось підозрювати, наймає приватного детектива та наважується на відчайдушний крок.

https://images6.cosmopolitan.ru/upload/custom/80f/80f413e530543402a9e3a186692f3bd2.jpg

images6.cosmopolitan.ru

Вогнетривкий

2008, США


Цей фільм дозволить кардинально переглянути свої погляди на шлюб! Пожежний Калеб давно у професії, і щодня ризикує своїм життям заради порятунку інших людей, але його шлюб руйнуватися. Його почуття до дружини охолонули, а вдома відчуває, що його не розуміють. Але одного разу чоловік вирішується поборотися за свої стосунки так само, як він бореться зі страхом до палаючої будівлі.

http://media7.fast-torrent.ru/media/files/s2/xr/cx/ogneupornyij.png

media7.fast-torrent.ru

Клік: З пультом у житті

2006, США

Цей фільм рекомендуємо всім сім'ям без винятку! Дуже повчальна, весела картина, яка дозволяє замислитись, що ж у нашому житті справді важливо.


Сюжет розповідає про Майкла Ньюмана, успішного архітектора, який мріє про підвищення, і працює майже цілодобово, при цьому не приділяючи уваги сім'ї. Одного разу Майкл іде купувати новий пульт для телевізора, але дивний продавець, який говорить загадками, пропонує йому пульт із новою технологією, за допомогою якого можна контролювати все навколо, навіть своє життя.

http://s.kinoprofi.org/s/2015-08/1440418904_klik-s-pultom-po-zhizni-3.jpg

s.kinoprofi.org

Я люблю тебе

2007, США

Дівчина Холлі дуже любила свого чоловіка, котрий помер від пухлини головного мозку. Без коханої людини дівчині важко знайти новий сенс життя, але все кардинально змінюється, коли їй починають приходити листи від чоловіка, який він написав незадовго до своєї смерті.


http://s.kinoprofi.org/s/2015-04/1428597474_ps-ya-lyublyu-tebya-2008-1.jpg

s.kinoprofi.org

Марлі та Я

2008, США

Цей добрий і сентиментальний фільм оповідає про молоду сім'ю Гроган, яка переїхала жити у Флориду, щоб кожен із подружжя міг знайти роботу. Життя пари потихеньку налагоджується, але сім'ї не вистачає дитину. Оскільки дружина не готова народжувати, пара вирішується завести чотирилапого друга Марлі, який відчуває їх на міцність. Але в метушні, пов'язаній із собакою, є багато місця доброму та світлому.

http://www.kinonews.ru/insimgs/shotimg/shotimg2057_1.jpg

kinonews.ru

Щоденник пам'яті

2004, США


Напевно, не знайдеться людини, яка б не розплакалася при перегляді цієї картини. Події відбуваються перед початком Другої світової війни, молоді люди Ной та Еллі полюбили одне одного. Ной – звичайний бідний хлопець, Еллі – дівчина-аристократка. Батьки дівчини були проти їхніх стосунків і парі довелося розлучитися. Зрештою Еллі вийшла заміж за іншого чоловіка, але їх з Ноєм любов залишилася колишньою.

http://media.filmz.ru/photos/big/filmz.ru_b_109512.jpg

media.filmz.ru

Містер і місіс Сміт

2005, США

Сміти одружилися нещодавно, але їхня пристрасть згасла, а стосунки стали вже не такими ніжними, як раніше. Але дечого вони таки не знали один про одного — кожен є найманим кілером, а працюють вони у конкуруючих організаціях. Одного разу їм надходить замовлення вбити один одного, але їх вміння та сили виявляються рівними. Тоді пара вирішує об'єднатися та піти проти всіх замовників удвох.

http://kinokritik.com/i/film/photos/10fb0005f30c94058939a93052be8286_sm.jpg

kinokritik.com

Солодкий листопад

2001, США

Для Нельсона робота завжди була на першому місці, поки він не зустрів загадкову Сару, яка зуміла зачепити його серце. Нельсон розуміє, що не хоче відпускати красуню зі свого життя, але дівчина пропонує йому провести разом лише один місяць - солодкий листопад, а далі розійтися. Але чому саме листопад?

http://im7.asset.yvimg.kz/userimages/assel_myrzagali/76KUZEXa1i96GuFa5aMMRuOhijdgew.jpg

im7.asset.yvimg.kz

Весняні надії

2012, США

Кей і Арнольд одружені вже більше 30 років, діти давно створили свої сім'ї і життя їх стало надто нудним. Кей вирішується записатися до сімейного психолога, щоб налагодити згаслі стосунки з дружиною і це спрацьовує. Але не тільки психолог допоміг парі здобути щастя.

http://21region.org/uploads/posts/2012-08/1346428092_kinopoisk.ru-hope-springs-1947305.jpg

21region.org

Велике весілля

2013, США


Ця комедія підніме настрій усій сім'ї в один із п'ятничних вечорів! У центрі сюжету — подружжя Гріффіна, яке перебуває на межі розлучення, але стримує себе заради сина, який незабаром має одружитися. Мати нареченої Джареда — католичка, яка не приймає розлучення, тому Гріффінам доведеться зображати зразкову сімейну пару весь день весілля. Але чи зможе цей театр справді зміцнити стосунки та краще зрозуміти одне одного?


https://planetakino.ua/f/1/movies/bol_shayasvad_ba/The-Big-Wedding-afisha.jpg

planetakino.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як виховати у дітях відповідальність: 5 фільмів із глибокою ідеєю
Як розповісти дитині, звідки беруться діти: 12 книг та фільмів


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x